Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

SEYMOUR DUNCAN S DUALITY TB BLK

Duality Trembucker - Black

POLOŽKA NENÍ BOHUŽEL AKTUÁLNĚ V NABÍDCE

Humbuckery Duality™ doslova ruší anglické přísloví o tom, že si nemůžete nechat dort a zároveň si na něm donekonečna pochutnávat: „Jakmile si na něm pochutnáte, je pryč.“ Konstrukce Duality dle slov výrobce přináší revoluci v designu snímačů tím, že kombinuje zvukový charakter pasivních snímačů s aktivní dynamikou. Model Duality hráči současně nabízí silný projev ve středovém pásmu, důrazné a dobře artikulované basy, a také „trojrozměrné“ podání výšek. Feeling ze hry je velmi responzivní a na snímače se hraje přirozeným způsobem.

 

 Humbuckery Duality se rovněž vyznačují velmi univerzálními výstupními vlastnostmi; projev je dostatečně silný a pevný pro metalovou hudbu, ale také otevřený a čistý pro blues a rock. Na rozdíl od tradičních aktivních snímačů přináší hybridní design humbuckerů Duality stejnou zvukovou flexibilitu, jakou se vyznačují pasivní snímače. Navíc ovšem – jako s bonusem – pracují s výhodami aktivního předzesilovače.

 

- trembucker pro elektrickou kytaru
- aktivní
- zvuková flexibilita pasivních snímačů
- vestavěný preamp
- vysoká výstupní úroveň
- 2 AlNiCo magnety
- jedno-žilový olověný vodič s bateriovým vodičem
- k dispozici také jako humbucker a ve verzi do krkové polohy
- také v provedení „reversed zebra“
- vyrobeno v USA
- 4 roky záruky W –music Distribuce (produkt vyžaduje registraci)
Poznámka: Možnost uplatnění reklamace a náhrady se nevztahuje na snímače, u kterých došlo k rozříznutí kabelů, k pájení, poškození a zásahu, který ovlivňuje stav zboží.

Odkaz na stránky výrobce SEYMOUR DUNCAN

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce SEYMOUR DUNCAN

Něco o výrobci:
Seymour Duncan je jeden z gigantů ve výrobě kytarových snímačů, který přispěl ohromným dílem k rozvoji kvalitní muziky. Podnítil také nekončící diskuze o optimálním zvuku, a to tak, že nabízí ne pět, deset nebo dvacet snímačů, ale i s basovými něco málo přes sto.
Všechny kytarové i baskytarové snímače jsou vyráběny ručně ve firmě v Santa Barbaře, která má již víc než 30 let tradice. Nejsou o láci - jsou o zvuku. Seymour Duncan vyrábí širokou škálu snímačů pro všechny druhy nástrojů, a to zaměřených tak, aby se vždy našlo to pravé řešení. Pokud máte nástroj, který podle vás dobře vypadá, je z dobrých komponent a kvalitně postaven, nasucho dobře rezonuje, ale výstupní zvuk nemá dobrý, tím prvním na řadě v tomto případě budou snímače; možná ty, které máte, nejsou ty pravé pro vás.
Seymour Duncan vyrábí širokou škálu snímačů pro všechny druhy nástrojů, a to zaměřených tak, aby se vždy našlo to pravé řešení. Ovšem nejtěžší v tomto momentě je definovat, jaký tón vlastně potřebuji mít. Potřebuji silnější výstup a budit zesilovač? Hledám tlustší tón? Postrádá tón pevný spodek?
Potřebuje větší sustain a dynamiku? Teprve až znáte tyto odpovědi, můžete se pustit do výběru.
Z široké nabídky si vyberou určitě vyznavači všech hudebních žánrů - od rocku, popu, country, blues až po heavy metal nebo hardcore ...


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :