Nákupní košík
0
 

ROLAND SH 01 Gaia - analogový modelující syntetizátor

 
ROLAND SH 01 Gaia
 
 
(s DPH)

16 849 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Analog - modelující syntetizátor, USB. Do minulosti i do budoucnosti

Svým masivním zvukem, praktičností a přijatelnou cenou, nabízí GAIA SH-01 vysokou přidanou hodnotu, ale také šarm staré škly. Trojitý engine dodává potenciál virtuální analogové syntézy na dosah ruky, přičemž ovládání na panelu je zábavné, srozumitelné i vyzývavé, takže i začátečník může tvořit skvělé zvuky. Tok signálu je snadno pocho-pitelný, s logicky aranžovanými knoby, slidery a tlačítky. Praktické ovládání a hutný zvuk činí z této malé elektrárny hračku nejen pro studenty hudby a skladatele, ale také nedělní i každodenní hráče všech stylů a úrovní.

* Mohutný zvuk každého ze tří virtuálních analogových modulů, je dán oscilátorem, filtrem, zesilovačem, obálkou a LFO

* Vrstvit můžete až pět efektů současně, např. distortion, flanger, delay, reverb, low boost, apod.

* 64-hlasá polyfonie dává masivní zvuk bez výpadku not

* Zábavný a praktický ovládací panel poskytuje jak okamžitou operaci, tak promyšlenou syntézu

* Lehké, kompaktní tělo má 37 kláves plné velikosti

* Pracuje s adaptérem i na baterie, takže je skvěle použitelný kdekoliv

* K dispozici jsou funkce D Beam, arpeggiator a Phrase Recorder

* USB porty slouží k ukládání user zvuků do USB paměti a k audio/MIDI připojení do počítače

Trojitý, hutný virtuální analog

Zakousněte se do nového, trojitého virtuálního analogu, který nabízí tři kompletní syntezátory, s neuvěřitelně silným, masivním zvukem. Odpoutejte z řetězu výkon tří oscilátorů a nechejte pracovat trio rezonančních filtrů v multirežimu, tvarování zvuku LFO a zesilovače, plus devět generátorů obálek. V podstatě jde o tři syntezátory v jednom! Se 64-hlasou polyfonií, může GAIA SH-01 hrát masivními zvuky, aniž by docházelo k odbourávání not.
Vrstvené efekty

Od hedvábně sametového reverbu po zdrcující vrčení, přímo volitelné multiefekty SH-01 katapultují váš zvuk do zcela nových rozměrů. Můžete vrstvit až pět efektů současně, se stovkami variací. Mezi připravenými efekty najdete reverb, distortion, fuzz, bit crash, flanger, phaser, pitch shifter, low boost a delay s panorama a synchronizací tempa. Speciální knoby ovládají efekty v reálném čase.
Napájení s sebou

S hmotností cca 4kg, je GAIA SH-01 lehký, kompaktní a skvělý pro muzikanty na cestách. Klaviatura má 37 kláves plné velikosti, takže se vám bude hrát přirozeně a pohodlně. Syntezátor můžete napájet adaptérem nebo bateriemi*, což zajišťuje jedinečnou přizpůsobivost. Indikátor životnosti baterie na čelním panelu zaručuje, že nemůže dojít k nečekanému výpadku energie. Při zapojení do bateriemi napájeného komba, jako je Roland CUBE Street, MOBILE CUBE, BA-330 nebo KC-110, můžete s GAIA SH-01 hrát opravdu kdekoliv!
*Napájení je možné osmi dobíjecími Ni-MH AA bateriemi.
Přímé ovládání

Čelní panel umožňuje přímé ovládání stiskem prstu. Žádné skryté podnabídky a podobné nesmysly. Prostě hrajete a pomocí knobů či sliderů, nebo mávnutím ruky nad neviditelným D Beam, dramaticky měníte efekty. Logicky sestavený čelní panel zobrazuje signálovou cestu zleva doprava. To pomůže začátečníkům pochopit syntézu, a zkušeným hráčům navodí dobrý pocit praktickým ovládáním během hry.
Phrase Recorder a Arpeggiator

Podržte notu nebo akord a nechejte arpeggiator automaticky tvořit magické hudební kreace. Tempo lze nastavit poklepáním, funkcí Tap tempo. Připravený Phrase Recorder umožňuje nahrávat nejen vaši hru na klávesy, ale také pohyby knobů a sliderů. Data kontrolerů lze rovněž nahrát v reálném čas, jako nezávislý doplněk not, které hrajete.
USB a EXT IN

Přímým zapojením do počítače (Maca nebo PC) jedním USB kabelem, můžete posílat audio data rovnou do běžícího software. USB porty SH-01 lze také použít k vysílání a přijímání MIDI dat, a k uložení zvuků i frází (nahraných v rekordéru) do USB paměti. Pro využití externích zařízení a zvukových zdrojů (jako je MP3 přehrávač), slouží EXT vstup SH-01, takže můžete hrát s doprovodem oblíbených songů nebo stop — což se hodí pro cvičení i živé hraní. Příchozí zvukový signál můžete upravit ve třech režimech Center Cancel, jež eliminují pásma vokálů, kytary nebo basy.

Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :