Nákupní košík
0
 

STEINBERG Vintage ChannelStrip - plug-in

 
STEINBERG Vintage ChannelStrip
 
 
STEINBERG Vintage ChannelStrip
 
STEINBERG Vintage ChannelStrip
 
STEINBERG Vintage ChannelStrip
 
STEINBERG Vintage ChannelStrip
 
STEINBERG Vintage ChannelStrip
 
STEINBERG Vintage ChannelStrip
 
(s DPH)

8 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce STEINBERG
Balíky plug-inů, které přináší zpět zvuk klasických hardwarových analogů. Stejně jako Rupert Neve Portico plug-iny, jsou tyto efekty postaveny na přední technologii Virtual Circuitry Modeling (VCM) od Yamaha, zajišťující vysokou autentičnost vintage zvukového charaketru.


Původně byly vnabídce oblíbené mixážní pulty Yamaha DM2000 a 02R96, ale nakonec byly přidány efektové balíky Channel Strip, Open Deck a Vintage Stomp, které přijaly velkou pozornost odborníků z celého světa. Vůbec poprvé jsou tyto balíky k dispozici jako VST 3, VST 2.4 a AU plug-iny pro digitální zvukové pracovní stanice, čímž se vrací zpět ke klasickému analogovému zvuku 70. let. 

 
Vintage Channel Strip přináší legendární zvuk některých z nejlepších EQ a kompresor jednotek, ktreé se dosud stále rozvíjejí. EQ 601, Compressor 260, a Compressor 276 přesně reprodukují bohatý a teplý charakter starých dobrých 70. let. 

Vintage Channel Strip sestává že tří plug-inů: EQ601, Comoressor 260 a Comoressor 276. Reprodukují zvukový charakter řady hardwarových EW a compressorů ze 70. let. Plug-iny byly vyladěny předními zvukovými mistry a nabízejí uživatelské rozhraní, která kombinují jednoduchost při práci s předpokládaným zvukovým výsledkem.

 

Všechny plug-iny jsou k dispozici v plug-in formátech VST 3, VST 2.4 a AU, což umožňuje jejich použití v DAW jako jsouCubase, Nuendo, WaveLab a nebo Logic, či Digital Performer.


Yamaha EQ 601 - Vintage zvukové zkušenosti

Yamaha EQ 601 kombinuje zvuk klasického ekvalizéru z 70. let s širokou škálou praktických funkcí. Plug-in disponuje šesti plně parametrickými pásmy, což vám umožňuje pracovat a frekvencemi ve vysokém rozlišení. Spodní a horní pásmo obsahuje shelving filtry, zatímco střední pásma nabízejí filtry peak přesně reprodukující jak zesílení, tak střihy frekvencí analogového zařízení. Režim Drive zvukařům umožňuje získat zpět charakteristické analogové zkreslení starých dobrých časů do moderních DAW systémů.

 

 • Postaven na legendárním zvuku ekvalizéru 70. let.
 • Šest pásem, včetně dvou shelf-filtrů a čtyřech pásem s regulací šířky filtru.
 • Přesný obraz famózních obvodů ekvalizéru ze 70. let.


Compressor 276 - kompresor klasického stylu

276 je stereo kompresor, který přinesl řadu profesionálních produkcí k perfektnímu zvuku. Kompresor klasického stylu s puncem a sílou jednoho z nejlepších hardwarových zařízení. Compressor 276 je perfektní volbou jak pro akustické nástroje, tak pro vokály. Technologie VCM vám umožňuje využít zkušenosti z jedinečné odezvy a frekvenční charakteristiky analogového hardwarového kousku ze 70. let.

 

 • Klasický kompresor s analogovým puncem a sílou.
 • Postaven na obvodech analogového kompresoru 70. let.
 • Interní High-Pass Filter Sidechain a rozšířená sekce VU měření.


Compressor 260 - Obnovená síla zvuku konce 70. let

Compressor 260 obnovuje klasický zvuk úžasných modulů kompresoru/limitéru postavených zvukovými profesionály na konci 70. let. Přesné modely obnovených poctivých napěťově řízených zesilovačů a obvodů s detekcí RMS, které posunuly hardwarové originály mezi legendy. Compressor 260 exceluje ve studiu, stejně jako v koncertní hale.

 

 • Přináší zpět zvuk kompresorů konce 70. let.
 • Ideální pro studiovou produkci, stejně jako živé použití.
 • Tři typy komprese nabízejí zkušenosti z různých zvukových charakterů.
Technologie
 
Třída sama pro sebe: VCM tchnologie od Yamahy
Tvorba exaktního digitálního obrazu analogových zvukových procesorů světové třídy, byla vždy vyhledáváno. Představuje technologii, která umožňuje tvorbu vysoce preciznimchdigitálních kopií analogového hardwaru: Virtual Circuitry Modeling (VCM).
 
VCM byla vyvinuta skupinou inženýrů vedených Toshifumi Kunimoto, senior inženýrem, který je zodpovědný také za první matematicky modelující syntezátor, VL1 a VP1.

VCM umožňuje vysoce realistickou digitální reprodukci jednotlivých komponent analogových obvodů, jako jsou rezistory a kapacitory. Vedle modelování funkcionality obvodů a interakce mezi jednotlivými komponenty se VCM zaměřuje na bezprecedentní hudební simulaci analogové zvukové kvality, obsahující typický charakter jako saturaci a nelinearitu. Takové detaily nemohou být digitální simulací zaznamenány.
 
Každý efekt je pozorně analyzován některými z nejzkušenějších uší v oboru a doladěn tak, aby zněl co nejlépe v dnešních profesionálních zvukových zařízeních. Vysoce muzikální. VCM technologie je nejpřímější cestou pro modeling analogového zvuku. A je k dispozici v Yamaha Vintage Plug-in Collection.

Minimální systémové požadavky
 • Mac OS X 10.7 (32-bit/64-bit)
 • Windows 7 (32 bit/64-bit)

Ke stažení je také demo verze (vyžaduje Steinberg USB Key) pro Mac i Windows.
 

Odkaz na stránky výrobce STEINBERG.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce STEINBERGNěco o výrobci:
Německá firma nabízí široké spektrum hudebního software pro amatéry až po profesionální postprodukční pracoviště včetně ovladačů. V nabídce najdete různé verze HDR SW i VST nástrojů.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :