Nákupní košík
0
 

ROLAND KC 990 - klávesové kombo 320 W

 
ROLAND KC 990
 
 
ROLAND KC 990
 
ROLAND KC 990
 
ROLAND KC 990
 
(s DPH)

26 940 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Již více než dvě desetiletí důvěřují klávesáci na celém světě kombám Roland KC. Série KC si získala důvěru hudebníků kvalitním zvukem, vestavěným mixpultem, všestrannou konektivitou a dlouhodobou spolehlivostí. Nejnovější generace si udržuje hodnoty série KC a přináší nové vylepšení, ušité na míru pro potřeby dnešních hudebníků. Zesilovač KC vám poskytuje plnou kontrolu nad vaší pódiovou sestavou, abyste mohli vždy znít skvěle a hrát nejlépe, jak víte. A to je hodnota, na kterou se můžete spolehnout.

 

KC-990 je nejvyšší model série, s nejvyšším výkonem a špičkovými funkcemi. Má čtyři vestavěné DSP procesory, čtyři stereo vstupní kanály, stereo AUX vstup a podporu pro vokální mikrofon (XLR); je to skvělé all-in-one řešení pro hudebníky s velkou klávesovou sestavou nebo hudební skupiny, které využívají elektronické nástroje a doprovodné stopy. KC-990 se stereo reproduktory a výkonem 320 W má silný a "velký" zvukový projev, vhodný i pro pódiový monitoring nebo využití ve funkci PA systému. Díky funkci Stereo Link můžete prakticky spojit dvě jednotky KD-990 a získat dvojnásobný počet vstupů i dvojnásobný výkon.

 

 • kompaktní a všestranný klávesový zesilovač s výkonem 320 W
 • vestavěný mixpult se čtyřmi stereo vstupními kanály, stereo AUX vstupem a Master EQ
 • dva propracované 12" woofery a dva hornové tweetery
 • vestavěné efekty: Reverb, Chorus, Tremolo Rotary
 • ovládání efektu Rotary a ON / OFF stavu efektů doplňkovými pedálovými spínači
 • flexibilní vstupy a výstupy: XLR mikrofonní vstup, stereo XLR a 1/4 linkové výstupy, výstup pro sluchátka a další
 • funkce Stereo Link pro spojení dvou KC-990
 • odolné kovové konektory
 • kolečka a boční rukojeti pro lepší mobilitu

 

Full-Range stereo zvuk pro dokonalý zvukový projev

KC-990 přináší full-range stereo zvuk s výkonem 320 W (2x 160 W); má dva propracované 12" woofery a dva tweetery. Díky tomu dokáže KC-990 výborně reprodukovat frekvenční rozsah 88klávesových stage pian, varhan a syntezátorů, jakož i rhythm machines a jiných elektronických nástrojů.

 

Vestavěný mixpult pro velké sestavy a ozvučení skupiny

Nejvýkonnější zesilovač Roland KC je plně stereofonní ozvučovací systém v jednom zařízení; je ideální jako ozvučení pro kapelu, pódiový monitor nebo malý PA systém. Čtyři vstupní kanály umožňují připojení klávesů, perkusních padů, rytmerů a dalších elektronických nástrojů. Samostatný AUX vstup umožňuje připojení smartphonu nebo hudebního přehrávače a přehrávání doprovodné hudby. Kanál 1 je vybaven i XLR konektorem pro připojení mikrofonu, který ještě zvyšuje všestrannost komba. Kanál AUX IN podporuje 1/8" , RCA a 1/4 konektory a je vybaven i praktickou funkcí Monitor pro práci s doprovodnými stopami na pódiu.

 

Vestavěné stereo efekty

KC-990 přichází se čtyřmi samostatnými efekty pro vylepšení vašeho live zvuku. Efekt Chorus je převzat ze slavné série zesilovačů Roland JC a poskytuje úžasnou prostorovou hloubku a rozptýlení přes reproduktory KC-990. Další efekty, Tremolo a Rotary, jsou skvělé pro varhany a elektrické piana. Pro dodání výsledného lesku vokálem i nástrojem je zde efekt Reverb. S využitím doplňkových pedálových spínačů můžete zapínat / vypínat efekty a ovládat Rotary efekt nohama a pohodlně hrát.

 

Všestranná konektivita pro hraní, nahrávání a cvičení

Díky praktické konektivitě můžete snadno integrovat KC-990 do jakéhokoli prostředí. Stereo line výstupy s 1/4" a XLR konektory umožňují připojení k PA systému, pódiovému monitoru nebo nahrávacímu zařízení. XLR výstupy jsou vybaveny funkcí Ground Lift pro eliminaci brumu, který někdy vzniká po připojení k hlavnímu PA systému. KC-990 je vybaven také konektorem pro sluchátka, který vám skvěle poslouží na tiché cvičení nebo úpravy na pódiu.

 

Rozšiřte vaši sestavu s funkcí Stereo Link

Pokud jste někdy potřebovali "nafouknout" vaši vstupní sekci nebo mít skvělý stereo zvuk, s funkcí Stereo Link na KC-990 to není žádný problém. Po propojení dvou KC-99 funkcí Stereo Link se možnosti vaší vstupní sekce zdvojnásobí. Kromě toho, levý a pravý signál připojených stereo nástrojů se automaticky rozdělí mezi dva zesilovače a vytvoří dokonalé stereo zvukové pole.


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :