Nákupní košík
0
 

TASCAM CD BT2 - portable CD Bass

 
TASCAM CD BT2
 
 
(s DPH)

3 700 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
     
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací: 800 888 448

 
# 10ti vteřinová protiotřesová paměť
# VSA (Variable Speed Audition) ovládání rychlosti bez změny tóniny: +16, +12, +8, +4, 0, -4, -8, -16, -32, -50%
# Tónina (Key Control) +/- 6 půltónů, v půltónových krocích s +/- 50% jemným doladěním. VSA a Key Control může být použito dohromady. +16 do -50% rychlost v 1% krocích (když je VSA vypnuto)
# chromatická ladička s kalibrací (435 Hz - 445Hz) a oscilátorem
# Metronom (40-220BPM )
# Aktivní i pasivní baskytarový vstup a linkový vstup
# regulace vstupní citlivosti
# 16 baskytarových efektů
# 5-ti pásmový grafický ekvalizér
# 10 programovatelných efektových pamětí
# Sluchátkový výstup s regulací
# Stereo minijack linkový výstup
# vstup pro nožní spínač (není součástí) pro (CUE + Flash) start, výběr efektových bank, posuv FFWD (fast forward) a REW (Rewind)

Velmi populární CD-BT1 založil zcela novou kategorii zařízení, bez kterých se žádný baskytarista neobejde. CD-BT2 je jeho pokročilejším a kompaktnějším nástupcem.

Těžko najdete profesionálního baskytarystu, který by cestoval bez CD-BT2. Jeho následník nyní též obsahuje “BASS ENHANCEMENT” (vylepšení basového zvuku) včetně “BASS CUT” a “BASS BOOST” (ořezání nebo přidání basů), větší možnost změny rychlosti, vestavěný metronom, více možností ovládání pedálem, a ještě mnohem více.

Snadná obsluha, žádné složíté učení

Jestliže umíte ovládat CD přehrávač, tak můžete bez problémů používatm CD-BT2. Vemte jakékoliv CD s vaší oblíbenou nahrávkou a dejte ho do přístoje. Pak zapojte basu přímo do CD-BT2. - použijte standardní kytarovou šňůru. Vezměte si sluchátka, nastavte hlasitost a jděte na to!
Zpomalte a naučte se vaše oblíbené skladby. V dávnověku (jako třeba 70. léta) museli muzikanti ručně roztočit vinylovou desku a pak ji zpomalit, aby mohli lépe odposlouchat sóla nebo složitější harmonické postupy. CD-BT2 vám umožní učit se ještě lepším způsobem. Nejenom že můžete CD zpomalit až na poloviční rychlost (50%), ale to vše beze změny tóniny. Až se naučíte požadovaný “lick” - tedy lauf po česku, můžete postupně zvyšovat rychlost tak, že se dostanete na originální tempo nahrávky. Dále pak můžete změnit tóninu nahrávky bez změny rychlosti !

Zefektujte se!

CD-BT2 MKII má 16 skvěle znějících vestavěných a editovatelných basových efektů… nemusíte používat žádný externí chorus, EQ a další.. Bass Boost a Enhancement umožňují “posílit” basový part tak, že je lépe slyšitelný a lépe se učí. Bass Cut vám naopak umožní zeslabit basový part v nahrávce tak, abyste se lépe slyšeli, pokud hrajete dohromady s nahrávkou.

Použitelné pomůcky

Můžete určit “bezešvé” spojení smyčky, kterou chcete slyšet vícekrát dokola. Pomocí pedálu (volitelné příslušenství) je možno startovat a zastavovat vložené CD a nebo “listovat” zabudovanými efekty. K dispozici je též chromatická ladička. Přístroj může být též napájen pomocí baterií. Má linkový i sluchátkový výstup.

Odkaz na stránky výrobce TASCAM.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TASCAMNěco o výrobci:
Výrazná značka s japonskou tradicí, Tascam je jednou z několika divizí japonské společnosti TEAC Corporation, která se od svého založení v roce 1953 věnuje vývoji a výrobě zařízení pro záznam a archivaci dat ale i produktům spotřební elektroniky. Tascam, coby jedna z jejích divizí se již od prvopočátku zabýval vývojem inovativním produktům určeným pro oblast hudby a profesionálního zvuku. Více než 30 let vytváří produkty pro každý segment profesionální zvukové techniky. Od high-end profesionálního audia přes výrobky pro post-produkční studia určené studiovým inženýrům a přes produkty zaměřené na profesionální hudebníky až po výrobky určené pro širokou spotřebitelskou veřejnost.Tascam během své dosavadní existence dosáhl na technologickém kolbišti řady úspěchů, například vyrobil první 1/2 palcový 4-stopý kazetový magnetofon první R-DAT rekordér anebo první MiniDisc digital multitrack recorder a CD přehrávač s funkcí "scratch". V začátcích profesionálního recordingu v 70. létech se ve studiích natáčelo na tehdejší světovou "bombu" – 8stopý půlpalcový magnetofon Tascam. Zajímavé je, že v roce 1982 jiná japonská firma Vestax zahájila prodej značek Teac - Tascam. Teprve o pár let později zakládá vlastní pobočku Vestax Fire USA a tím portfolio Teac opouští.
Silnou doménou značky Tascam je také záznamu zvuku v exteriéru. Na tento trend zareagovala firma uvedením na trh přenosných vícestopých rekordérů, ať již se záznamem na HDD nebo na paměťové karty. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, MMR-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl získal v roce 2001 prestižní ocenění Oscar® Academy Awards za vědecký a technický přínos. Portfolio značky Tascam v současné době nabízí digitální i analogové mixážní pulty, MIDI interface a zvukové převodníky, digitální vícestopé studiové i přenosné rekordéry, CD/MiniDisc/DVD přehrávače a rekordéry ale i rozsáhlé příslušenství určené pro hudebníky.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :