Nákupní košík
0
 

SOUNDCRAFT Si Performer 1 - kompaktní digit. pult 16mic/8line in, int. mix 80 kanálů, 4x Lexicon FX, Matrix, VCA, DMX

 
SOUNDCRAFT Si Performer 1
 
 
SOUNDCRAFT Si Performer 1
 
(s DPH)

105 897 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 7 890 Kč
Pojištění na 2 roky + 12 690 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Soundcraft Si Performer 1

Kompaktní digitální mix pro živé a divadelní použití s vnitřním DMX512 řadičém, 14 + 2 Thomann Fader vtip Fader-Glow, 16x XLR Mono a 8x Jack stereo vstupy, 16x XLR výstupů, 20x Aux, 4x Vložit Jack in/out, 17x 4 Matrix, podporuje UPT 64 vstupních kanálů, 8 VCA, 8 Mute, 40 Bit Floating Point.

 

Prozessing, přiřaditelné Channel Strip Thomann (ACS), One Touch Easy Mix, 4 vnitřní Lexicon FX procesory, BSS grafický EQ Gates a kompresory, všechny busses se zpožděním, full parametrické 4-Band EQ, kompresor a BSS-FCS-960 EQ, HiQnet integrace, dotykový displej, Global Mode, přiřaditelný Channel Strip, One Touch Easy Mix, AES / EBU port Thomann Midi a Wordclock port USB port pro paměť, 1x BNC lampa konektor 12V, 2 sloty pro karty volitelných digitálních I / O karty pro AES / EBU, MADI, Aviom, CobraNet, Dante, Blue Link, multi digitální kartu (USB nebo Fire Drátěné a ADAT) a RockNet, DMX 512 Thomann port, rozměry (HxWxD) 193 x 522 x 483 mm, hmotnost 16,0 kg.


Odkazy na stránky výrobce SOUNDCRAFT, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce, stránky Google+ výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce SOUNDCRAFTNěco o výrobci:
Soundcraft je britská značka mixážních pultů pro využití ve všech oblastech profesionálního zpracování zvuku. Od rozhlasových a TV studií nejrůznějších velikostí, přes live ozvučení až po pevné instalace, stadióny, divadla, koncertní nebo konferenční sály, hudební kluby, kavárny, bary. Počátky této značky se datují do roku 1973, kdy byla firma Soundcraft založena Grahamem Blythem, a začala vyrábět první mixážní pulty. Postupně se z malé filiálky, sídlící uprostřed Londýna, stala expandující společnost, produkující širokou škálu mixážních pultů pro nejrůznější aplikace.

Historický zlom nastává v okamžiku, kdy se firma Soundcraft stává součástí mamutího investičního koncernu HarmanPro. Ten investuje do značky Soundcraft obrovské finanční prostředky na výzkum a vývoj a zanedlouho se značka Soundcraft stává předním světovým výrobcem profesionálních mixážních pultů. Právě dlouhodobé a obrovské investice do výzkumu a vývoje, propojení s výrobní a uživatelskou praxí, dávají Soundcraftu výrazný náskok před ostatní konkurencí. Nenajdete prostředí ani aplikaci, pro kterou nemá Soundcraft vlastní řešení.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :