Nákupní košík
0
 

STEINBERG WaveLab Elements 8 - Audio & Mastering editor

 
(s DPH)

2 390 Kč

Záruka:

2 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce STEINBERG
Díky  výběru masteringových plug-inů a mnoha dalším vylepšením, pozvedne WaveLab Elements 8 váš zvuk k dokonalosti.

Přesné nástroje, moderní algoritmy, perfektní workflow – WaveLab je komplexní prostředí pro profesionální mastering, editaci zvuku a restaurování pro Mac a PC.

Jste producentem na částečný úvazek nebo odborník? Vyberte si verzi WaveLab, která vám bude vyhovovat: WaveLab nebo WaveLab Elements.

Nové vlastnosti

WaveLab 8 – dotáhněte zvuk k dokonalosti
Poslední verze WaveLabu je první volbou muzikantů, profesionálních zvukařů nejvyšší kategorie i hobby tvůrců.Základní vlastnosti
 • Vylepšené uživatelské rozhraní: Master Transport Panel a práce s plug-iny v jednom okně pro rychlejší a jednodušší orientaci v projektu a práci s plug-iny.
 • Profesionální editační nástroje a vlastnosti, včetně funkce automatického opakování, podpora meta-dat a dalších. 

Kvalita: Brickwall limiter a lampový kompresor
WaveLab nabízí nepřeberné množství plug-inů, které pozdvihnou vaše zvukové soubory k dokonalosti. Verze 8 jde o krok dál a přidává ještě další efekty do tohoto ohromujícího arzenálu.


* Voxengo CurveEQ je součástí pouze WaveLab 8.

Lampový kompresor
"Teplo a bohatost" je jednou z nejdůležitějších charakteristik, kterými zvukaři popisují svůj oblíbený styl komprese. Tube Compressor byl vytvořen tak, aby přesně reagoval na tyto požadavky. Tento lampový kompresor je známý ze světa hudebně-produkčních systémů Cubase. Nejen že Tube Compressor tvaruje dynamiku vašeho signálu velmi přesně, ale také jej velmi pěkně zabarvuje.

Brickwall Limiter
WaveLab 8 obsahuje nově vyvinutý Steinberg Brickwall Limiter, který udrží signál pod úrovní nastaveného prahu. To je naprostá nutnost pro profesionální mastering. Pomocí parametrů jako jsou Drive, Attack a Mix můžete přesně nastavit charakter. Velký VU metr se zatím postará o vynikající vizuální kontrolu.Práce s plug-iny v jednom okně
Mějte své plug-iny přehledné. WaveLab 8 8 představuje nové okno plug-inů, které zobrazuje všechny plug-iny řetězce na jednom místě. Pomocí jediného kliknutí můžete nyní přepínat mezi jednotlivými plug-iny řetězce. Novinkou v 8. verzi je také kompletně přepracovaná organizace plug-inů. Nový systém umožňuje slučovat nebo třídit plug-iny podle výrobce, kategorií nebo osobních preferencí. Díky tomu je organizace rostoucího počtu plug-inů neuvěřitelně snadná.
 • Tvorba řetězců plug-inů v jednom okně.
 • Okno s plug-inem automaticky mění svou velikost.
 • Přepracovaná organizace plug-inů s novými funkcemi třídění.
Profesionální editace
Hlavním důvodem pro tvorbu nových editačních nástrojů WaveLabu byl požadavek po rychlejší a pohodlnější úpravě zvuku. Jedním z příkladů je nová funkce Raise Selection, která ušetří váš čas. Tato funkce umožňuje nastavit úroveň jednotlivých regionů klipů současně. Navíc byly mezi funkce Auto-Split přidány nové možnosti Trim a Split. Kromě toho můžete nyní procesovat vybrané regiony vašeho zvukového souboru, jako řetězec plug-inu pouze pomocí jednoho příkazu. Díky tomu je porovnání mezi různými způsob procesování opravdu jednoduchou záležitostí. Nová funkce auto-replay znovu spustí přehrávání ihned po úpravě signálu.
 • Vylepšené ovládání hlasitosti klipu díky možnosti okamžitého samostatného výběru.
 • Nová funkce auto-replay pro okamžité přehrání zvuku po úpravě signálu.
 • Auto-Split s různými novými možnostmi.
 • Více než 25 dalších vylepšení, včetně Track Lock, prodlouženého seznamu příkazů a zlepšených názvů editací v seznamu.


Hlavní Transport panel
Mějte stále kontrolu ve svých rukách – záznam, přehrávání, zastavení, smyčka, Jog, Shuttle, výběr, značky a řada dalších funkcí, které zrychlí navigaci ve vašem projektu, jsou nyní snadno dostupné pomocí Master Transport Panel. Navíc tento panel obsahuje okno, které zobrazuje čas, pozici, timecode, vzorky a doby.

Vylepšené prostředí zvukové montáže
Další novinkou WaveLab 8 je sekce Master Plug-in, která vám umožňuje ukládání řetězců plug-inů do každé jedné montáže. Pro další vylepšení procesu masteringu, umožňuje WaveLab 8 současné používání zvukových souborů s různými vzorkovacími frekvencemi. Výsledná vzorkovací frekvence je zvolena v závěru masteringového procesu.

 • Sekce Master Plug-In pro lokální načítání efektových plug-inů.

Podpora Metadat
S WaveLab 8 dostanete do rukou rozsáhlou podporu metadat formátů souborů, jako je ID3 v2, BWAF a CART. Přidejte do vašeho zvukového souboru informace o tvůrci, obrázky, copyright, jméno zvukového mistra, datum a řadu dalších informací. A poskytněte tak svým zákazníkům cenné informace. WaveLab 8 dokonce nabízí možnost automatického vytváření metadat. Kromě toho můžete přidat řadu dalších technických informací, které jsou nezbytné pro tvůrce CD.
 • Rozsáhlá podpora metadat.
 • Obsaženy jsou informace o umělcích, autorských právech, jménu zvukového mistra a další.

Řada dalších vylepšení
WaveLab 8 obsahuje řadu dalších vylepšení, jako jsou například 16-bitové plovoucí rozlišení zoom křivky pro naprosto precizní editaci. Vylepšená je také práce se značkami. Mavíc si můžete převést sekci master plug-inů do klipu,stopy nebo do sekce master plug-inů vaší montáže.

Nesmíme zapomenout na možnost importu dual-mono souborů a řadu různých vylepšení v oblasti hromadného zpracování. Také je zde lepší systém nápovědy, který vám pomůže v každé situaci. Stručně řečeno, nejnovější verze WaveLab znovu nastavuje standard ve všech aspektech profesionálního masteringu.

Co dostaneteWaveLab nabízí nepřeberné množství nástrojů, které budou zcela jistě splňovat všechny požadavky a dokonce překonávat očekávání profesionálních masteringových zvukařů, pracujících na vysoce kvalitních produkcích CD a DVD. Navíc jej snadno začleníte do svého současného studia.

Nejflexibilnější způsob organizace projektů
Perfektní workflow – WaveLab nabízí čtyři různá uživatelská prostředí, s názvy Audio File,  Audio Montage a Podcast. Každé z těchto prostředí je uzpůsobeno pro konkrétní typ práce v rámci WaveLab a nabízí bohatou sadu nástrojů pro příslušné úkoly. Každé z těchto prostředí lze kompletně přizpůsobit, což usnadňuje a zrychluje vaší práci.

Prostředí zvukového souboru


Audio File prostředí je perfektním místem pro úpravy zvuku na úrovni každého jednoho vzorku a zároveň místem pro vysoce kvalitní analýzu. Jakmile vložíte zvukový soubor, okamžitě máte k dispozici moderní nástroje a funkce WaveLabu pro analýzu, úpravu a procesování zvukového materiálu. K dispozici máte řadu funkcí, záložek a možností, jako je správa značek nebo záložka File Browser. Vše je snadno dostupné a zefektivňuje vaší práci.

Prostředí zvukové montáže


Prostředí Audio Montage vám umožňuje vytvořit kompilace z většího počtu zvukových souborů. To umožňuje tvorbu náběhů a prolínání v reálném čase, práce s efekty aplikovanými na jednotlivé klipy, k dispozici je řada editačních nástrojů a globální efektové plug-iny v master sekci. Samostatné okno pro práci s klipy, editace, klíčová místa, obálky a sekce barev dramaticky zrychluje vaše pracovní tempo.

Prostředí podcast


Prostředí Podcast nabízí kompletní sadu nástrojů pro online publikování a umožňuje vytvářet a publikovat internetové podcasty. Jednoduché a intuitivní rozhraní umožňuje tvorbu podcastů od A do Z, aniž byste museli WaveLab opustit. Vestavěné možnosti práce s FTP, podpora RSS 2.0 a šablony, které šetří váš čas. Pokud máte iTunes účet, je dokonce možné publikovat podcast na iTunes, včetně výběru konkrétních kategorií iTunes.

Restaurování zvuku

Nástroje pro restaurování od odborníků ze Sonnox
Klikání, praskání a bzučení – díky Sonnox Restoration Suite je šum a podobné nechtěné jevy minulostí. WaveLab se může pochlubit celou sadou vysoce kvalitních nástrojů por restaurování, které uživateli umožňují přesné a účinné obnovení poškozené části zvukové nahrávky.

DeNoiser, DeBuzzer a DeClicker byl vyvinut odborníky ze Sonnox a nabízí nit mi ty nejnáročnější ruchy, aniž by byla ovlivněna atmosféra původního zvuku. Moderní algoritmy, jednoduché uživatelské prostředí a detailní vizuální kontrola. Tato sada je volbou číslo jedna pro nejnáročnější restaurování zvukového záznamu.

DeNoiser


DeNoiser se nejlépe hodí pro odstranění různorodého šumu ze zvukového materiálu. Moderní algoritmy a nové funkce umožňují rychlé a přesné odstranění konstantního šumu z pozadí.

DeClicker

DeClicker je opravdu všestranný. Ať už jde o plozivy ve zpěvu, cvakání ve zvuku nebo nehezké praskání – DeClicker je tím pravým nástrojem k odstranění těchto rušivých zvuků.

DeBuzzer

DeBuzzer z nahrávky odstraňuje hučení a bzučení, jako je zvuk elektrické sítě. Vše provádí naprosto jednoduše, aniž by ovlivnil původní originální zvukový materiál.Flexibilní uživatelské prostředí
Uživatelské prostředí WaveLabu nabízí nebývale flexibilní přístup, zejména v oblasti přizpůsobení nástrojů a pracovních prostředí. V rámci aplikace lze libovolně měnit velikosti oken a nebo je seskupovat. Také sekci Master lze jednoduše přetáhnout naprosto kamkoliv – a ostatní okna automaticky upraví svou velikost.Ovládání hardwarem
WaveLab nabízí možnost kompletního ovládání z hardwaru. Perfektně je integrován hardware jako jsou zvuková rozhraní CI série, ovladače CMC série a hardwarový ovladač CC121. Vše je na dosah ruky.

WaveLab je samozřejmě připraven také na ovládání pomocí MIDI ovladačů jiných výrobců. Velice snadno lze ovladače hardwaru přiřadit konkrétním parametrům. A komplexní editor pro  správu ovládání umožňuje ještě detailnější individuální nastavení. WaveLab lze dokonce ovládat pomocí iPad (je potřeba použít MIDI přemostění).

64-bitů na Mac i PC
WaveLab 8 a WaveLab Elements 8 jsou k dispozici v 64-bitové verzi pro Mac OS X (10.8) a Windows 8 platformy. Upravujte stovky stop najednou. S podporou 64-bitů je WaveLab ještě rychlejší, než kdy dříve.

Minimální systémové požadavky

Mac OS X 10.8
 • Procesor dvou-jádrový Intel
 • Zvukové zařízení kompatibilní s Core Audio

Windows 7/8
 • Dvou-jádrový Intel nebo AMD procesor
 • Windows kompatibilní zvukové ovladače (pro nízké zpoždění jsou doporučeny ASIO ovladače)
 • 2 GB RAM
 • 1 GB volného místa na disku
 • Rozlišení monitoru 1024 x 768
 • DVD mechanika pro instalaci
 • USB port pro připojení USB-eLicenseru (není vyžadován pro WaveLab Elements)
 • Připojení k internetu pro aktivaci licence

Odkaz na stránky výrobce STEINBERG.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce STEINBERGNěco o výrobci:
Německá firma nabízí široké spektrum hudebního software pro amatéry až po profesionální postprodukční pracoviště včetně ovladačů. V nabídce najdete různé verze HDR SW i VST nástrojů.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :