Nákupní košík
0
 

TASCAM CD VT2 - TASCAM Portable CD VOCAL TRAINER , !NOVINKA!

 
TASCAM CD VT2
 
 
(s DPH)

3 330 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
# 10ti vteřinová protiotřesová paměť
# VSA (Variable Speed Audition) ovládání rychlosti bez změny tóniny: +16, +12, +8, +4, 0, -4, -8, -16, -32, -50%
# Tónina (Key Control) +/- 6 půltónů, v půltónových krocích s +/- 50% jemným doladěním. VSA a Key Control může být použito dohromady. +16 do -50% rychlost v 1% krocích (když je VSA vypnuto)
# Voice Changer (posune originální vokální part o oktávu níže nebo výše )
# Metronom (40-220BPM )
# chromatická ladička s kalibrací (435 Hz - 445Hz) a oscilátorem
# 2 mikrofonní vstupy
# regulace vstupní citlivosti
# 18 zabudovaných vokálních efektů
# Sluchátkový výstup s regulací
# Stereo minijack linkový výstup

Velmi populární CD-VT1 založil zcela novou kategorii zařízení, bez kterých se neobejde nejen vokalista, ale i mnoho dalších muzikantů...

Po uvedení CD-VT1 na trh si ho totiž oblíbili i hráči na smyčcové a strunné nástroje stejně jako žesťové. Ti všichni totiž pochopili jak jim tato krabička usnadňuje cvičení. Jak jim pomáhá možnost zpomalit nahrávku beze změny tôniny, nebo opakování složité části skladby. Dále pozom, vestavěný metronom, ladička a ještě mnohem více.

Snadná obsluha, žádné složíté učení

Jestliže umíte ovládat CD přehrávač, tak můžete bez problémů používatm CD-VT1 MKII. Vemte jakékoliv CD s vaší oblíbenou nahrávkou a dejte ho do přístoje. Pak zapojte mikrofon (nebo dva) přímo do CD-VT1 MKII - použijte standardní mikrofonní šňůru. Vezměte si sluchátka, nastavte hlasitost a jděte nato!
Zpomalte a naučte se vaše oblíbené skladby. V dávnověku (jako třeba 70. léta) museli muzikanti ručně roztočit vinylovou desku a pak ji zpomalit, aby mohli lépe odposlouchat vokální part nebo složitější harmonické postupy. CD-VT1 MKII vám umožní učit se ještě lepším způsobem. Nejenom že můžete CD zpomalit až na poloviční rychlost (50%), ale to vše beze změny tóniny. Dále pak můžete změnit tóninu nahrávky bez změny rychlosti !

Zefektujte se!

CD-VT1 MKII má 18 skvěle znějících vestavěných a editovatelných vokálních efektů… nemusíte používat žádný externí reverb, echo, EQ a další. Voice Changer umožňuje posun původního vokálního partu o oktávu níže nebo výše. Vocal Canceller vám naopak umožní zeslabit vokální part v nahrávce tak, abyste se lépe slyšeli, pokud hrajete dohromady s nahrávkou.

Použitelné pomůcky

Můžete určit “bezešvé” spojení smyčky, kterou chcete slyšet vícekrát dokola. K dispozici je též chromatická ladička. Přístroj může být též napájen pomocí baterií. Má linkový i sluchátkový výstup.

Odkaz na stránky výrobce TASCAM.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TASCAMNěco o výrobci:
Výrazná značka s japonskou tradicí, Tascam je jednou z několika divizí japonské společnosti TEAC Corporation, která se od svého založení v roce 1953 věnuje vývoji a výrobě zařízení pro záznam a archivaci dat ale i produktům spotřební elektroniky. Tascam, coby jedna z jejích divizí se již od prvopočátku zabýval vývojem inovativním produktům určeným pro oblast hudby a profesionálního zvuku. Více než 30 let vytváří produkty pro každý segment profesionální zvukové techniky. Od high-end profesionálního audia přes výrobky pro post-produkční studia určené studiovým inženýrům a přes produkty zaměřené na profesionální hudebníky až po výrobky určené pro širokou spotřebitelskou veřejnost.Tascam během své dosavadní existence dosáhl na technologickém kolbišti řady úspěchů, například vyrobil první 1/2 palcový 4-stopý kazetový magnetofon první R-DAT rekordér anebo první MiniDisc digital multitrack recorder a CD přehrávač s funkcí "scratch". V začátcích profesionálního recordingu v 70. létech se ve studiích natáčelo na tehdejší světovou "bombu" – 8stopý půlpalcový magnetofon Tascam. Zajímavé je, že v roce 1982 jiná japonská firma Vestax zahájila prodej značek Teac - Tascam. Teprve o pár let později zakládá vlastní pobočku Vestax Fire USA a tím portfolio Teac opouští.
Silnou doménou značky Tascam je také záznamu zvuku v exteriéru. Na tento trend zareagovala firma uvedením na trh přenosných vícestopých rekordérů, ať již se záznamem na HDD nebo na paměťové karty. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, MMR-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl získal v roce 2001 prestižní ocenění Oscar® Academy Awards za vědecký a technický přínos. Portfolio značky Tascam v současné době nabízí digitální i analogové mixážní pulty, MIDI interface a zvukové převodníky, digitální vícestopé studiové i přenosné rekordéry, CD/MiniDisc/DVD přehrávače a rekordéry ale i rozsáhlé příslušenství určené pro hudebníky.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :