Nákupní košík
0
 

STEINBERG Vintage Open Deck - plug-in

 
STEINBERG Vintage Open Deck
 
 
STEINBERG Vintage Open Deck
 
STEINBERG Vintage Open Deck
 
STEINBERG Vintage Open Deck
 
STEINBERG Vintage Open Deck
 
(s DPH)

4 790 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce STEINBERG

Balíky plug-inů, které přináší zpět zvuk klasických hardwarových analogů. Stejně jako Rupert Neve Portico plug-iny, jsou tyto efekty postaveny na přední technologii Virtual Circuitry Modeling (VCM) od Yamaha, zajišťující vysokou autentičnost vintage zvukového charaketru.Původně byly vnabídce oblíbené mixážní pulty Yamaha DM2000 a 02R96, ale nakonec byly přidány efektové balíky Channel Strip, Open Deck a Vintage Stomp, které přijaly velkou pozornost odborníků z celého světa. Vůbec poprvé jsou tyto balíky k dispozici jako VST 3, VST 2.4 a AU plug-iny pro digitální zvukové pracovní stanice, čímž se vrací zpět ke klasickému analogovému zvuku 70. let. 


Vintage Open Deck
přivádí zpět typický charakter vyhledávaného analogového záznamového zařízení. Se čtyřmi různými modely: Swiss '70, Swiss '78, Swiss '85 a American '70 a rozmanitými možnostmi ovládání, můžete obohatit vaše nahrávky se skutečně autentickým vintage zvukem. 


VINTAGE OPEN DECK
Obnovení charakteru analogového pásku je vždy démonickou disciplínou. Vintage Open Deck zaměstnal technologii VCM obnovením obvodů a charakteru pásku, který vyhladí zvuk stejně jako páskový záznamník. Legendární pásové recordery jako Studer nebo Ampex tvořily zvuk, který se v dnešní produkci hledá obtížně. Vintage Open Deck nabízí čtyři emulace páskových mašin s různými zvukovými charaktery. Na výběr je z: Swiss '70, Swiss '78, Swiss '85 a American '70.
 
Pečlivě namodelován do nejpodrobnějších detailů
Díky technologii Virtual Circuitry Modeling (VCM) není Vinage Open Deck pouhou reprodukcí zvuku originálního vintage pásového záznamníku, ale lze jej také mnoha různými způsoby konfigurovat. Vintage Open Ddck nabízí čtyři různé typy zařízení: Swiss ’70, Swiss ’78, Swiss ’85 a American ’70. Každý typ může být nezávisle aplikován jak v režimu přehrávání, tak v režimu záznamu, což nabízí ještě širší zvukové možnosti. Tato flexibilita umožňuje kombinovat různé typy zařízení s různými zvukovými výsledky, které evokují 70. až 80. léta. Ale je tu ještě něco. Kromě kombinací mezi záznamy a přehráváním, jsou tu ještě další parametry, jako rychlost chodu pásu, nastavení vyhlazení a EQ, charakter zkreslení a saturace, což zvukovému mistrovi nabízí plnou kontrolu nad každým detailem zvuku a masteringového tape procesu. Navíc lze zvolit typ pásu - nový a nebo starý opotřebovaný.

 
Recording deck
Kromě parametru záznamu, který je v Record Deck, lze nastavit také vstupní úroveň, což vám nabízí přesnou kontrolu nad kompresí páskem. Ovladač BIAS/Rec navíc umožňuje ovládání úrovně zkreslení. Použitím Auto Makeup gain bude úroveň reprodukce reflektovat změny na záznamovém decku a srovnávat relativní výstupní úroveň. Pokud chcete ovlivnit vysoké frekvence, je Adjust High ovladač tím pravým.
 
Reprodukční deck
Reprodukční deck poskytuje tři parametry, které vám umožní ovlivňovat vysoké i nízké frekvence, stejně jako výstupní úroveň.

 
Sekce vintage VU měření
Vintage Open Deck obsahuje velkou sekci VU měření, která sestává ze dvou VU měřáků ve vintage stylu a dvou LED displejů, které mohou zobrazovat jak vstupní signál že záznamového decku, tak výstupní signál z reprodukčního decku. Úroveň VU měření může být konfigurována v rozsahu od 0,0, až do 20,0dB.
 
Kompatibilita se standardy
Všechny plug-iny jsou k dispozici v plug-in formátech VST 3, VST 2.4 a AU, což umožňuje jejich použití v DAW jako jsouCubase, Nuendo, WaveLab a nebo Logic, či Digital Performer.

Technologie
Třída sama pro sebe: VCM tchnologie od Yamahy
Tvorba exaktního digitálního obrazu analogových zvukových procesorů světové třídy, byla vždy vyhledáváno. Představuje technologii, která umožňuje tvorbu vysoce preciznimchdigitálních kopií analogového hardwaru: Virtual Circuitry Modeling (VCM).
VCM byla vyvinuta skupinou inženýrů vedených Toshifumi Kunimoto, senior inženýrem, který je zodpovědný také za první matematicky modelující syntezátor, VL1 a VP1.

VCM umožňuje vysoce realistickou digitální reprodukci jednotlivých komponent analogových obvodů, jako jsou rezistory a kapacitory. Vedle modelování funkcionality obvodů a interakce mezi jednotlivými komponenty se VCM zaměřuje na bezprecedentní hudební simulaci analogové zvukové kvality, obsahující typický charakter jako saturaci a nelinearitu. Takové detaily nemohou být digitální simulací zaznamenány.
Každý efekt je pozorně analyzován některými z nejzkušenějších uší v oboru a doladěn tak, aby zněl co nejlépe v dnešních profesionálních zvukových zařízeních. Vysoce muzikální. VCM technologie je nejpřímější cestou pro modeling analogového zvuku. A je k dispozici v Yamaha Vintage Plug-in Collection.

Minimální systémové požadavky
  • Mac OS X 10.7 (32-bit/64-bit)
  • Windows 7 (32 bit/64-bit)

Ke stažení je také demo verze (vyžaduje Steinberg USB Key) pro Mac i Windows.

Odkaz na stránky výrobce STEINBERG.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce STEINBERGNěco o výrobci:
Německá firma nabízí široké spektrum hudebního software pro amatéry až po profesionální postprodukční pracoviště včetně ovladačů. V nabídce najdete různé verze HDR SW i VST nástrojů.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :