Nákupní košík
0
 

SHURE X2U - kompaktní adaptér z XLR na USB

 
SHURE X2U
 
 
(s DPH)

3 790 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce SHURE


Vhodné řešení pro muzikanty a malá domácí studia pro přímé propojení kvalitního studiového mikrofonu do počítače. Tříbarevná ledka svítící zeleně signalizuje přítomnost signálu (-30 až -12 dBFS), ve špičkách svítí žlutá (-12 až 0 dBFS) a při přebuzení červená (clipping). V korpusu adaptéru jsou zabudovány také tři otočné regulátory: nahoře je k dispozici nastavení mikrofonního zisku před A/D převodníkem (rozsah 40 dB), další dvě regulace souvisí s přímým sluchátkovým výstupem (monitoring s nulovou latencí přes miniaturní stereofonní jack), kde se provádí nastavení hlasitosti sluchátek a poměru vlastního signálu (mikrofon) vůči zvukům nahraným v příslušné programové aplikaci počítače (základní stopy). Na korpusu najdete i vypínač fantomového napětí (napájení z USB) s modrou světelnou indikací, zelená LED dioda je vyhrazena kontrole správného připojení rozhraní USB. Převodník na X2u je šestnáctibitový a pracuje s maximální vzorkovací frekvencí 48 kHz. Jedná se tedy o standard vzorkovací frkvence. Možnost pohotového propojení kvalitního mikrofonu do běžného laptopu bez použití externí zvukové karty (kompatibilní pro Windows Vista, XP i 2000 nebo pro Mac). Důležité specifické parametry frekvenční rozsah: 20-20 000 Hz (+/-1 dB) napájení: přes port USB (max. 500 mA) hladina šumu (digitální) při nastavení minimálního a max. zisku: -81 až -78 dBFS maximální vzorkovací frekvence: 48 kHz rozlišení: šestnáctibitové rozsah nastavení zisku: 40 dB výstup na sluchátka: jack 3,5 mm X2u je univerzální mikrofonní adaptér XLR-USB s fantomovým napájením, vybavený monitoringem s nulovou latencí. Cena je 3790 Kč s DPH. + univerzální a pohotové řešení pro muzikanty s možností připojení libovolného mikrofonu + plynulá regulace zisku + přímé napájení z laptopu přes USB + tříbarevná signálová indikace + fantomové napájení pro kapacitní modely + zabudovaný monitoring s nulovou latencí + možnost přímého připojení sluchátek - omezené digitální rozlišení (48 kHz/16 bitů) Zdroj Časopis Muzikus 4/2010

Odkazy na stránky výrobce SHURE, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce SHURENěco o výrobci:
Vznik značky Shure se datuje na 25. dubna 1925, kdy na adrese 19 South Wells Street v Chicagu Sidney N. Shure rozjíždí prozatím jednočlennou firmu. V tomto roce je publikován první katalog značky Shure. Značka Shure je ve svých počátcích známá hlavně především výrobou mikrofonů.
Začátkem šedesátých let vede inženýr Ernie Seeler svůj tým s cílem vyrobit ideální vokální mikrofon, který bude nejen zvukově vysoce kvalitní, ale také spolehlivý v náročném nasazení na živých vystoupeních i ve studiové praxi. Po třech letech vývoje, stovek testů: pádů, zahřívání, mražení, foukání, noření do slané vody apod., se v r. 1966 zrodila legenda na poli zpěvových mikrofonů - mikrofon SM 58, který v roce 2006 oslavil neuvěřitelné 40. narozeniny. SM zde znamená studiový mikrofon.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :