Nákupní košík
0
 

TASCAM CD GT2 - portable CD GUITAR TRAINER

 
TASCAM CD GT2
 
 
(s DPH)

2 923 Kč

Záruka:

3 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
# 10ti vteřinová protiotřesová paměť
# VSA (Variable Speed Audition) ovládání rychlosti bez změny tóniny: +16, +12, +8, +4, 0, -4, -8, -16, -32, -50%
# Tónina (Key Control) +/- 6 půltónů, v půltónových krocích s +/- 50% jemným doladěním. VSA a Key Control může být použito dohromady. +16 do -50% rychlost v 1% krocích (když je VSA vypnuto)
# Metronom (40-220BPM)
# chromatická ladička s kalibrací (435 Hz - 445Hz) a oscilátorem
# Kytarový a mikrofonní vstup
# regulace vstupní citlivosti
# 57 efektů: 15 Distortion, 15 Overdrive, 15 Clean - nezkreslených zvuků a 12 vokálních efektů
# 10 programovatelných efektových pamětí (bank)
# Sluchátkový výstup s regulací
# Stereo minijack linkový výstup
# vstup pro nožní spínač (není součástí) pro (CUE + Flash) start, výběr efektových bank, posuv FFWD (fast forward) a REW (Rewind)

Velmi populární CD-GT1 založil zcela novou kategorii zařízení, bez kterých se žádný kytarista neobejde. CD-GT2 je jeho pokročilejším a kompaktnějším nástupcem.

Nyní jsme přidali další funkce včetně většího rozsahu změn rychlosti a “Guitar Canceller”, který odstraní kytarový part, který v je ve většině mixů centrálně umístěn, takže můžete hrát s nahrávkou SPLIT-MONITORING, vestavěný metronom a dalších 15 kytarových efektů. Nyní můžete zároveň změnit rychlost i tóninu nahrávky. Připojte se ke slavným a staňte se jedním z těch, kdo by nedali bez svého TASCAM GUITAR TRAINERu ani ránu!

Snadná obsluha, žádné složíté učení

Jestliže umíte používat CD přehrávač, tak můžete bez problémů zacházet s CD-GT2. Vemte jakékoliv CD s vaší oblíbenou nahrávkou a dejte ho do přístoje. Pak zapojte kytaru přímo do CD-GT2. - použijte standardní kytarovou šňůru. Vemte si sluchátka, nastavte hlasitost a jděte nato! Jestliže jste zpěvák, můžete postupovat stejně - pouze nahraďte kytaru mikrofonem.
Zpomalte a naučte se skladby do konkurzu. V dávnověku (jako třeba 70. léta) museli muzikanti ručně roztočit vinylové desky a pak je zpomalit, aby mohli lépe odposlouchat sóla nebo složitější harmonické postupy. CD-GT2 vám umožní učit se ještě lepším způsobem. Nejenom že můžete CD zpomalit až na poloviční rychlost (50%), ale to vše beze změny tóniny. Až se naučíte požadovaný “lick” - tedy lauf po česku, můžete postupně zvyšovat rychlost tak, že se dostanete na originální tempo nahrávky. Dále pak můžete změnit tóninu nahrávky bez změny rychlosti (výborné na učení se Hendrixových písní - většinu nahrál podladěn do Es).

Zefektujte se!

CD-GT2 má 57 skvěle znějících vestavěných (a editovatelných) efektů… nemusíte používat žádné externí - je zde overdrive, distortion, delay, chorus a další.. plus hezký výběr “vokálních halů a hlasových procesorů, takže si můžete zazpívat s s vaší oblíbenou kapelou a nebo zpěvákem.

Použitelné pomůcky

Můžete určit “bezešvé” spojení smyčky, kterou chcete slyšet vícekrát dokola. Pomocí pedálu (volitelné příslušenství) je možno startovat a zastavovat vložené CD a nebo “listovat” zabudovanými efekty. K dispozici je též chromatická ladička. Přístroj může být též napájen pomocí baterií. Má linkový i sluchátkový výstup.

Odkaz na stránky výrobce TASCAM.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TASCAMNěco o výrobci:
Výrazná značka s japonskou tradicí, Tascam je jednou z několika divizí japonské společnosti TEAC Corporation, která se od svého založení v roce 1953 věnuje vývoji a výrobě zařízení pro záznam a archivaci dat ale i produktům spotřební elektroniky. Tascam, coby jedna z jejích divizí se již od prvopočátku zabýval vývojem inovativním produktům určeným pro oblast hudby a profesionálního zvuku. Více než 30 let vytváří produkty pro každý segment profesionální zvukové techniky. Od high-end profesionálního audia přes výrobky pro post-produkční studia určené studiovým inženýrům a přes produkty zaměřené na profesionální hudebníky až po výrobky určené pro širokou spotřebitelskou veřejnost.Tascam během své dosavadní existence dosáhl na technologickém kolbišti řady úspěchů, například vyrobil první 1/2 palcový 4-stopý kazetový magnetofon první R-DAT rekordér anebo první MiniDisc digital multitrack recorder a CD přehrávač s funkcí "scratch". V začátcích profesionálního recordingu v 70. létech se ve studiích natáčelo na tehdejší světovou "bombu" – 8stopý půlpalcový magnetofon Tascam. Zajímavé je, že v roce 1982 jiná japonská firma Vestax zahájila prodej značek Teac - Tascam. Teprve o pár let později zakládá vlastní pobočku Vestax Fire USA a tím portfolio Teac opouští.
Silnou doménou značky Tascam je také záznamu zvuku v exteriéru. Na tento trend zareagovala firma uvedením na trh přenosných vícestopých rekordérů, ať již se záznamem na HDD nebo na paměťové karty. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, MMR-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl získal v roce 2001 prestižní ocenění Oscar® Academy Awards za vědecký a technický přínos. Portfolio značky Tascam v současné době nabízí digitální i analogové mixážní pulty, MIDI interface a zvukové převodníky, digitální vícestopé studiové i přenosné rekordéry, CD/MiniDisc/DVD přehrávače a rekordéry ale i rozsáhlé příslušenství určené pro hudebníky.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :