Nákupní košík
0
 

ROLAND SCOOPER - modulární efekt, single pass loop rekordér a Scatter efekt

 
ROLAND SCOOPER
 
 
ROLAND SCOOPER
 
ROLAND SCOOPER
 
ROLAND SCOOPER
 
(s DPH)

8 139 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Modulární efekt - single-pass loop rekordér a Scatter efekt s dosud nevídanými možnostmi ovládání a flexibility. Můžete ho využívat jako table-top jednotku nebo EURORACK modul. S množstvím CV/Gate vstupů nabízí toto 21 HP zařízení mnoho možností využití v studiové produkcí i při živém hraní. Scooper má co nabídnout i mimo modulárního světa. Může být užitečným nástrojem pro klávesáky, kytaristy, DJe nebo hudebníka, který hledá nové možnosti pro svůj zvuk. Scatter je vyroben v Japonsku.Má velké ovladače s plynulým chodem a více 16 miliony kroků. Můžete ho plně přeprogramovat prostřednictvím počítače, smartphonu nebo tabletu.

 

Základní informace:

 • single-pass Looper s dramatickým efektem Scatter
 • ovládání parametrů přes CV/Gate - Intenzita a typ efektu Scatter, Pitch, Filtr
 • v pozici podokně-top nebo jako 21 HP EURORACK modul (AC/EURORACK napájení)
 • 24-bit "GRF" ovladače s více než 16 miliony kroků
 • programovatelný přes MAC, PC, iOS, Android
 • 15 propojitelných submodulů, možnost rozšíření přes bezplatné aktualizace
 • 2 vstupy a 2 výstupy, dual-mono nebo stereo
 • kompatiblita s AIRA Link
 • 24bit/96kHz audio interface
 • vyroben v Japonsku
 • balení obsahuje lemované patch kabely

 

Scooper je moderní efekt, se kterým můžete samplovat, polámat, degradovat a zašpinit zaznamenány zvukové smyčky. Po nahrání smyčky Scooper umožňuje změnu výšky tónu smyčky a zpracování zvuku filtrem a efekty Scatter, které rozkouskovat a ohýbají jednotlivé kroky. S využitím velkým ovladačů s vysokým rozlišením nebo s pomocí standardních 1/8 Patch kabelů můžete nezávisle ovládat typ a intenzitu efektu Scatter, nastavení a synchronizaci filtru a zapnutí/vypnutí efektu Scatter. Parametry Scatter Depth a Scatter Type mají ovladače vstupní hlasitosti na upravení rozsahu modulace při ovládání externím zařízením. Díky dvěma vstupům/výstupem je Scooper stereofonní 24bit/96kHz audio interface pro Systémy EURORACK; nativní podpora pro AIRA Link USB umožňuje připojení - napájení a komunikaci s mixpultem MX-1 Mix Performer - vše jedním kabelem.

 

Scooper hraje úžasně hned po zapnutí. Můžete však upravit jeho interní zpracování signálu - překablovat jeho vnitřní podmoduly prostřednictvím speciální aplikace, kterou spustíte na prakticky jakémkoliv zařízení (Mac/PC/iOS/Android). Podmoduly můžete překablovať jednoduchým "drag-and-drop" způsobem na displeji zařízení. Můžete zde také určit funkce přiřazené k jednotlivým "GRF" ovladačem. USB připojení umožňuje přeprogramování v reálném čase, jakož i uložení a vyvolání nastavení. O vaše Patche a nastavení se můžete podělit is ostatními uživateli Scooper.

 

Scooper obsahuje 15 virtuálních submodulů, které v budoucnu rozšíříme o další: LFO, ADSR, NOISE, SAMPLE & HOLD, RING MOD, FILTER 6dB, FILTER 12dB, TONE, AMP, MIXER, STEREO MIXER, CURVE CONV, GATE DIVIDER, TRIG TO CV DELAY TIME, MIDI CLOCK TO GATE


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :