Nákupní košík
0
 

ROLAND V Combo VR 09 B - přenosné digitální stage piano, varhany, snadno přenosný 61klávesový nástroj se všemi zvuky, které potřebujete

 
ROLAND V Combo VR 09 B
 
 
ROLAND V Combo VR 09 B
 
ROLAND V Combo VR 09 B
 
ROLAND V Combo VR 09 B
 
ROLAND V Combo VR 09 B
 
(s DPH)

18 319 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Lehký, dostupný a nabitý špičkovými zvuky Roland - to je V-Combo VR-09B - ideálné all-in-one řešení pro klávesáky, kteří často cestují. Nástroj má tři sekce, v nichž jsou uspořádány samostatné zvuky varhan, akustického / elektrického klavíru a syntetizátoru. Na dosah prstů máte zvuky, s nimiž odehrajete jakýkoliv hudební styl. Díky praktickým ovladačem máte přímo na pódiu vše, co potřebujete k nastavení zvuku - tahové ovladače pro varhany, otočné ovladače a tlačítka pro ostatní zvuky a sedm vestavěných efektů. Všestranné zvuky, praktické ovládání a mobilní design - V-Combo VR-09B plní sny cestujících hudebníků.

 

 • lehce přenosný, 61klávesový koncertní nástroj s profesionálními zvuky pro všechny hudební styly
 • hmotnost jen 5,5 kg a napájení AC adaptérem nebo bateriemi
 • okamžitý přístup k zvukům varhan, klavírů a syntezátorů
 • Virtual Tone Wheel Organ pro autentickou reprodukci tradičních zvuků elektrických varhan
 • tři vestavěné Rotary efekty včetně nového rockového typu s výrazným charakterem, který se neztratí ani v hlasité kapele
 • tradiční elektrická piana a skvostné akustické grand piano
 • široký výběr zvuků SuperNATURAL Synth, od "vintage" klasik po univerzální moderní zvuky
 • bezplatné rozšíření vestavěné zvukové knihovny o zvukové banky ze stránky Roland Axial
 • bezplatná aplikace iPad editor pro upravení zvuků varhan a syntetizátoru
 • sedm efektů současně se samostatnými ovladači
 • praktické funkce pro hraní a cvičení samotě: rytmické patterny, metronom, looper, USB audio rekordér/přehrávač plus další funkce

 

Připraven na koncerty a cestování

"Vintage" nástroje jsou skvělé a všichni je zbožňují, pro běžné hudebníky by však bylo příliš obtížné nosit je na koncerty. Kombo varhany, rotující reproduktor a elektrický klavír spolu váží více než 100 kg, jsou těžké a jeden člověk jejich neodnese. VR-09B obsahuje všechny tyto zvuky, ale váží méně než 6 kg. Přenášení a složení nástroje na pódiu zvládne kdokoli. Díky podpoře napájení z baterie můžete mít s VR-09B skvělý zvuk kdekoli, i na ulici, na svatbě a na jiných událostech.

 

Bezstarostné ovládání a svoboda na pódiu

VR-09B jsme navrhli s důrazem na potřeby koncertujícich hudebníků na pódiu. Má praktický a dobře uspořádaný ovládací panel s jasným LCD displejem a samostatnými sekcemi pro varhany, klavír a syntezátor. Díky tomu máte přímý přístup ke všem zvukům, které potřebujete, plus kopec ovladačů pro expresivní manipulaci se zvukem. Na upravení zvuků máte k dispozici sedm efektových jednotek (Rotary, Delay, Reverb, Tone, Overdrive, Compressor, EFX), které můžete snadno upravit specializovanými ovladači. Dělení klaviatury a vrstvení zvuků je také velmi snadné a praktické. Všechny vaše nastavení lze uložit v paměti a kdykoli později je použít.

 

Autentické zvuky kombo varhan s technologií Virtual Tone Wheel

S VR-09B můžete hrát autentické varhanní party se zvukem, který hrdě obstojí ve srovnání s tradičními kombo varhany. Nejnovější zvukový generátor Virtual Tone Wheel Organ věrně simuluje proces tvorby zvuku skutečných „tone-wheel“ varhan a všechny aspekty, které můžete ovládat klasickým způsobem - devíti harmonickými táhly. Nedílnou složkou zvuku elektrických varhan je samozřejmě rotující reproduktor - VR-09B nabízí až tři typy simulace, se kterými si uděláte zvuk pro jakýkoli styl, od gospelu přes pop až po jazz a rock. Aplikováním efektu Twin Rotary můžete vytvořit ještě intenzivnější efekt; pokud potřebujete trochu elektronkové špíny, stačí zapnout Overdrive s lampovým charakterem. Pokud by to nestačilo, je tu ještě Ring Modulator, se kterým dodáte zvuku výrazný a agresivní charakter.

 

Elektrická a akustická piana pro základ vaší hudby

Dobrý zvuk klavíru je při koncertním hraní nezbytný. VR-09B i zde exceluje a nabízí zvuky pro různé hudební styly. Najdete v něm mnoho historických typů elektrického klavíru, které můžete navíc okořenit efekty Phaser, Tremolo, Touch Wah a Tape Delay. Akustický klavír je v kvalitě "88-note stereo multi sampling" a hraje přesně tak, jak byste čekali od stage piana Roland. Praktický kompresor na palubě VR-09B skvěle funguje se zvuky klavíru a pomůže vám protlačit váš zvuk dopředu i při hraní v hlučné kapele nebo velkém sboru.

 

SuperNATURAL Synth - tradiční i moderní

VR-09B je vybaven hotovými zvuky syntezátorů - od analogových klasik Roland, jako je JUNO a JUPITER, po texturované, moderní digitální zvuky. Vybrat si můžete také z četných sólových a basových analogových zvuků, plus k tomu organické zvuky 80. let z famózního modelu D-50. S více než 200 zvuky si snadno připravíte patche pro různé styly a žánry. Vaše zvuky můžete uspořádat do různých kategorií (Lead, Bass, Pad, Strings, atd.) a rychle se k nim vrátit přes tlačítka rychlé volby.

 

Elegantní a odolný kombo design, připraven na pódium

VR-09 má elegantní vzhled a odolné provedení, které vydrží roky používání a hraní ve městě a na cestách. Ovládací panel má matný povrch, který dobře kryje otisky a chrání vaše oči před intenzivními světelnými odrazy z pódiových reflektorů.

 

Rozšiřte vaši zvukovou knihovnu o bezplatné zvukové sady ze stránky Roland Axial

Stránka Roland Axial je oficiální webová stránka pro stahování nových zvuků pro klávesové nástroje Roland. "The Cover Band Collection" je banka, navržená speciálně pro VR-09B. Najdete v ní desítky patchů, inspirovaných populárními skladbami, které využijete jako odrazový můstek pro hraní a tvorbu zvuků. Doporučujeme vám navštěvovat stránku Axial pravidelně, protože sem průběžně přidáváme nové zvuky pro VR-09B a další nástroje Roland.

 

Aplikace iPad Editor pro varhany a syntezátory

Bezplatná aplikace VR-09 Editor pro iPad umožňuje intuitivní ovládání nastavení VR-09B v příjemném grafickém prostředí tabletu. Na dosah prstu máte podrobné nastavení "vintage" varhan - přeslechy (leakage), klikání a nastavení rotujícího reproduktoru. V sekci Synth můžete snadno upravit nastavení a vrstvit zvuky syntetizátoru. Váš iPad si můžete vzít i na pódium a využít aplikaci na ovládání nastavení přímo při hraní. Technologie Roland Wireless Connect dokonce umožňuje bezdrátové spojení a ovládání VR-09B prostřednictvím iPadu. Můžete také využít standardní USB připojení, nezapomeňte si však pořídit správný adaptér pro váš typ iPadu.


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :