Nákupní košík
0
 

STEINBERG CI2+ Production Kit - CI2+, Cubase AI6, WaveLab LE7

 
(s DPH)

5 690 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce STEINBERG

Na výstavě NAMM 2012, představila firma Steinberg atraktivní balík hardwaru a softwaru. CI2+ Production Kit kombinuje uznávané zvukové rozhraní CI2+ se softwarovým DAW Cubase AI 6 a zvukovým editačním softwarem WaveLab LE 7.Nejvyspělejší produkt CI série, CI2+, je zvukové rozhraní a ovladač v jednom. Se dvěma phantomově napájenými mikrofonními předzesilovači, jedním HI-Z vstupem pro přímé připojení kytary a dvěma TRS výstupy, nabízí CI2+ všechny možnosti zapojení pro osobní domácí studio. Sekce ovladačů nabízí inovativní AI ovladač a jednoúčelové ovladače pro pohyb v Cubase, které umožní záznam a editaci okamžitě po vybalení z krabice. Napájení přímo z USB je pro toto kompaktní rozhraní ideální volbou pro záznam doma, ve zkušebně a nebo tam, kde potřebujete.

A tímto to nekončí: CI2+ Production Kit přichází s Cubase AI 6, zjednodušenou verzí nejoblíbenějšího DAW na současném trhu – Cubase 6. A navíc je k dispozici ještě WaveLab LE 7, odlehčená verze světového standardu mezi masteringovým softwarem – WaveLab 7. CI2+, Cubase AI 6 a WaveLab 7 spolu představují ucelený systém řešení pro skladatele, kytaristy a tvůrce elektronické hudby.


Odkaz na stránky výrobce STEINBERG.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce STEINBERGNěco o výrobci:
Německá firma nabízí široké spektrum hudebního software pro amatéry až po profesionální postprodukční pracoviště včetně ovladačů. V nabídce najdete různé verze HDR SW i VST nástrojů.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :