Nákupní košík
0
 

STEINBERG WaveLab 8.5 Retail - Audio & Mastering editor

 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
STEINBERG WaveLab 8.5 Retail
 
(s DPH)

13 299 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce STEINBERG

Díky novému systému správy poslechových monitorů, řízení hlasitosti kompatibilní s EBU, výběru masteringových plug-inů a dalším více než 150 vylepšením, pozvedne WaveLab 8 váš zvuk k dokonalosti.

Přesné nástroje, moderní algoritmy, perfektní workflow – WaveLab je komplexní prostředí pro profesionální mastering, editaci zvuku a restaurování pro Mac a PC.

Jste producentem na částečný úvazek nebo odborník? Vyberte si verzi WaveLab, která vám bude vyhovovat: WaveLab nebo WaveLab Elements.

Nové vlastnosti

WaveLab 8 – dotáhněte zvuk k dokonalosti
Poslední verze WaveLabu je první volbou muzikantů, profesionálních zvukařů nejvyšší kategorie i hobby tvůrců.Základní vlastnosti
 • Systém pro ovládání poslechových monitorů; s nulovou latencí můžete řídit až osm sestav reproduktorů.
 • Moderní měření kompatibilní s EBU R128 standardem a specializovaný graf měření.
 • Vysoce kvalitní nástroje a plug-in moduly jako iZotope MBIT+TB (master dither), Voxengo CurveEQ (ekvalizér pro načtení ekvalizační křivky jedné nahrávky a porovnání s jinou nahrávkou), Steinberg Brickwall Limiter a Tube Compressor.
 • Vylepšené uživatelské rozhraní: Master Transport Panel a práce s plug-iny v jednom okně pro rychlejší a jednodušší orientaci v projektu a práci s plug-iny.
 • Více než 150 profesionálních editačních nástrojů a vlastností, včetně funkce automatického opakování, SuperClip koncepce, podpora meta-dat a dalších. 

Systém pro správu poslechových monitorů
Během procesu masteringu je naprosto nezbytné poslouchat pre-master na různých sestavách reproduktorů. Díky tomu lze dosáhnout stejné kvality ve všech poslechových podmínkách. Dobrá zpráva je, že WaveLab 8 obsahuje inteligentního správce reproduktorů, který umožňuje přepínání mezi až osmi reproduktorovými sestavami. Každému výstupu lze nastavovat individuální hlasitost. Naprosto nového dialogového okno VST Audio Connection vám navíc umožňuje individuální konfiguraci výstupu a příslušných reproduktorů a pohodlné nastavení vstupních kanálů.

 • Až 8 různých systémů reproduktorů.
 • Žádný skrytý procesing signálu.
 • Nezávislé zesílení každého jednoho systému reproduktorů.
 • VST Audio Connection dialog pro pohodlné nastavení vstupů a výstupů.
 • A/B/C/D porovnávání zvukových souborů – s nulovou latencí.

EBU-kompatibilní měření hlasitosti
Válka hlasitosti skončila a čím dál více se rozšiřuje dynamický zvuk. To je důvod, proč WaveLab 8 nabízí plnohodnotný měřící systém hlasitosti, kompatibilní s EBU R-128. Kromě měření okamžitých, krátkodobých a integrovaných hodnot zobrazovaných na samostatných škálách, obsahuje WaveLab také zoomovatelné zobrazení hlasitosti, které zobrazuje všechny hodnoty v přehledném grafu.Nástroje pro hlasitost, panoramu a normalizaci firmy Steinberg byly vylepšeny a nyní splňují požadavky norem EBU. Pokud to nestačí, nabízí nyní globální analýza také EBU-kompatibilní měření. Samozřejmě, že WaveLab 8 podporuje také měření pomocí True Peak, který e zobrazuje v řadě nástrojů WaveLabu, jako je normalizace a nebo řadě nástrojů pro analýzu.

 • EBU R 128-kompatibilní měření hlasitosti s různými možnostmi měření (okamžité, krátkodobé, integrované).
 • Samostatný graf pro měření hlasitosti.
 • Podpora True Peak.
 • Aktualizovány plug-iny jako je normalizace hlasitosti, dávkový meta normalizer, dávková analýza zvuku s hodnotami EBU R 128 i True Peak.
 • Podpora metadat ReplayGain.

Kvalita: Voxengo CurveEQ, Brickwall limiter a lampový kompresor
WaveLab nabízí nepřeberné množství plug-inů, které pozdvihnou vaše zvukové soubory k dokonalosti. Verze 8 jde o krok dál a přidává ještě další efekty do tohoto ohromujícího arzenálu.Voxengo CurveEQ
Díky technologii porovnávání spektra se Voxengo CurveEQ dokonale hodí pro potřeby masteringu. Tento univerzální 64-pásmový EQ s režimy lineární a minimální fáze nabízí také profesionální spektrální analyzér, který umožňuje zobrazování, ukládání a načítání statického spektra pro porovnání s jiným signálem.

Lampový kompresor
"Teplo a bohatost" je jednou z nejdůležitějších charakteristik, kterými zvukaři popisují svůj oblíbený styl komprese. Tube Compressor byl vytvořen tak, aby přesně reagoval na tyto požadavky. Tento lampový kompresor je známý ze světa hudebně-produkčních systémů Cubase. Nejen že Tube Compressor tvaruje dynamiku vašeho signálu velmi přesně, ale také jej velmi pěkně zabarvuje.

Brickwall Limiter
WaveLab 8 obsahuje nově vyvinutý Steinberg Brickwall Limiter, který udrží signál pod úrovní nastaveného prahu. To je naprostá nutnost pro profesionální mastering. Pomocí parametrů jako jsou Drive, Attack a Mix můžete přesně nastavit charakter. Velký VU metr se zatím postará o vynikající vizuální kontrolu.Práce s plug-iny v jednom okně
Mějte své plug-iny přehledné. WaveLab 8 8 představuje nové okno plug-inů, které zobrazuje všechny plug-iny řetězce na jednom místě. Pomocí jediného kliknutí můžete nyní přepínat mezi jednotlivými plug-iny řetězce. Novinkou v 8. verzi je také kompletně přepracovaná organizace plug-inů. Nový systém umožňuje slučovat nebo třídit plug-iny podle výrobce, kategorií nebo osobních preferencí. Díky tomu je organizace rostoucího počtu plug-inů neuvěřitelně snadná.
 • Tvorba řetězců plug-inů v jednom okně.
 • Okno s plug-inem automaticky mění svou velikost.
 • Přepracovaná organizace plug-inů s novými funkcemi třídění.
Profesionální editace
Hlavním důvodem pro tvorbu nových editačních nástrojů WaveLabu byl požadavek po rychlejší a pohodlnější úpravě zvuku. Jedním z příkladů je nová funkce Raise Selection, která ušetří váš čas. Tato funkce umožňuje nastavit úroveň jednotlivých regionů klipů současně. Navíc byly mezi funkce Auto-Split přidány nové možnosti Trim a Split. Kromě toho můžete nyní procesovat vybrané regiony vašeho zvukového souboru, jako řetězec plug-inu pouze pomocí jednoho příkazu. Díky tomu je porovnání mezi různými způsob procesování opravdu jednoduchou záležitostí. Nová funkce auto-replay znovu spustí přehrávání ihned po úpravě signálu.
 • Vylepšené ovládání hlasitosti klipu díky možnosti okamžitého samostatného výběru.
 • Nová funkce auto-replay pro okamžité přehrání zvuku po úpravě signálu.
 • Auto-Split s různými novými možnostmi.
 • Více než 25 dalších vylepšení, včetně Track Lock, prodlouženého seznamu příkazů a zlepšených názvů editací v seznamu.


Hlavní Transport panel
Mějte stále kontrolu ve svých rukách – záznam, přehrávání, zastavení, smyčka, Jog, Shuttle, výběr, značky a řada dalších funkcí, které zrychlí navigaci ve vašem projektu, jsou nyní snadno dostupné pomocí Master Transport Panel. Navíc tento panel obsahuje okno, které zobrazuje čas, pozici, timecode, vzorky a doby.

iZotope MBIT+™ Master dither
Nejdůležitější je kvalita – nový MBIT+™ dither plug-in vytvořen specialisty z iZotope nabízí nejlepší algoritmus pro redukci bitové hloubky, jaký je vůbec k dispozici. Takže můžete efektivně převádět bitovou hloubku mezi 24, 20, 16, 12 a 8 bity. Díky modernímu ditheringovému procesu se také snižuje zkreslení způsobené kvantizací na minimální úroveň, kterou již nelze postřehnout. Výsledkem je hladký převod a hlavně slyšitelné zlepšení.
 • Prvotřídní dithering od specialistů z iZotope.
 • Různé bitové hloubky; na výběr je ze tří druhů algoritmů a čtyřech druhů vyhlazení šumu.
 • Filtrování DC offsetu.
 • Redukce zkreslení způsobeného kvantizací.

Vylepšené prostředí zvukové montáže
Nová koncepce SuperClip umožňuje snadnou práci se složitými a velkými projekty, které obsahují velký počet klipů, které jsou spojeny do jednoho super klipu. Přitom stále máte možnost editace těchto klipů samostatně, uvnitř sub-montáže. Další novinkou WaveLab 8 je sekce Master Plug-in, která vám umožňuje ukládání řetězců plug-inů do každé jedné montáže. Pro další vylepšení procesu masteringu, umožňuje WaveLab 8 současné používání zvukových souborů s různými vzorkovacími frekvencemi. Výsledná vzorkovací frekvence je zvolena v závěru masteringového procesu.

 • Spojte větší počet klipů do jednoho super klipu.
 • Sekce Master Plug-In pro lokální načítání efektových plug-inů.
 • Práce s nejvyšší vzorkovací frekvencí od začátku až do konce.

Podpora Metadat
S WaveLab 8 dostanete do rukou rozsáhlou podporu metadat formátů souborů, jako je ID3 v2, BWF, CART a iXML. Přidejte do vašeho zvukového souboru informace o tvůrci, obrázky, copyright, jméno zvukového mistra, datum a řadu dalších informací. A poskytněte tak svým zákazníkům cenné informace. WaveLab 8 dokonce nabízí možnost automatického vytváření metadat. Kromě toho můžete přidat řadu dalších technických informací, které jsou nezbytné pro tvůrce CD.
 • Rozsáhlá podpora metadat.
 • Automatické generování a dávkové zpracování metadat.
 • Obsaženy jsou informace o umělcích, autorských právech, jménu zvukového mistra a další.

150 dalších vylepšení
WaveLab 8 obsahuje řadu dalších vylepšení, jako jsou například 16-bitové plovoucí rozlišení zoom křivky pro naprosto precizní editaci. Vylepšená je také práce se značkami. Mavíc si můžete převést sekci master plug-inů do klipu,stopy nebo do sekce master plug-inů vaší montáže.

Nesmíme zapomenout na možnost importu dual-mono souborů a řadu různých vylepšení v oblasti hromadného zpracování. Také je zde lepší systém nápovědy, který vám pomůže v každé situaci. Stručně řečeno, nejnovější verze WaveLab znovu nastavuje standard ve všech aspektech profesionálního masteringu.

Co dostaneteWaveLab nabízí nepřeberné množství nástrojů, které budou zcela jistě splňovat všechny požadavky a dokonce překonávat očekávání profesionálních masteringových zvukařů, pracujících na vysoce kvalitních produkcích CD a DVD. Navíc jej snadno začleníte do svého současného studia.

Nejflexibilnější způsob organizace projektů
Perfektní workflow – WaveLab nabízí čtyři různá uživatelská prostředí, s názvy Audio File,  Audio Montage, Batch Processor a Podcast. Každé z těchto prostředí je uzpůsobeno pro konkrétní typ práce v rámci WaveLab a nabízí bohatou sadu nástrojů pro příslušné úkoly. Každé z těchto prostředí lze kompletně přizpůsobit, což usnadňuje a zrychluje vaší práci.

Prostředí zvukového souboru


Audio File prostředí je perfektním místem pro úpravy zvuku na úrovni každého jednoho vzorku a zároveň místem pro vysoce kvalitní analýzu. Jakmile vložíte zvukový soubor, okamžitě máte k dispozici moderní nástroje a funkce WaveLabu pro analýzu, úpravu a procesování zvukového materiálu. K dispozici máte řadu funkcí, záložek a možností, jako je správa značek nebo záložka File Browser. Vše je snadno dostupné a zefektivňuje vaší práci.

Prostředí zvukové montáže


Prostředí Audio Montage vám umožňuje vytvořit kompilace z většího počtu zvukových souborů. To umožňuje tvorbu náběhů a prolínání v reálném čase, práce s efekty aplikovanými na jednotlivé klipy, k dispozici je řada editačních nástrojů a globální efektové plug-iny v master sekci. Samostatné okno pro práci s klipy, editace, klíčová místa, obálky a sekce barev dramaticky zrychluje vaše pracovní tempo.

Prostředí dávkového zpracování


Batch Processor je jedním z nejmocnějších nástrojů WaveLabu. Prostředí je rozděleno na tři hlavní oblasti: na levé straně lze pracovat s řetězci plug-in efektů, jako jsou například nové VST 3, ale také s interními funkcemi a procesory WaveLab. Pravá strana okna je vyhrazena pro vkládání zvukových souborů. V poslední části můžete definovat cestu suborů na výstupu, formáty a další externí nástroje.

Prostředí podcast


Prostředí Podcast nabízí kompletní sadu nástrojů pro online publikování a umožňuje vytvářet a publikovat internetové podcasty. Jednoduché a intuitivní rozhraní umožňuje tvorbu podcastů od A do Z, aniž byste museli WaveLab opustit. Vestavěné možnosti práce s FTP, podpora RSS 2.0 a šablony, které šetří váš čas. Pokud máte iTunes účet, je dokonce možné publikovat podcast na iTunes, včetně výběru konkrétních kategorií iTunes.

Analýza


Pro ještě pohodlnější ovládání WaveLabu je k dispozici řada nástrojů pro analýzu, které lze jednoduše oddělit od hlavního okna a přesunout přesně na to místo, kde chcete analýzu zobrazovat.

WaveLab Control je ideálním nástrojem pro analýzu signálu ve studiové kvalitě a nástroje jako jsou stetoskopy, VU měření, osciloskop, zobrazování tvaru vlny, spektrální měření, nástroj pro korelaci fáze a měření bitové hloubky. Kdykoliv lze uložit a zase vyvolat zobrazení libovolné kombinace nástrojů pro analýzu. Díky tomu si můžete vytvořit různá nastavení pro různé potřeby.

Restaurování zvuku

Nástroje pro restaurování od odborníků ze Sonnox
Klikání, praskání a bzučení – díky Sonnox Restoration Suite je šum a podobné nechtěné jevy minulostí. WaveLab se může pochlubit celou sadou vysoce kvalitních nástrojů por restaurování, které uživateli umožňují přesné a účinné obnovení poškozené části zvukové nahrávky.

DeNoiser, DeBuzzer a DeClicker byl vyvinut odborníky ze Sonnox a nabízí nit mi ty nejnáročnější ruchy, aniž by byla ovlivněna atmosféra původního zvuku. Moderní algoritmy, jednoduché uživatelské prostředí a detailní vizuální kontrola. Tato sada je volbou číslo jedna pro nejnáročnější restaurování zvukového záznamu.

DeNoiser


DeNoiser se nejlépe hodí pro odstranění různorodého šumu ze zvukového materiálu. Moderní algoritmy a nové funkce umožňují rychlé a přesné odstranění konstantního šumu z pozadí.

DeClicker

DeClicker je opravdu všestranný. Ať už jde o plozivy ve zpěvu, cvakání ve zvuku nebo nehezké praskání – DeClicker je tím pravým nástrojem k odstranění těchto rušivých zvuků.

DeBuzzer

DeBuzzer z nahrávky odstraňuje hučení a bzučení, jako je zvuk elektrické sítě. Vše provádí naprosto jednoduše, aniž by ovlivnil původní originální zvukový materiál.Flexibilní uživatelské prostředí
Uživatelské prostředí WaveLabu nabízí nebývale flexibilní přístup, zejména v oblasti přizpůsobení nástrojů a pracovních prostředí. V rámci aplikace lze libovolně měnit velikosti oken a nebo je seskupovat. Také sekci Master lze jednoduše přetáhnout naprosto kamkoliv – a ostatní okna automaticky upraví svou velikost.Ovládání hardwarem
WaveLab nabízí možnost kompletního ovládání z hardwaru. Perfektně je integrován hardware jako jsou zvuková rozhraní CI série, ovladače CMC série a hardwarový ovladač CC121. Vše je na dosah ruky.

WaveLab je samozřejmě připraven také na ovládání pomocí MIDI ovladačů jiných výrobců. Velice snadno lze ovladače hardwaru přiřadit konkrétním parametrům. A komplexní editor pro  správu ovládání umožňuje ještě detailnější individuální nastavení. WaveLab lze dokonce ovládat pomocí iPad (je potřeba použít MIDI přemostění).

64-bitů na Mac i PC
WaveLab 8 a WaveLab Elements 8 jsou k dispozici v 64-bitové verzi pro Mac OS X (10.8) a Windows 8 platformy. Upravujte stovky stop najednou. Zvládejte rozsáhlé dávkové zpracování a nebo rozsáhlou analýzu signálu. S podporou 64-bitů je WaveLab ještě rychlejší, než kdy dříve.

Minimální systémové požadavky

Mac OS X 10.8
 • Procesor dvou-jádrový Intel
 • Zvukové zařízení kompatibilní s Core Audio

Windows 7/8
 • Dvou-jádrový Intel nebo AMD procesor
 • Windows kompatibilní zvukové ovladače (pro nízké zpoždění jsou doporučeny ASIO ovladače)
 • 2 GB RAM
 • 1 GB volného místa na disku
 • Rozlišení monitoru 1024 x 768
 • DVD mechanika pro instalaci
 • USB port pro připojení USB-eLicenseru (není vyžadován pro WaveLab Elements)
 • Připojení k internetu pro aktivaci licence
Srovnávací tabulka
WaveLab 8 versus WaveLab Elements 8

Pro větší zobrazení na tabulku klikněte.


Odkaz na stránky výrobce STEINBERG.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce STEINBERGNěco o výrobci:
Německá firma nabízí široké spektrum hudebního software pro amatéry až po profesionální postprodukční pracoviště včetně ovladačů. V nabídce najdete různé verze HDR SW i VST nástrojů.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :


 

Kontakty