Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

  • Výprodej

STUDIOLOGIC SL88 GRAND

MIDI klávesnice/kontroler,hammer,88 dřevěných kláves, Ivory Touch včetně CUBASE LE

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

SL88 Grand je profesionální klávesový kontrolér s prémiovou klaviaturou Fatar TP/40WOOD. Obsahuje spoustu inovativních řešení, díky kterým je výbornou volbou jak do studia, tak na podium.
Plně vyvážená kladívková klaviatura TP/40WOOD se dřevěnými klávesami a Ivory Touch
3 kontakty na klávesu s note-on, note-off, velocity a aftertouch
Inovativní 6-cestný ovládací knob (4 směry + rotace + stisk)
3 funkční tlačítka
4 programovatelné zóny
4 programovatelné pedálové vstupy
3 programovatelné joysticky
TFT barevný grafický displej (320x240) s intuitivní navigací
Editační a programovací SW pro počítače a tablety
Uživatelsky programovatelné vyvážení kláves a 6 editovatelných citlivostních křivek
Magnetický úchytný systém pro hudební stojan nebo držák na notebook či tablet
Opravdová inovace

Více než 30 let zkušeností v oblasti exkluzivních klaviatur se snoubí v novém výkonném ovládacím systému. Perfektní ovládání samotného hardwaru i virtuálních nástrojů je bezchybně přepracováno do nové, ještě lepší podoby. Uživatelské rozhraní umožňuje na jedné straně rychlé nastavení, nicméně lze jít i do hloubky pro důkladné uživatelské nastavení.

 

Úžasná klávesnice s dokonalým pocitem

SL88 GRAND využívá nejlepší firemní vyváženou klaviaturu TP/40WOOD s Ivory Touch a dřevěnými klávesami, což vám dává přirozený pocit koncertního klavíru. Na každou klapku připadají 3 kontakty, pro maximální výkon a spolehlivost. Kromě toho exkluzivní funkce Key-Balance umožňuje nastavit vyvážení mezi bílými a černými klávesami nebo vyladit každou klávesu individuálně.

 

Stvořen pro perfektní výkon

Kompaktní profil dělá ze SL88 GRAND extrémně přenosný profesionální ovladač. I při použití špičkové kladívkové mechaniky s dřevěnými klávesami váží méně než 21 kg. S robustním celokovovým tělem je SL88 GRAND připraven k používaní ve studiu i na pódia. Tvarované bočnice vyrobené z vysoce odolného syntetického materiálu pomáhají dokonale chránit dřevěné klávesy prémiové mechaniky Fatar a zajišťují bezpečné uchopení při manipulaci a přepravě.

 

Snadné ovládání

V centrální části zaujme barevný TFT displej ostrý jako břitva. V kombinaci s velmi kvalitním šesticestným ovladačem můžete velmi snadno a rychle procházet veškeré nastavení a funkce. Nastavování parametrů je opravdu velmi intuitivní, jednoduché a rychlé. Navíc tři tlačítka po pravé straně umožňují dostat se zpět do nejvyšší úrovně nastavení z libovolného místa v systému jediným stiskem.

 

X/Y kontroléry

SL88 GRAND nabízí tři X/Y ovládací prvky pro přímé ovládání a manipulaci s jakýmkoliv požadovaným zvukovým parametrem. První tyčinka je odpružena v obou směrech. Typickým využitím je například ovládání pitch a modulace. Druhá je odpružena jen v ose X. Třetí je zcela volná v osy X a Y, což je ideální pro nastavení panoramy, cross faderu nebo určitého parametru. Všechny tyčinky jsou vyrobeny elegantně z hliníku a poskytují velmi příjemný dotyk a expresivní ovládání.

 

Magnetický úchytný systém

V zadní části SL888 GRAND naleznete magnetický úchytný systém, pomocí kterého velmi snadno připevníte stojan na noty nebo rozšiřující desku na poznámky, laptop nebo tablet. Sytém funguje tak brilantně jednoduše, jak vypadá. Stačí zacvaknout úchyty do drážky v pozici, kterou potřebujete pro své příslušenství.

 

Softwarové nastavení

Nový výkonný softwarový editor vám pomůže snadno nastavit klávesovou sestavu. Díky zrcadlení funkčního schématu operačního systému SL, který je přehledný a ergonomický, můžete snadno vytvářet a editovat jednotlivé vrstvy a zóny.

 

Vyvážení kláves

Exkluzivní funkce Key-balance umožňuje detailní vyvážení mezi bílými a černými klávesami jednoduše pomocí knobu nebo dodatečně na široké obrazovce, kde je znázorněna celá klaviatura s možností nastavení rovnováhy.

SL Editor

Nastavení, zálohování, performace.

Editor SL je jednou z velkých inovací nové řady MIDI kontrolérů SL.Připojte své SL do Editoru a posuňte své hranice při tvorbě hudby.

Zrcadlení systému. Snadné nastavení.

Editor SL nabízí jednoduché a pohodlné uživatelské rozhraní, které má stejnou strukturu jako editace tlačítky přímo na nástroji, přičemž rozšiřuje a integruje jednoduché i kompletní náhledy displaye nástroje. Každý parametr lze snadno editovat a všechny změny se synchronizují s nástrojem v reálném čase.

Uspořádejte si svá nastavení.

Editor vám umožňuje udržovat a organizovat své projekty; funguje jako databáze a dokonalý zálohovací systém pro váš SL kontrolér. Uspořádejte si své pódiové i studiové setupy jednoduchým drag´n´dropp celých zvuků, skupin zvuků, nebo dokonce celého obsahu bezpečným a rychlým způsobem.

Formujte svůj dotek

Jednoduchým dotykem na tlačítko SL změníte, načtete nebo upravíte interní rychlostní křivky podle nastavení a předvolby přehrávání. Výchozí křivky Soft/Medium/Hard navržené přímo společností Studiologic můžete rozšířit o svou vlastní, vytvořenou do posledních detailů. Můžete začít od nuly nebo importovat křivku, přizpůsobit je vašemu stylu a konkrétnímu nástroji a uložit ji do jedné ze 6 uživatelských pamětí.

Vyvažujte jednotlivé klávesy. Zažijte ten rozdíl.

Díky výkonné a jedinečné funkci Key-Balance můžete změnit odezvu každé klávesy, vykreslit nové křivky vyvážení nebo vyvážit poměr mezi černými a bílými klávesy s jediným ovládačem pomocí vizuální zpětné vazby MIDI Meter. Přetáhněte jednotlivé klávesy na požadovanou hodnotu na řádku Balance Line. Nebo nakreslete úplně novou křivku přidržením tlačítka při pohybu kurzoru po celé oblasti Balance. Výsledek se ihned projeví i na vašem SL88.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :