Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

TASCAM CD-400UDAB

univerzální media player s FM/DAB tunerem a přijímačem Bluetooth

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Díky neustávajícímu přílivu nových mediálních formátů se přehrávání zvukových příspěvků a podkresové hudby stává čím dál komplikovanější záležitostí. Společnost Tascam nyní představila šikovný media player CD-400UDAB , který si klade za cíl tento úkol na dlouhou dobu vyřešit.

 

Je vybaven CD přehrávačem, čtečkou SD karet, USB portem a přijímačem Bluetooth. Dokáže si tak poradit jak s běžným CD, tak s datovými soubory ve formátu WAV, MP3, AAC či WMA. K tomu navíc disponuje tunerem i anténou pro příjem signálu FM/DAB rádia, a pokud by snad ani to nestačilo, najdete na něm ještě pomocný vstup AUX (jack 3,5 mm), který dovolí přehrávání audia třeba z telefonu, notebooku či tabletu.

 

Tím však výčet funkcí zdaleka nekončí. Zařízení totiž umožňuje snadný záznam signálu z tuneru a CD na SD/SDHC karty či na USB flash, rychlou navigaci mezi skladbami na každém z médií, neschází mu režimy přehrávání Repeat, Random, Single, Continuous či Folder a najdete na něm též sluchátkový výstup.

 

Výstupy v symetrickém (XLR) i nesymetrickém (RCA) formátu se snadno připojí k jakémukoliv zařízení profesionální či spotřební elektroniky. K dispozici je rovněž možnost dálkového ovládání prostřednictvím sériového portu RS-232C, IR controlleru (součástí dodávky) nebo Ethernetového rozhraní (ze seznamu volitelného příslušenství).

Odkaz na stránky výrobce TASCAM

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TASCAM

Něco o výrobci:
Výrazná značka s japonskou tradicí, Tascam je jednou z několika divizí japonské společnosti TEAC Corporation, která se od svého založení v roce 1953 věnuje vývoji a výrobě zařízení pro záznam a archivaci dat ale i produktům spotřební elektroniky. Tascam, coby jedna z jejích divizí se již od prvopočátku zabýval vývojem inovativním produktům určeným pro oblast hudby a profesionálního zvuku. Více než 30 let vytváří produkty pro každý segment profesionální zvukové techniky. Od high-end profesionálního audia přes výrobky pro post-produkční studia určené studiovým inženýrům a přes produkty zaměřené na profesionální hudebníky až po výrobky určené pro širokou spotřebitelskou veřejnost.Tascam během své dosavadní existence dosáhl na technologickém kolbišti řady úspěchů, například vyrobil první 1/2 palcový 4-stopý kazetový magnetofon první R-DAT rekordér anebo první MiniDisc digital multitrack recorder a CD přehrávač s funkcí "scratch". V začátcích profesionálního recordingu v 70. létech se ve studiích natáčelo na tehdejší světovou "bombu" – 8stopý půlpalcový magnetofon Tascam. Zajímavé je, že v roce 1982 jiná japonská firma Vestax zahájila prodej značek Teac - Tascam. Teprve o pár let později zakládá vlastní pobočku Vestax Fire USA a tím portfolio Teac opouští.
Silnou doménou značky Tascam je také záznamu zvuku v exteriéru. Na tento trend zareagovala firma uvedením na trh přenosných vícestopých rekordérů, ať již se záznamem na HDD nebo na paměťové karty. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, MMR-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl získal v roce 2001 prestižní ocenění Oscar® Academy Awards za vědecký a technický přínos. Portfolio značky Tascam v současné době nabízí digitální i analogové mixážní pulty, MIDI interface a zvukové převodníky, digitální vícestopé studiové i přenosné rekordéry, CD/MiniDisc/DVD přehrávače a rekordéry ale i rozsáhlé příslušenství určené pro hudebníky.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :