Nákupní košík
0
 

ROLAND V Piano - digitální stage piano

 
ROLAND V Piano
 
 
(s DPH)

144 159 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 9 590 Kč
Pojištění na 2 roky + 15 390 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Od roku 1972 je Roland průkopníkem a tvůrcem mnoha průlomových technologií a "prvních" produktů. V posledním desetiletí získala "V" série (V-Accordion®, V-Bass, V-Drums®, V-Guitar, V-Synth®) výjimečnou oblibu a uznání. Následujícím nástrojem v rodině je V-Piano. Zapomeňte na všechny představy o tom, jaké byly a jsou digitální klavíry. Tento nástroj mění všechno.

 

● revoluční "živé" jádro klavíru, které překračuje bariéru digitálního samplingu v nástrojích

● fantastické klavíry - od grand-piano klasiky až po neslýchané futuristické hybridy

● všechny piana jsou přizpůsobitelné

● klaviatura PHA-III Ivory Feel s funkcí Escapement Nová éra V-Piano velkým krokem překračuje omezení súčesných technologií díky svému revolučnímu jádru "živého" klavíru, umožňujícímu každé note reagoval a rozvinout se přirozeně, bez ztráta a dokonale, bez dalších potřebných samplů.

 

Ve V-Pianu neexistuje přepínání dynamiky, takže poskytuje měkké a přirozené doznění zvuků, které musíte slyšet, abyste jim uvěřili. Vytvořte si svou sbírku snů ve V-Piano najdete nejen krásně zpracované presety vintage křídla, ale můžete si vytvořit i svou vlastní zvukovou zbiekru snů. Můžete měnit tvrdost virtuálních kladívek. Pusťte se do experimenotvania s exotickými konfiguracemi strun a ladění.

 

Oživte pod svým prsty slavné koncert křídla nebo hrajte na futuristické piano, které dosud nikdo neslyšel. Nová klaviatura PHA-III Dokonce i ti nejnáročnější pianisté ocení novou klaviaturu PHA-III Ivory Feel s technologií Escapement, kterou je vybavené nové V-Piano. Tato pokročíilá technologie výroby dává klaviatuře pocit slonovinových a ebenových kláves a dodává pocit a odezvu skutečného křídla.

 

Při hraní pocítíte i detaily jako jemné klikání při uvolňování kláves od kladívek (escapement). Váš nový přítel Ani špičkové technologie však nemusí vždy vycházet vstříc vysoce komplexním potřebám klavíristů. To není případ funkce V-Piano. Díky přehlednému ovládacímu panelu a logicky ovládanému rozvržení budete ovládat V-Piano rychle a snadno. Dokonce i pokročilejší změny jsou lehké a pochopitelné.

 

Nové zvuky tak budete tvořit a upravovat v krátkém čase po zapnutí nástroje.

 

Volitelné příslušenství: KS-V8 stojan pro V-Piano Stylový a stabilní kovový stojan KS-V8 se čtyřmi podpěrami a odnínateľnými nohama.

 


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :