Nákupní košík
0
 

SOUNDCRAFT Si COMPACT STAGE BOX CAT5 O - 32 mic/line IN, 16 line OUT, 2 exp. slot pro I/O karty rozhraní CAT5

 
SOUNDCRAFT Si COMPACT STAGE BOX CAT5 O
 
 
(s DPH)

85 040 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 6 190 Kč
Pojištění na 2 roky + 9 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Rozšiřující modul pro digitální mixážní pulty Soundcraft, kompatibilní se Soundcraft Si, Si Compact a Vi (včetně Vi1), 32 mikrofonních/linkových vstupů, 8 linkových výstupů, 8 digitálních výstupů rozhraní AES/EBU, 2 sloty pro rozšiřující karty, 4U rack, rozhraní CAT5

 

Soundcraft Compact Stagebox je rozšiřující modul pro digitální mixážní pulty Soundcraft řady Si, Si Compact a Vi (včetně modelu Vi1). Jde o 4U rackový modul nabízející další konektivitu, která je navíc do velké míry konfigurovatelná.

V základní výbavě je 32 mikrofonních/linkových vstupů, 8 linkových výstupů, 8 digitálních výstupů rozhraní AES/EBU a 2 sloty pro rozšiřující karty (formát Studer D21m, stejně jako u Vi a Si mixážních pultů). S mixážními pulty se Compact Stagebox propojuje pomocí Cat-5 nebo optického MADI rozhraní.

 

Bohaté možnosti rozšíření Mezi rozšiřující karty patří dvojice MADI karet, které slouží k propojení k digitálnímu stageboxu nebo další konzoli.

MADI rozšiřující karty jsou osazeny optickým nebo ethernetovým konektorem a lze je přepnout z plného 64-in / 64-out módu do módu kompatibility se staršími MADI zařízeními (56-in / 56-out).

Další rozšiřující kartou je AVIOM A-NET® 16 pro A-NET systémy, která nabízí 16 mono výstupů, jež lze DIP přepínači spárovat do sterea.

Nechybí ani funkce testovacího tónu. Rozšiřující karta CobraNet® umožňuje 32kanálovou komunikaci v síti CobraNet®.

Pomocí DIP přepínačů lze nastavit počet vstupních a výstupních kanálů. Poslední rozšiřující kartou je AES/EBU karta, která podobně jako MADI karty má dvě verze. Verze s XLR konektory nabízí 4-in / 4-out komunikaci, verze s D-Sub a BNC konektory pak 8-in / 8-out komunikaci a Word Clock výstup.

 

Technické údaje:

 • Rozšiřující modul pro digitální mixážní pulty Soundcraft
 • Kompatibilní se Soundcraft Si, Si Compact a Vi (včetně Vi1)
 • Možnost vlastní konfigurace vstupů a výstupů
 • 32 mikrofonních/linkových vstupů
 • 8 linkových výstupů
 • 8 digitálních výstupů rozhraní AES/EBU
 • 2 sloty pro rozšiřující karty (Studer D21m)
 • 4U rack
 • 8kanálové GP (general purpose) rozhraní
 • CAT5 rozhraní

Odkazy na stránky výrobce SOUNDCRAFT, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce, stránky Google+ výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce SOUNDCRAFTNěco o výrobci:
Soundcraft je britská značka mixážních pultů pro využití ve všech oblastech profesionálního zpracování zvuku. Od rozhlasových a TV studií nejrůznějších velikostí, přes live ozvučení až po pevné instalace, stadióny, divadla, koncertní nebo konferenční sály, hudební kluby, kavárny, bary. Počátky této značky se datují do roku 1973, kdy byla firma Soundcraft založena Grahamem Blythem, a začala vyrábět první mixážní pulty. Postupně se z malé filiálky, sídlící uprostřed Londýna, stala expandující společnost, produkující širokou škálu mixážních pultů pro nejrůznější aplikace.

Historický zlom nastává v okamžiku, kdy se firma Soundcraft stává součástí mamutího investičního koncernu HarmanPro. Ten investuje do značky Soundcraft obrovské finanční prostředky na výzkum a vývoj a zanedlouho se značka Soundcraft stává předním světovým výrobcem profesionálních mixážních pultů. Právě dlouhodobé a obrovské investice do výzkumu a vývoje, propojení s výrobní a uživatelskou praxí, dávají Soundcraftu výrazný náskok před ostatní konkurencí. Nenajdete prostředí ani aplikaci, pro kterou nemá Soundcraft vlastní řešení.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :