Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

SE ELECTRONICS sE X1R

páskový mikrofon

POLOŽKA NENÍ BOHUŽEL AKTUÁLNĚ V NABÍDCE

Cenově dostupný páskový mikrofon s vložkou vyrobenou stejnou technologií jako patentované modely sE Voodoo. Díky ní je i u páskových mikrofonů možné zachovat dostatek energie i ve výškách, takže jejich zvuk neztrácí na lesku a přitom zachovává barevnost, kterou jsou páskové mikrofony pověstné. Mikrofon sE X1R se proto výborně hodí nejen pro kytary, housle či overheady, ale také například pro zpěv a zejména hlasy, které by na klasických studiových mikrofonech zněly nepříjemně. Tento model má nativně osmičkovou směrovost, k odstínění zadního laloku, pokud je třeba, lze také použít Reflexion filter. K mikrofonu je možné dokoupit odpružený držák.

Odkaz na stránky výrobce SE ELECTRONICS

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce SE ELECTRONICS

Něco o výrobci:
Příběh společnosti sE Electronics začíná s panem Siwei Zou, mimořádně talentovaným klasickým hudebníkem ze Šanghaje, který získal prestižní postavení na šanghajské konzervatoři a stal se velmi úspěšným hráčem, dirigentem a skladatelem. Jako dirigent i koncertní umělec úzce spolupracoval se šanghajskou operou a šanghajskou filharmonií a jeho jméno stojí za několika velmi úspěšnými nahrávkami klasické hudby.

V roce 1987 byl pozván na universitu California Sonoma State University k pedagogickému pobytu. Jako člen hudební fakulty university působil jako vyučující kontrapunktu a orchestrace. U profesora Warrena Dennise Kahna, držitele nominace na cenu Grammy, také studoval záznamovou technologii.

Zaměření společnosti sE na výjimečnou kvalitu lze jednoznačně přičíst jejímu zakladateli, panu Zou, který během své významné kariéry vyvinul hluboký instinkt a touhu po dokonalosti.

Všechny mikrofonní vložky značky sE jsou výhradně vyráběny ručně. Dokonce i konstrukční díly a letecká pouzdra se vyrábějí na půdě firmy. Jestliže vlastníte mikrofon sE, můžete si být jisti, že během vývoje a výroby byla každé součásti mikrofonu i jeho příslušenství věnována stejná a bezpříkladná úroveň péče a zaujetí. A to až do té míry, že každý jednotlivý mikrofon, který opustí podnik, prochází individuálním poslechovým testem, není kontrolován pouze strojově – a to se počítá.

Kondenzátorové mikrofony sE Electronics, které se v Evropě představily roku 2003, se ve Velké Británii staly značkou číslo jedna. Jedná se o nejrychleji rostoucí značku mikrofonů v Evropě. Značka ve své krátké historii vyhrála již téměř každou hlavní evropskou cenu za dokonalost, včetně čtenářské ceny „Mikrofon roku“ udělovanou magazínem Future Publishing. I když byla sE v roce 2004 v USA novinkou, modely sE Gemini a Icis již získaly prestižní ocenění „Mix Certified Hit“ a celá řada si zde rychle získává stejně jednomyslnou přízeň a nadšení jako v Evropě.

Společnost sE je natolik přesvědčena, že skutečně uslyšíte rozdíl, že pro své produkty nabízí zcela bezúročnou půjčku! Řada obsahuje tři výborně přizpůsobené „tužkové“ nástrojové mikrofony, dva velkomembránové tranzistorové kondenzátorové mikrofony, dva lampové mikrofony s neuvěřitelnými parametry a první dvoulampový studiový mikrofon bez transformátoru, ve formě oceněného modelu Gemini.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :