Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

ROLAND MOBILE AC Acoustic Chorus

kombo na baterky pro akustickou kytaru

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce ROLAND


Tvůj první kytarový zesilovač
Přenosný zesilovač optimální pro akustickou kytaru s možností provozu na baterie. Speciálně designován pro cestování. Zahrajte svým kamarádům oblíbené táborové písně u ohně v horském srubu nebo na břehu řeky. Přívod elektřiny nepotřebujete.

Pokud jste nováčky ve světě akustickýchkytar a rádi by jste prozkoumali další rozměr tvorby zvuku a herního pohodlí, je nový MOBILE AC ideálním zesilovačem pro vás. Svými rozměry se bezpečně vejde do batohu. Je předurčen k přenášení a zvukově optimalizován pro akustickou kytaru. Tento zesilovač dokáže pracovat až 15 hodin na baterie, takže ho můžete vzít kamkoli. Jednoduše zapojte kytaru přidejte na hlasitosti a užijte si čistý, krystalický a překvapivě silný zvuk s prostorovým stereo efektem. Můžete také využít hluboký stereo chorus nebo svěží reverb a přidat přehrávač a mikrofon pro zpěv. Drnkejte na kytaru a zpívejte se svými oblíbenými doprovodnými melodiemi ať jste doma nebo venku. MOBILE AC může také fungovat jako šikovný podiový monitor se silným zvukem v malém těle.

Pět wattů (2.5+2.5) stereo zesilovač pro akustickou kytaru
Jednoduché intuitivní ovládání
15 hodin provozu na 6 AA alkalických baterií
Mikrofonní vstup pro zpěv
Audio vstupy pro doprovody z mobilních přehrávačů
Tříkanálový mixér s možností samostatného nastavení hlasitosti pro mikrofon, kytaru a audio vstup
Chorus, Reverb, and Wide efekt přidají hloubku Vaší hře
Bohatý stereo zvuk
MOBILE AC je malý, ale jeho dva 4 palcové reproduktory produkují překvapivě silný a svěží stero zvuk.
Aktivujte vestavěný stereo chorus - velmi slavný efekt od Rolandu - ponořte svou kytaru do bazénu hustého a vířícího zvuku. K dispozici je též vestavěný reverb se samostatným ovládáním a "Wide" efekt pro přidání prostornosti. Pro konečné doleštění tónu otočte knoflíkem TONE ve směru hodinových ručiček a získáte jasnější tón, opačným směrem jemnější.

Příjemné cestování
Dostatečně malý, aby se vešel do batohu a dostatečně lehký, aby jej uneslo dítě. MOBILE AC je připraven na cesty! Vezměte ho s sebou kamkoli jdete - na jam session ke kamarádovi, na malé venkovní posezení, na výlet nebo jej použijte jako osobní monitor na podiu. Může fungovat až 15 hodin na tužkové baterie, takže můžete koncertovat na libovolném místě uvnitř i venku.K dispozici je volitelný adaptér pro připojení do sítě nebo cestovní obal. Součástí dodávky je též praktický popruh pro přenášení.

Hrajte, zpívejte a jamujte
Hoďte na sebe kytaru, pozvěte přátele a popadněte mikrofon - MOBILE AC má vstupy s nezávislým ovládáním hlasitosti pro kytaru a mikrofon. Můžete přidat svěží dozvuk a "wide" efekty do hry a zpěvu a získat vybroušený profesionální zvuk. Je zde také třetí vstup ( se samostatným ovládáním hlasitosti ) pro připojení přenosného přehrávače - například iPodu. Je to ta nejjednodušší cesta, jak přidat k vaší hře doprovody.

ROLAND MOBILE AC V AKCI! Kam ho vezmete s sebou?

Domů...
Připojte přenosné přehrávače do MOBILE AC a jamujte spolu s vašimi oblíbenými MP3; můžete nezávisle na sobě nastavovat hlasitost kytary a doprovodu a dát tak hře tu správnou šťávu. Můžete si také zazpívat duet se svým idolem pomocí připojeného mikrofonu. Také mikrofonní vstup má nezávislou korekci hlasitosti. Nepotřebujete již žádné další mixážní pulty, kabely, zesilovače nebo reproduktory. Vše co potřebujete máte v jediném samostatném balení.

Na ulici...
Potřebujete trochu přidat na hlasitosti svému pouličnímu vystoupení s akustickou kytarou? Tak s sebou
vezměte MOBILE AC. Pokus jste zároveň zpěvák, jednoduše připojte mikrofon do mikrofonního vstupu. Doprovodí vás melodie z připojeného externího přehrávače. Díky nezávislým korekcím pro každý vstup můžete perfektně namixovat výsledný zvuk.

Do malých klubů...
Pokud vystupujete v kavárnách nebo malých klubech, MOBILE AC je pro vás pohodlný a skvěle znějící přenosný systém. Velikostí je malý, avšak zvuk je překvapivě silný a svěží. Když přidáte trochu slavného Roland stereo Chorusu a přimixujete bohatý reverb, vaše publikum vás bude milovat.

Na středně velká podia...
Postoupili jste na větší události? Pokud ano, MOBILE AC je vaším skvělým osobním monitorem. Použijte DI box ( například Boss DI-1 ) k poslání zvuku akustické kytary do mixu a paralelní výstup z DI boxu zapojte do svého MOBILE AC na jevišti. Mimoto může být MOBILE AC namontován na mikrofonní stojan a usazen do ideální výšky. Upravte si hlasitost monitoru a užijte si křišťálově čistý zvuk své kytary.

Specifikace

Výstupní výkon

2.5 W + 2.5 W

Nominální vstupní hlasitostl

(1 kHz)AUDIO: -10 dBu MIC: -50 dBu GUITAR: -10 dBu

Reproduktory

10 cm (4 palce) x 2

Ovládání

Přepínač zap/vyp, WIDE přepínač, TONE tlačítko, REVERB tlačítko, [AUDIO] hlasitost, [MIC] hlasitost [GUITAR] hlasitost, CHORUS přepínač

Ukazatelé

Zapnuto/vypnuto

Konektory

MIC jack (1/4-palce (phone type) GUITAR jack (1/4-palce phone type) AUDIO jacks (Stereo miniature phone type, RCA phono type) PHONES jack (Stereo miniature phone type) DC IN jack

Napájení

Alkalické baterie (AA, LR6) x 6 or AC adaptér (není součástí balení)

Odběr proudu:

175 mA (DC 9 V)

Příslušenství

Alkalické baterie (AA, LR6) x 6, uživatelský manuál

Volitelné příslušenství

AC adaptér (PSB série)

Předpokládaná výdrž baterie při nepřetržitém použití

Alkalické baterie (AA, LR6): přibližně 15 hodin

Rozměry

Šířka: 280 mm
11-1/16 palce

Hloubka: 108 mm
4-5/16 palce

Výška177 mm
7 palců

Váha: 2.5 kg

Odkaz na stránky výrobce ROLAND

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLAND

Něco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :