Nákupní košík
0
 

STEINBERG Vintage Stomp Pack - plug-in

 
STEINBERG Vintage Stomp Pack
 
 
STEINBERG Vintage Stomp Pack
 
STEINBERG Vintage Stomp Pack
 
STEINBERG Vintage Stomp Pack
 
STEINBERG Vintage Stomp Pack
 
STEINBERG Vintage Stomp Pack
 
STEINBERG Vintage Stomp Pack
 
STEINBERG Vintage Stomp Pack
 
(s DPH)

4 790 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce STEINBERG
Balíky plug-inů, které přináší zpět zvuk klasických hardwarových analogů. Stejně jako Rupert Neve Portico plug-iny, jsou tyto efekty postaveny na přední technologii Virtual Circuitry Modeling (VCM) od Yamaha, zajišťující vysokou autentičnost vintage zvukového charaketru.

Původně byly vnabídce oblíbené mixážní pulty Yamaha DM2000 a 02R96, ale nakonec byly přidány efektové balíky Channel Strip, Open Deck a Vintage Stomp, které přijaly velkou pozornost odborníků z celého světa. Vůbec poprvé jsou tyto balíky k dispozici jako VST 3, VST 2.4 a AU plug-iny pro digitální zvukové pracovní stanice, čímž se vrací zpět ke klasickému analogovému zvuku 70. let. 


 
Vintage Stomp Pack obsahuje pět vysoce realistických modulačních efektů od Yamahy. Tři phaser plug-iny (Dual Phaser, Yamaha Phaser a Max 100), Yamaha Flanger a prvotřídní wah-wah efekt, dělá z tohoto balíku nezbytným vybavením pro všechny kreativní hudebníky a zvukaře. 


VINTAGE STOMP PACK

Vintage Stomp Pack obsahuje řadu efektových plug-inů, které přesně reprodukují analogový zvuk originálních vintage kytarových efektů. Postaveny jsou na progresivní VCM technologii, která nabízí vysoce realistické modelování zvuku respektovaného hardwarového předobrazu. Vintage Stomp Pack obohatí váš zvuk a přitom se velice snadno ovládá.

Všechny plug-iny jsou k dispozici v plug-in formátech VST 3, VST 2.4 a AU, což umožňuje jejich použití v DAW jako jsou Cubase, Nuendo, WaveLab a nebo Logic, či Digital Performer.

MAX 100 - Duální Phaser
Dual Phaser Max 100 nabízí originální zvuk hardwarových phaserů ze 70. let. Modelován technologií VCM kopíruje jednotlivé obvody a komponenty originálního Max 100. Plug-in přesně reflektuje i drobné změny v charakteru modulační rychlosti - prostě tak jako originál.

Dual Phaser
Plug-in Dual Pher je reprodukcí legendárního stomp boxu a je určen kytaristům, kteří chtějí využívat autentické zkušenosti vintage barvy zvuku. Modulován je pomocí technologie VCM. 2 LFO, 2 phasery a 4 volitelné režimy umožňují široké varianty kombinací různorodých efektů.Vintage Phaser
Plug-in kombinuje nejlepší kvalitu nejoblíbenějších klasických phaserů. Díky velkým možnostem výběrů mezi režimy nastavení je Vintage Phaser schopný reprodukovat široký rozsah naprosto různých typů phaserů. Sofistikované ovladače vám umožňují manipulovat rozsahem modulace, střední frekvencí, hloubkou modulace a úrovní feedbacku.

Vintage Flanger
Vintage Flanger nabízí zvukový charakter 70. let v nejlepší kvalitě modelingu. Vintage Flanger obsahuje tři typy flangeru. Každý nabízí naprosto jiný zvuk. Šest nastavení jako Speed, Depth a Mix nabízí flexibilní a inspirativní tvorbu zvuku.Vintage Wah
Teplý a nádherný zvuk wah-wah efektu 70. let musíte jako kytarista a producent, který se chce užít zvuk starých dobrých časů, opravdu mít. Čtyři různé režimy wah-wah režimů nabízí čtyři různé typy, plus overdrive a ovládání rychlosti. To vše dělá tento efekt inspirativním a kreativním.

Technologie

Třída sama pro sebe: VCM tchnologie od Yamahy
Tvorba exaktního digitálního obrazu analogových zvukových procesorů světové třídy, byla vždy vyhledáváno. Představuje technologii, která umožňuje tvorbu vysoce preciznimchdigitálních kopií analogového hardwaru: Virtual Circuitry Modeling (VCM).

VCM byla vyvinuta skupinou inženýrů vedených Toshifumi Kunimoto, senior inženýrem, který je zodpovědný také za první matematicky modelující syntezátor, VL1 a VP1.VCM umožňuje vysoce realistickou digitální reprodukci jednotlivých komponent analogových obvodů, jako jsou rezistory a kapacitory. Vedle modelování funkcionality obvodů a interakce mezi jednotlivými komponenty se VCM zaměřuje na bezprecedentní hudební simulaci analogové zvukové kvality, obsahující typický charakter jako saturaci a nelinearitu. Takové detaily nemohou být digitální simulací zaznamenány.

Každý efekt je pozorně analyzován některými z nejzkušenějších uší v oboru a doladěn tak, aby zněl co nejlépe v dnešních profesionálních zvukových zařízeních. Vysoce muzikální. VCM technologie je nejpřímější cestou pro modeling analogového zvuku. A je k dispozici v Yamaha Vintage Plug-in Collection.

Minimální systémové požadavky
  • Mac OS X 10.7 (32-bit/64-bit)
  • Windows 7 (32 bit/64-bit)

Ke stažení je také demo verze (vyžaduje Steinberg USB Key) pro Mac i Windows.
 

Odkaz na stránky výrobce STEINBERG.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce STEINBERGNěco o výrobci:
Německá firma nabízí široké spektrum hudebního software pro amatéry až po profesionální postprodukční pracoviště včetně ovladačů. V nabídce najdete různé verze HDR SW i VST nástrojů.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :