Nákupní košík
0
 

ROLAND TORCIDO - modulární efekt, distortion

 
ROLAND TORCIDO
 
 
ROLAND TORCIDO
 
ROLAND TORCIDO
 
ROLAND TORCIDO
 
(s DPH)

8 139 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Všestranný modulární efekt - kombinace klasického zkreslení Roland a nových možností ovládání a flexiblity. Můžete ho využívat jako table-top jednotku nebo EURORACK modul. S množstvím CV / Gate vstupů nabízí toto 21 HP zařízení mnoho možností využití v studiové produkcí i při živém hraní. Torcida má co nabídnout i mimo modulárního světa. Může být užitečným nástrojem pro klávesáky, kytaristy, DJe nebo hudebníka, který hledá nové možnosti pro svůj zvuk. Torcida je vyroben v Japonsku. Má velké ovladače s plynulým chodem a více 16 miliony kroků. Můžete ho plně přeprogramovat prostřednictvím počítače, smartphonu nebo tabletu.

 

Základní informace:

 • klasické zkreslení Roland
 • ovládání parametrů přes CV/Gate - zkreslení, tón, charakter elektronky
 • v pozici podokně-top nebo jako 21 HP EURORACK modul (AC/EURORACK napájení)
 • 24bit "GRF" ovladače s více než 16 miliony kroků
 • programovatelný přes MAC, PC, iOS, Android
 • 15 propojitelných submodulů, možnost rozšíření přes bezplatné aktualizace
 • 2 vstupy a 2 výstupy, dual-mono nebo stereo
 • kompatiblita s AIRA Link
 • 24bit/96kHz audio interface
 • vyroben v Japonsku
 • balení obsahuje lemované patch kabely

 

Torcida dokáže vytvořit zvuky od jemného, hřejivého Overdrive až po intenzivní Distortion. S využitím velkým ovladačů s vysokým rozlišením nebo s pomocí standardních 1/8 Patch kabelů můžete nezávisle ovládat intenzitu zkreslení, tón, charakter elektronky, poměr Wet/Dry signálu, zvýraznění basů a Bypass. Parametry Distortion a Tone mají ovladače vstupní hlasitosti na upravení rozsahu modulace při ovládání externím zařízením. Díky dvěma vstupům/výstupem je Torcida stereofonní 24bit/96kHz audio interface pro Systémy EURORACK; nativní podpora pro AIRA Link USB umožňuje připojení - napájení a komunikaci s mixpultem MX-1 Mix Performer - vše jedním kabelem.

 

Torcida hraje úžasně hned po zapnutí. Můžete však upravit jeho interní zpracování signálu - překablovat jeho vnitřní podmoduly prostřednictvím speciální aplikace, kterou spustíte na prakticky jakémkoliv zařízení (Mac/PC/iOS/Android). Podmoduly můžete překablovať jednoduchým "drag-and-drop" způsobem na displeji zařízení. Můžete zde také určit funkce přiřazené k jednotlivým "GRF" ovladačem. USB připojení umožňuje přeprogramování v reálném čase, jakož i uložení a vyvolání nastavení. O vaše Patche a nastavení se můžete podělit is ostatními uživateli Torcida.

 

Torcida obsahuje 15 virtuálních submodulů, které v budoucnu rozšíříme o další: LFO, ADSR, NOISE, SAMPLE & HOLD, RING MOD, FILTER 6dB, FILTER 12dB, TONE, AMP, MIXER, STEREO MIXER, CURVE CONV, GATE DIVIDER, TRIG TO CV DELAY TIME, MIDI CLOCK TO GATE


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :