Nákupní košík
0
 

ROLAND TD 11KVSE - elektronická bicí sada

 
ROLAND TD 11KVSE
 
 
ROLAND TD 11KVSE
 
(s DPH)

50 329 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 4 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 6 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


el. bicí souprava včetně rampy MDS-9SC, zvukový modul TD-11, dále obsahuje: 2x PDX-8, 2x PDX-6, 2x CY-12C, 1x CY-13R, 1x VH-11, 1x KD-9, možnost přehrávání audio souborů přes USB vstup, za příplatek bicí pedál a hi-hat stojan

 

V-Drums s příjemnou cenou a zvukem SuperNATURAL

Série TD-11 V-Drums V-Compact se zvukem SuperNATURAL přináší věrnost a zážitek z hraní bubeníkům jakékoli úrovně a s jakýmkoli rozpočtem.  Tyto bicí jsou dostupné a praktické. Jsou vhodné pro různé účely: cvičení, výuku, nahrávání, koncerty, atd.

Série TD-11 V-Drums je nejpopulárnější sérií elektronických bicích Roland. Pokud chcete od bicích víc, než poskytují TD-11KV, vyzkoušejte nový Set TD-11KVSE, model speciální edice, který má řadu vylepšení – Hi-hat VH-11, která se montuje přímo na běžný hi-hat stojan, druhý Crash činel, k tomu navíc větší a pevnější stojan MDS-9SC.

 

Standardní funkce

 • zvukový modul s technologiemi SuperNATURAL a Behavior Modeling pro expresivní a přirozený zážitek z hraní
 • obsáhlá zvuková banka so zvuky pro cvičení a hraní různých stylů
 • profesionálně vytvořené doprovodné skladby vhodné ke cvičení a hraní pro zábavu
 • cvičné funkce jako Quick Record/Quick Play, k tomu navíc jedinečná funkce COACH pro efektivní budování bubenických zručností a schopností
 • velký LCD displej a ovládací rozhraní s ikonami
 • USB funkce umožňují přímé připojení k počítačovým aplikacím stejně jako zálohování a přehrávání WAV/MP3 souborů
 • VH-11 V-Hi-Hat se montuje na standardní hi-hat stojan - přináší realistický pohyb činelů a přirozený akustický dojem z hraní
 • síťovinové V-Pady pro virbl a tomy (PDX-8/PDX-6)
 • dva 12" Crash činely (CY-12C) s přirozeným houpavým pohybem, okrajovými/povrchovými senzory a možností ztlumení (choke); jeden 13" Ride činel (CY-13R) s přirozeným houpavým pohybem a třízónovým snímáním (okraj, plocha, střed)
 • nový stojan MDS-9SC  s montážními rameny pro tři činely V-Cymbal umožňuje rychlé rozložení a ergonomické umístění bubnu, tomů a činelů.

 

 

Zvukový modul TD-11 se zvukem SuperNATURAL

Tento zvukový modul pro sady TD-11 má v porovnání se svými předchůdci lepší hratelnost, více tvořivých a výrazových možností pro práci se zvuky a ke hraní. Přináší nové funkce - doprovodné skladby různých stylů, pohotové nahrávaní/přehrávání, cvičnou funkci COACH a USB připojení pro MIDI/AUDIO a ukládání dat.

 

Síťovinové V-Pady pro virbl a tomy

Síťovinové V-Pady PDX-8 (8") a PDX-6 (6,5") mají úžasné dvouzónové snímání, díky tomu dokážou precizně snímat pozici vašeho úderu a  rozložení síly na blánu a obruč. PDX-8 na virblu má dokonce rozšířenou 10" obruč pro pohodlnější a tišší hraní úderů rim-shot.

 

Uznávané Crash a Ride činely V-Cymbal

Dva Crash činely CY-12 mají přirozený houpavý pohyb a přesné snímání úderů, k tomu navíc umožňují efektivní ztlumení činelu uchopením (choke), to všechno zvyšuje autentičnost a radost z hraní na maximum. Ride činel CY-13R má zvětšenou hrací plochu a také přirozený houpavý pohyb, plus třízónové snímání pro přesné zachycení vašich úderů na okraj, plochu a špičku činelu.

 

V-Hi-hat pro skutečný pocit

Když zavřete oči, nerozeznáte tento činel od běžné hi-hat složené ze dvou činelů. Vyzkoušejte si inovativní plovoucí VH-11 hi-hat a poznáte, že je skutečně složena z jednoho houpajícího se činelu na pevné snížené základně. Lehce se skládá a přenáší, můžete ho osadit přímo na běžný hi-hat stojan a při hraní má všechny mechanické vlastnosti běžné plechové hi-hat.

*Stojan pro hi-hat není součástí balení

 

Kick Pad s přirozeným projevem

Kopákový Pad KD-9 s novou mechanikou a látkovou blanou má skvělé vlastnosti, dynamickou odezvu a přesné snímání. Je pevný a spolehlivý i při používaní s dvojitým kopákem. Úžasně rychle a lehce se skládá.

*Kopákový pedál není součástí balení

 

Pevný stojan se třemi rameny pro činely

Přidáním dalšího činelového ramena na stojan MDS-9V jsme vytvořili perfektní stojan pro náročnější bubeníky. Rozložení je rychlé a snadné. Kulové hlavice na ramenech činelů a zakřivené vodorovné trubky umožňují ergonomické rozložení komponentů.

 

Konfigurace Kitu

 • bicí zvukový modul: 1x TD-11 (součástí balení je kabelový svazek a montážní díl)
 • V-Pad (Snare, Tom3): 2x PDX-8
 • V-Pad (Tom1, Tom2): 2x PDX-6
 • V-Cymbal Crash: 2x CY-12C
 • V-Cymbal Ride: 1x CY-13R
 • V-Hi-Hat: 1x VH-11
 • kick pad: 1x KD-9
 • rámový stojan: MDS-9SC

Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :