Nákupní košík
0
 

ROLAND VT 12 BK Black - malý vokální trenažér

 
ROLAND VT 12 BK Black
 
 
ROLAND VT 12 BK Black
 
ROLAND VT 12 BK Black
 
ROLAND VT 12 BK Black
 
(s DPH)

4 299 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Na cestě z hudební školy domů, z nahrávacího studia do šatny, ať půjdete kamkoli bude s vámi váš kapesní cestovní hlasový trenér. Obsahuje řadu cvičení a rozespívávacích lekcí, kterými můžete neustále zlepšovat své pěvecké schopnosti. V průběhu zpívání poksytuje okamžitou analýzu vašeho hlasového rozsahu, takže vaše pokroky jsou fyzicky viditelné. Podsvícená stupnice ukazuje výšku ne pouze jednoho, ale dokonce i dvou hlasů najednou zpívajících v harmonii a zobrazuje hodnoty temperovaného i durového ladění.Ve VT-12 naleznete také hlasového průvodce a doprovodné songy odpovídající přiložené knize z vydavatelství Berklee College of Music a 50 etud Conconeho klasických vokálních lekcí, které patří ke světovému standardu.

 

Zde je názor předsedkyně hlasové sekce na Berklee College of Music, Anne Peckham:

VT-12 je ideálním spojením ladičky, metronomu, rekordéru a komplexního hlasového trenažéru. To vše v kapesním, jednoduchém zařízení. Existuje spousta různých pomůcek pro různé druhy hudebníků, avšak žádná není jako VT-12. Ta je určena zejména zpěvákům a domnívám se, že je to nepostradatelný pomocník hlasové výchovy jak pro studenty, tak pro učitele.

 

 • Vizuální kontrola výšky hlasu na podsvícené stupnici
 • Detekuje dva zpěváky současně pro tréning harmonií v temperovaném i durovém ladění
 • Vestavěná cvičení, hlasový průvodce a doprovodné skladby doplněné učebnicí Berklee College of Music obsahující zahřívací lekce a základní úrovně cvičení.
 • Zobrazuje váš hlasový rozsah ve srovnání s vestavěným trenérem.
 • 50 lekcí klasického hlasového cvičení ( Concocne Op.9 ) s doprovodem piana a melodickým průvodcem; VT-12 zobrazuje výšku průvodce současně s výškou vašeho zpěvu.
 • Funkce Review pro okamžitý odposlech vašeho výkonu.
 • Jackový vstup REC IN pro nahrávání skladeb a vlastního studijního materiálu
 • Přiložená šablona pro výuku a cvičení techniky Solfége s pohyblivým "Do".
 • Metronom s funkcí Tap tempo
 • Vestavěný stojánek pro umístění na stole
 • Pracuje na dvě AA baterie ( alkalické nebo dobíjecí )
 • Dostupný ve třech barevných provedeních: černá, metalická oranžová a aqua blue

 

Zobrazte svůj hlasový rozsah

Průběh vašeho zpěvu je rychle a přesně zobrazován na podsvícené stupnici. Čím menší odchylka od stanovené výšky tónu bude, tím jasněji svítí název noty; naopak, čím dále od daného tónu budete, tím bude podsvícení tlumenější. Pokud je přehráván referenční tón, svítí také jeho označení. Pro poslech správné výšky tónu můžete přehrávat refenční tóny v rozsahu 24 půltónů tlačítky na čelním panelu. kromě osobního cvičení je to také ideální pomůcka pro učitele, jak ukázat studentům kvalitu jejich zpěvu.

 

Test harmonií

VT-12 nemusíte používat sami! Můžete cvičit spolu se svým učitelem nebo kolegy zpěváky. VT-12 detekuje dva hlasy najednou a ukáže názvy not. K dispozici jsou tři úrovně detekce hlasu: MONO EQUAL ( jeden hlas v temperovaném ladění ); CHORD EQUAL ( dva hlasy v temperovaném ladění ) a CHORD JUST ( dva hlasy v durovém ladění ). Členové sborů nebo vokálních skupin zpívajících a capella mohou VT-12 využít pro kontrolu, zda jsou jejich harmonie správné.

 

Zkouška tempa

Stejně nezbytné jako správná výška tónu je pro zpěváky tempo. Vestavěný metronom ve VT-12 je skvělým prostředkem pro zdokonalování vašeho timingu. Jeho použití je velmi snadné. Stačí ručně nastavit tempo nebo v reálném čase použít fukci Tap Tempo. Pro správný nácvik rytmiky může učitel v průběhu lekcí zpěvu zadat studentům vytleskávání rytmů podle metronomu. Funkce ladičky je však stále k dispozici, takže spolu s metronomem můžete stále cvičit správnou výšku hlasu.

 

Pěvecké lekce od Berklee Press

Spolu s VT-12 získáváte také knihu a doprovodné skladby od Berklee Press ( vydavatelství Berklee College of Music ). Vokální cvičení pro současné zpěváky obsahují cvičení pro kontrolu dechu, důležtitá protahovací cvičení, tipy na péči o hlas a další rady doplněné ilustracemi. VT-12 obsahuje audio soubory pro zahřátí hlasu, setupná cvičení a mnoho dalších. K dispozici jsou také cvičné písně s průvodními vokály a doprovody k mnoha hudebním žánrům.Pro svá cvičení si můžete využít skladby se zatlumenou jednou stopou stejně jako dvou nebo tří partové harmonie kden je potlačena právě ta stopa, která vyhovuje vašim potřebám. Pro základní a zahřívací typy cvičení můžete využít hlasového průvodce, současně s indikací výšky vašeho zpěvu.

 

Klasický obsah

VT-12 obsahuje také Conconeho opus č.9 - padesát lekcí hlasových cvičení pro klasickou hudbu. Každá z 50 lekcí má vodící melodii s okamitým zobrazením ladění a pianový doprovod pro střední rozsah. POkud chcete, můžete vypnout pomocnou melodii a zpívat poze s pianovým doprovodem. Je zde také výběr 24 italských písní a árií z kolekce G.Schimera - nezbytných pro klasickou hlasovou průpravu, distribuovaných jedním z největších hudebních vydavatelství Hal Leonard.

 

 

Vlastní ohodnocení

Budete-li přehrávat vestavěné rozcvičovací skladby, VT-12 bude automaticky nahrávat váš hlas. Prostě jen zpívejte a hodnoťte. Ke zpětnému poslechu jednoduše stiskněte tlačítko REVIEW*. Tuto funkci můžete rovněž využít ve spojení s metronomem pro kontrolu timingu.

*Nahrávky typu REVIEW nelze ukládat. V okamžiku kdy začnete přehrávat tutéž skladbu nebo zapnete metronom, VT-12 předchozí nahrávku smaže.

 

Objevujte zážitky s VT

Nahrávací vlastnosti VT-12 vám umožňují jej zařadit do své výuky a cvičení. Učitelé i studenti mohou prostřednictvím MP3 nebo CD přehrávače připojeného na vstup REC IN přidávat do VT_12 vlastní obsah. K dispozici je deset pamětí, každá na 10 min záznamu. Nahrávání je neuvěřitelně jednoduché: v okamžiku připojení do vstupu REC IN dojde k automatickému přechodu do režimu záznamu. Stačí pouze vybrat jednu z uživatelských stop, stisknout tlačítko START/STOP a spustit přehrávání z připojeného zařízení. Až budete hotovi, stiskněte znovu tlačítko START/STOP a je to! Potom můžete přidat svůj hlas a ohodnotit vlastní výkon pomocí tlačítka REVIEW.


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :