Nákupní košík
0
 

SHURE WHLB - Whitelabel gramofonová přenoska

 
SHURE WHLB
 
 
(s DPH)

3 490 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce SHURE


Nový model gramofonové přenosky pro mixování

Revoluční technické řešení znamená nový světový standart pro klubové DJ´s. Přenoska nabízí vysoké výstupní napětí > 6mV, zatížení na hrot > 1,5-3g, zvukovou charakteristiku obsahující výrazné basy, střední i vysoké pásmo, vyváženou kmitočtovou charakteristiku v celém rozsahu 20 Hz – 20 kHz, přesné vedení v drážce a zvýšenou odolnost proti přeskakování. Vycentrované těžiště hlavy ve vzdálenosti 28mm od krajního bodu a nastavitelný přesah 50- 53mm umožňuje optimální nastavení hrotu vůči drážce desky a snížení opotřebování hrotu na minimum. Ve srovnávacím testu s konkurenčními výrobky Ortofon (Concorde) a Stanton (Trackmaster, Groovemaster) přenoska Whitelabel díky svým parametrům zvítězila. Prodává se v exkluzivním balení v kovové krabičce s příslušenstvím k ošetřování a k montáži i následné aretaci přenosky.

Odkazy na stránky výrobce SHURE, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce SHURENěco o výrobci:
Vznik značky Shure se datuje na 25. dubna 1925, kdy na adrese 19 South Wells Street v Chicagu Sidney N. Shure rozjíždí prozatím jednočlennou firmu. V tomto roce je publikován první katalog značky Shure. Značka Shure je ve svých počátcích známá hlavně především výrobou mikrofonů.
Začátkem šedesátých let vede inženýr Ernie Seeler svůj tým s cílem vyrobit ideální vokální mikrofon, který bude nejen zvukově vysoce kvalitní, ale také spolehlivý v náročném nasazení na živých vystoupeních i ve studiové praxi. Po třech letech vývoje, stovek testů: pádů, zahřívání, mražení, foukání, noření do slané vody apod., se v r. 1966 zrodila legenda na poli zpěvových mikrofonů - mikrofon SM 58, který v roce 2006 oslavil neuvěřitelné 40. narozeniny. SM zde znamená studiový mikrofon.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :