Nákupní košík
0
 

SOUNDCRAFT Si Performer 2 - kompaktní digit. pult 24mic/8line in, int. mix 80 kanálů, 4x Lexicon FX, Matrix, VCA, DMX

 
SOUNDCRAFT Si Performer 2
 
 
SOUNDCRAFT Si Performer 2
 
(s DPH)

106 305 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 7 890 Kč
Pojištění na 2 roky + 12 690 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Si Performer je vůbec první mixážním pultem s integrovanou světelnou jednotkou. Hudbu bez světelných efektů si dnes prakticky nedokážeme představit, zatímco mixážní pulty slouží ke zpracování zvuku, k zajištění i jednoduchého osvětlení a jeho ovládání byla vždy potřeba další zvláštní konzole. Si Performer ale situaci radikálně mění.


Unikátní integrace s DMX512 umožňuje základní ovládání osvětlení. První verze softwaru nabízí čtyři volitelné master scény (A až D) s přidruženými slave kanály na faderech ve vrstvách ALT (přidržením tlačítka ALT a stisknutím tlačítka Layer volíme jednu ze čtyř vrstev DMX).
Individuální intenzita, barva nebo parametry jsou nastaveny na slave fadery hlavním master ovladačem, který sám o sobě může být přiřazen k některé z hlavních fader vrstev pro snadný simultánní přístup k audio i světelné úrovni. Chcete-li tento proces zautomatizovat, může být nastavení DMX uloženo do systému vedle nastavení zvuku a může být později automaticky vyvoláno jedním stisknutím tlačítka nebo pomocí externího MIDI příkazu.
Systém umožňuje i nezávislé uložení a vyvolání nastavení zvuku a světel. Soundcraft také přislíbil, že světelnou jednotku bude možné bezdrátově ovládat prostřednictvím iPadu a ViSi remote, takže budou k dispozici dvě nezávislé ovládací plochy!


Ovládání Samotné ovládání pultu je postaveno na promyšlených, dobře fungujících a osvědčených principech předchozích sérií Si+ a Compact. Kombinuje centrální displej s menšími OLED displeji u každého kanálu a veškeré informace o jednotlivých kanálech jsou proto ihned dostupné a přehledně rozčleněné, přičemž centrální displej slouží k obecnějšímu nastavení. Rotační enkodéry nahrazující potenciometry mají indikační prstence, díky kterým je vizuální odezva ještě lepší než u potenciometrů. Ovládání je rozděleno do dvou módů, Channel a Global. V globálním módu každý enkodér ovládá stejnou funkci u jednotlivých kanálů, zatímco v módu kanálu (také nazývaném Virtual Channel Strip) ovládají enkodéry různá nastavení vybraného kanálu.


Nechybí technologie FaderGlow™,

která indikuje přiřazení každého faderu pomocí 8 různých barev, zůstal i globální mód ovládání, nicméně Si Compact disponuje úplně jiným systémem ovládání jednotlivých kanálů a sběrnic, který byl nazván TOTEM - The One Touch Easy Mix. Tento systém maximálně zjednodušuje nastavování parametrů i celkovou orientaci ve funkcích mixážního pultu. Filozofie tohoto modelu spočívá v jasně definovaném ovládání - funkce tlačítek nejsou nijak zdvojovány a nezávisí na žádném dalším nastavení, a to včetně všech parametrů parametrického ekvalizéru, kompresoru a gate. Pokročilé funkce a globální nastavení mixážního pultu jsou přístupné z dotykového barevného displeje. Pomocí offline editoru Virtual Si můžete navíc dopředu připravit nastavení pro koncert, od pojmenování kanálů až po routing. Nastavení lze pak pomocí USB flash disku nahrát do mixážního pultu. Samozřejmým standardem je i možnost připojení iPadu a rozšířění pracovní plochy s výhodou neomezeného pohybu během zvučení.


Rozsáhla konektivita
Model Si Performer 2 obsahuje celkem 24 mikrofonních předzesilovačů a osm stereo returnů. Interní processing nabízí pro zpracování vstupních kanálů high pass filter, input delay, gate, compressor a samozřejmě parametrický EQ. Mezi prvky rozšířené kontroly patří 8 VCA sběrnic a 8 mute skupin. Celkem 14 aux/group sběrnic může být nakonfigurováno jako 14 mono sběrnic nebo 8 mono plus 6 stereo.


DSP systém EMMA Yotta a Lexicon efekty
EMMA Yaotta (Embedded Multiprocessor Mixing Architecture) je velmi robustní výpočetní silou, která vychází ze systému EMMA® z modelové řady Si+. EMMA Yotta je nejrychlejším a nejvýkonnějším DSP procesorem dneška. Jeho výpočetní výkon je dimenzován na maximální zátěž, takže se nikdy nemůže stát, že by DSP nestačilo na pokrytí jakéhokoli požadavku, a to i v případě když běží všechny efe


Odkazy na stránky výrobce SOUNDCRAFT, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce, stránky Google+ výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce SOUNDCRAFTNěco o výrobci:
Soundcraft je britská značka mixážních pultů pro využití ve všech oblastech profesionálního zpracování zvuku. Od rozhlasových a TV studií nejrůznějších velikostí, přes live ozvučení až po pevné instalace, stadióny, divadla, koncertní nebo konferenční sály, hudební kluby, kavárny, bary. Počátky této značky se datují do roku 1973, kdy byla firma Soundcraft založena Grahamem Blythem, a začala vyrábět první mixážní pulty. Postupně se z malé filiálky, sídlící uprostřed Londýna, stala expandující společnost, produkující širokou škálu mixážních pultů pro nejrůznější aplikace.

Historický zlom nastává v okamžiku, kdy se firma Soundcraft stává součástí mamutího investičního koncernu HarmanPro. Ten investuje do značky Soundcraft obrovské finanční prostředky na výzkum a vývoj a zanedlouho se značka Soundcraft stává předním světovým výrobcem profesionálních mixážních pultů. Právě dlouhodobé a obrovské investice do výzkumu a vývoje, propojení s výrobní a uživatelskou praxí, dávají Soundcraftu výrazný náskok před ostatní konkurencí. Nenajdete prostředí ani aplikaci, pro kterou nemá Soundcraft vlastní řešení.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :