Nákupní košík
0
 

STUDIOLOGIC SL88 STUDIO - MIDI klávesnice / kontroler, hammer, 88 kláves

 
STUDIOLOGIC SL88 STUDIO
 
 
STUDIOLOGIC SL88 STUDIO
 
STUDIOLOGIC SL88 STUDIO
 
STUDIOLOGIC SL88 STUDIO
 
STUDIOLOGIC SL88 STUDIO
 
(s DPH)

10 290 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Studiologic rozšiřuje řadu SL kontrolerů o model SL88 STUDIO, který se pyšní nízkou váhou, a přesto nabízí veškerou funkcionalitu této řady. Společně s hudebníky vytvořili uživatelské rozhraní, které je ideální pro rychlou navigaci a nastavení a zároveň dává možnost vynikající hluboké kontroly. SL88 STUDIO tak může být inovativním jádrem vašeho systému.

 

Autentický dotyk

SL88 STUDIO využívá nejnovější technologie kladívkové (hammer) mechaniky FATAR, která poskytuje opravdu reálný pocit hry na klavír. TP/100LR je přitom znatelně lehčí než ostatní. Každá klávesa obsahuje 3 kontakty pro vynikající spolehlivost. S ohledem na plně vyvážený dotek reálného klavíru nová konstrukce zaručuje velmi plynulý a autentický pocit. Výsledky této kombinace jsou prostě úžasné.

 

Lehký ale pevný

Díky svému kompaktnímu profilu je lépe přenosný a díky dokonalé integraci mechaniky TP/100LR váží méně než 14 kg. Přesto je díky kvalitnímu kovovému šasi ideální nejen do studia, ale i na pódium. Povrch je upraven vysoce odolným syntetickým materiálem, který dokonale chrání a poskytuje bezpečný úchop při manipulaci a transportu.

 

Snadné ovládání

V centrální části zaujme barevný TFT displej ostrý jako břitva. V kombinaci s velmi kvalitním šesticestným ovladačem můžete velmi snadno a rychle procházet veškeré nastavení a funkce. Nastavování parametrů je opravdu velmi intuitivní, jednoduché a rychlé. Navíc tři tlačítka po pravé straně umožňují dostat se zpět do nejvyšší úrovně nastavení z libovolného místa v systému jediným stiskem.

 

X/Y kontrolery

SL88 STUDIO nabízí tři X/Y ovládací prvky pro přímé ovládání a manipulaci s jakýmkoliv požadovaným zvukovým parametrem. První tyčinka je odpružena v obou směrech. Typickým využitím je například ovládání pitch a modulace. Druhá je odpružena jen v ose X. Třetí je zcela volná v osy X a Y, což je ideální pro nastavení panoramy, cross faderu nebo určitého parametru. Všechny tyčinky jsou vyrobeny elegantně z hliníku a poskytují velmi příjemný dotyk a expresivní ovládání.

 

Magnetický úchytný systém

V zadní části SL888 STUDIO naleznete magnetický úchytný systém, pomocí kterého velmi snadno připevníte stojan na noty nebo rozšiřující desku na poznámky, laptop nebo tablet. Sytém funguje tak briliantně jednoduše, jak vypadá. Stačí zacvaknout úchyty do drážky v pozici, kterou potřebujete pro své příslušenství.

 

Softwarové nastavení

Nový výkonný softwarový editor vám pomůže snadno nastavit klávesovou sestavu. Díky zrcadlení funkčního schématu operačního systému SL, který je přehledný a ergonomický, můžete snadno vytvářet a editovat jednotlivé vrstvy a zóny.

 

Vyvážení kláves

Exkluzivní funkce Key-balance umožňuje detailní vyvážení mezi bílými a černými klávesami jednoduše pomocí knobu nebo dodatečně na široké obrazovce, kde je znázorněna celá klaviatura s možností nastavení rovnováhy.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :