Nákupní košík
0
 

ROLAND V Combo VR 730 - přenosné digitální stage piano, varhany, klasické zvuky, tradiční vzhled a 73klávesová "Waterfall" klaviatura

 
ROLAND V Combo VR 730
 
 
ROLAND V Combo VR 730
 
ROLAND V Combo VR 730
 
ROLAND V Combo VR 730
 
ROLAND V Combo VR 730
 
ROLAND V Combo VR 730
 
ROLAND V Combo VR 730
 
ROLAND V Combo VR 730
 
ROLAND V Combo VR 730
 
ROLAND V Combo VR 730
 
ROLAND V Combo VR 730
 
ROLAND V Combo VR 730
 
ROLAND V Combo VR 730
 
ROLAND V Combo VR 730
 
(s DPH)

30 390 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

dnes

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


V-Combo VR-730 přináší špičkové zvuky varhan, elektrického klavíru, akustického klavíru a syntezátorů v praktickém koncertním nástroji se 73-klávesovou mechanikou typu Waterfall. Už nepotřebujete nosit těžké varhany, rotující reproduktor a elektrické piano - VR-730 vám poskytne všechny potřebné zvuky a autentickou hratelnost při zlomku velikosti a hmotnosti. Vestavěné varhany věrně reagují na klasické techniky hraní. Historická elektrická piana, které obsahují i speciální výběr zvuků ze stage piana RD-2000, mají dokonalý tón a dynamiku. Díky promyšlenému a bezprostřednímu ovládání se můžete soustředit na vaše hraní a nebudou vás rozptylovat zdlouhavá nastavení a komplikované parametry. V-Combo VR-730 je perfektní nástroj pro cestující hudebníky, kterým poskytuje všestrannou zvukovou výbavu v mobilním formátu.

 

 • profesionální koncertní nástroj se zvukovou výbavou, která nesmí chybět žádnému koncertnímu klávesákovi
 • 73klávesová "Waterfall" klaviatura s polovyváženou mechanikou pro autentické hraní varhanních a klavírních zvuků
 • mobilní, snadno přenosné provedení s hmotností pouze 9,9 kg a napájením z baterie nebo AC adaptérem
 • okamžitý přístup k zvukům varhan, klavírů a syntezátorů
 • Virtual Tone Wheel Organ pro autentickou reprodukci tradičních zvuků elektrických varhan
 • tři vestavěné Rotary efekty včetně nového rockového typu s výrazným charakterem, který se neztratí ani v hlasité kapele
 • "Vintage" elektrické piana a vábivé zvuky akustického klavíru; sekce EP obsahuje výběr zvuků z RD-2000
 • široký výběr zvuků SuperNATURAL Synth, od "vintage" klasik po univerzální moderní zvuky
 • bezplatné rozšíření vestavěné zvukové knihovny o zvukové banky ze stránky Roland Axial
 • tradiční "vintage" vzhled s dřevěnými bočnicemi
 • bezplatná aplikace iPad editor pro upravení zvuků varhan a syntetizátoru
 • sedm efektů současně se samostatnými ovladači
 • praktické funkce pro hraní a cvičení samotě: rytmické patterny, metronom, looper, USB audio rekordér/přehrávač plus další funkce

 

Klasická "Waterfall" klaviatura pro autentické hraní zvuků varhan a klavíru

VR-730 je vybaven 73-klávesovou klaviaturou typu "waterfall" s polovyváženou mechanikou, která je ideální pro hraní tradičními varhaními technikami (trilkovaní, chrčení, glissando, perkusivní údery). Když položíte ruce na klávesy, příjemně vás překvapí hladký chod a ideálně nastavený pohybový odpor mechaniky. Díky rychlé odezvě (quick-fire) můžete snadno a pohodlně hrát rychlé pasáže, perkusívní attacky a hladké glissando. Klaviatura typu "waterfall" skvěle padne do ruky i pianistům a oktáva navíc (v porovnání s běžnými 61klávesovými nástroji) poskytuje širší rozsah na hraní a dělení klaviatury.

 

Připraven na koncerty a cestování

"Vintage" nástroje jsou skvělé a všichni je zbožňují, pro běžné hudebníky by však bylo příliš obtížné nosit je na koncerty. Kombo varhany, rotující reproduktor a elektrický klavír spolu váží více než 100 kg, jsou těžké a jeden člověk jejich neodnese. VR-730 obsahuje všechny tyto zvuky, ale váží méně než 10 kg. Přenášení a složení nástroje na pódiu zvládne kdokoli Díky podpoře napájení z baterie můžete mít s VR-730 skvělý zvuk kdekoli, i na ulici, na svatbě a na jiných událostech.

 

Bezstarostné ovládání a svoboda na pódiu

VR-730 jsme navrhli s důrazem na potřeby koncertujúcich hudebníků na pódiu. Má praktický a dobře uspořádaný ovládací panel s jasným LCD displejem a samostatnými sekcemi pro varhany, klavír a syntezátor. Díky tomu máte přímý přístup ke všem zvukům, které potřebujete, plus kopec ovladačů pro expresivní manipulaci se zvukem. Na upravení zvuků máte k dispozici sedm efektových jednotek (Rotary, Delay, Reverb, Tone, Overdrive, Compressor, EFX), které můžete snadno upravit specializovanými ovladači. Dělení klaviatury a vrstvení zvuků je také velmi snadné a praktické. Všechny vaše nastavení lze uložit v paměti a kdykoli později je použít.

 

Autentické zvuky kombo varhan s technologií Virtual Tone Wheel

S VR-730 můžete hrát autentické varhanní party se zvukem, který hrdě obstojí ve srovnání s tradičními kombo varhany. Nejnovější zvukový generátor Virtual Tone Wheel Organ věrně simuluje proces tvorby zvuku skutečných „tone-wheel“ varhan a všechny aspekty, které můžete ovládat klasickým způsobem - devíti harmonickými táhly. Nedílnou složkou zvuku elektrických varhan je samozřejmě rotující reproduktor - VR-730 nabízí až tři typy simulace, se kterými si uděláte zvuk pro jakýkoli styl, od gospelu přes pop až po jazz a rock. Aplikováním efektu Twin Rotary můžete vytvořit ještě intenzivnější efekt; pokud potřebujete trochu elektronkové špíny, stačí zapnout Overdrive s lampovým charakterem. Pokud by to nestačilo, je tu ještě Ring Modulator, se kterým dodáte zvuku výrazný a agresivní charakter.

 

Elektrická a akustická piana pro základ vaší hudby

Dobrý zvuk klavíru je při koncertním hraní nezbytný. VR-730 i zde exceluje a nabízí zvuky pro různé hudební styly. Najdete v něm mnoho historických typů elektrického piana, včetně oblíbeného zvuku z RD-2000. Klasická elektrická piana můžete navíc okořenit efekty Phaser, Tremolo, Touch Wah a Tape Delay. Akustický klavír je v kvalitě "88note stereo multi sampling" a hraje přesně tak, jak byste čekali od stage piana Roland. Praktický kompresor na palubě VR-730 skvěle funguje se zvuky klavíru a pomůže vám protlačit váš zvuk dopředu i při hraní v hlučné kapele nebo velkém sboru.

 

SuperNATURAL Synth - tradiční i moderní

VR-730 je vybaven hotovými zvuky syntezátorů - od analogových klasik Roland, jako je JUNO a JUPITER, po texturované, moderní digitální zvuky. Vybrat si můžete také z četných sólových a basových analogových zvuků, plus k tomu organické zvuky 80. let z famózního modelu D-50. S více než 200 zvuky si snadno připravíte patche pro různé styly a žánry. Vaše zvuky můžete uspořádat do různých kategorií (Lead, Bass, Pad, Strings, atd.) a rychle se k nim vrátit přes tlačítka rychlé volby.

 

Klasický kombo design, připraven pro pódium

VR-730 má elegantní a klasický design s bočnicemi ze skutečného dřeva, které mu dodávají "vintage" vzhled kombo varhan. Ovládací panel má matný povrch, který dobře kryje otisky a chrání vaše oči před intenzivními světelnými odrazy z pódiových reflektorů.

 

Rozšiřte vaši zvukovou knihovnu o bezplatné zvukové sady ze stránky Roland Axial

Stránka Roland Axial je oficiální webová stránka pro stahování nových zvuků pro klávesové nástroje Roland. "The Cover Band Collection" je banka, navržená speciálně pro VR-730. Najdete v ní desítky patchů, inspirovaných populárními skladbami, které využijete jako odrazový můstek pro hraní a tvorbu zvuků. Doporučujeme vám navštěvovat stránku Axial pravidelně, protože sem průběžně přidáváme nové zvuky pro VR-730 a další nástroje Roland.

 

Aplikace iPad Editor pro varhany a syntezátory

Bezplatná aplikace VR-09 Editor pro iPad umožňuje intuitivní ovládání nastavení VR-730 v příjemném grafickém prostředí tabletu. Na dosah prstu máte podrobné nastavení "vintage" varhan - přeslechy (leakage), klikání a nastavení rotujícího reproduktoru. V sekci Synth můžete snadno upravit nastavení a vrstvit zvuky syntetizátoru. Váš iPad si můžete vzít i na pódium a využít aplikaci na ovládání nastavení přímo při hraní. Technologie Roland Wireless Connect dokonce umožňuje bezdrátové spojení a ovládání VR-730 prostřednictvím iPadu. Můžete také využít standardní USB připojení, nezapomeňte si však pořídit správný adaptér pro váš typ iPadu.


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :