Nákupní košík
0
 

TASCAM MD CD1MKIII - CD player, MP3 ID3 tag, MD rekordér LP2, LP4, CINCH I/O, SPDIF I/O

 
TASCAM MD CD1MKIII
 
 
TASCAM MD CD1MKIII
 
(s DPH)

20 490 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 790 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 890 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Novinka od firmy Tascam, MD-CD1 kombinuje CD přehrávání a MiniDisc nahrávání při rackové velikosti 1U (pro šetření místa). Jako všechny produkty designované pro fixní instalace, MD-CD1 je spolehlivý přehrávač vyvinut pro dlouholeté bezproblémové používání. Jednotka disponuje funkcemi jako 12% pitch control, MP3 CD přehrávání, RS-232 ovládání a volitelný vyvážený vstup / výstup panel, který umožňuje použití v mnoha aplikacích.
Tascam MD-CD1 má množství profesionálních vlastností jako RS-232 ovládání, digitální vstup / výstup a volitelný vstup / výstup panel pro vyvážený interfacing. CD média mohou být přehrávány na až do 12% vyšší / nižší úrovni a dokonce přehrávané rychleji beze změny výšky tónů. Disky mohou být duplikované z CD na MiniDisc při 4x rychlosti. Přibalen je i infračervený bezdrátový ovladač.
 
Technická specifikace:
CD vlastnosti:
* Přehrávaní MP3/ID3
* +/-16% pitch control
* Změna tempa bez změny základu
* Digitální/Analógové výstupy
* Ovládaní pomocí PS/2 klávesnice
 
MD vlastnosti:
* Podporuje STEREO, MONO, LP2 a LP4 módy
* Editační funkce
* +/-12,5% pitch control
* digitální vstup/výstup (optický) a analogový vstup/výstup (RCA)
* PS/2 vstup pro klávesnici
 
Všeobecné vlastnosti:
* 4x rychlostní duplikace
* MD-CD současné přehrávání
* dálkový ovladač
* Racková velikost 2U
* Rozměry: 483 x 94 x 308mm
* Hmotnost: 5,8kg

Odkaz na stránky výrobce TASCAM.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TASCAMNěco o výrobci:
Výrazná značka s japonskou tradicí, Tascam je jednou z několika divizí japonské společnosti TEAC Corporation, která se od svého založení v roce 1953 věnuje vývoji a výrobě zařízení pro záznam a archivaci dat ale i produktům spotřební elektroniky. Tascam, coby jedna z jejích divizí se již od prvopočátku zabýval vývojem inovativním produktům určeným pro oblast hudby a profesionálního zvuku. Více než 30 let vytváří produkty pro každý segment profesionální zvukové techniky. Od high-end profesionálního audia přes výrobky pro post-produkční studia určené studiovým inženýrům a přes produkty zaměřené na profesionální hudebníky až po výrobky určené pro širokou spotřebitelskou veřejnost.Tascam během své dosavadní existence dosáhl na technologickém kolbišti řady úspěchů, například vyrobil první 1/2 palcový 4-stopý kazetový magnetofon první R-DAT rekordér anebo první MiniDisc digital multitrack recorder a CD přehrávač s funkcí "scratch". V začátcích profesionálního recordingu v 70. létech se ve studiích natáčelo na tehdejší světovou "bombu" – 8stopý půlpalcový magnetofon Tascam. Zajímavé je, že v roce 1982 jiná japonská firma Vestax zahájila prodej značek Teac - Tascam. Teprve o pár let později zakládá vlastní pobočku Vestax Fire USA a tím portfolio Teac opouští.
Silnou doménou značky Tascam je také záznamu zvuku v exteriéru. Na tento trend zareagovala firma uvedením na trh přenosných vícestopých rekordérů, ať již se záznamem na HDD nebo na paměťové karty. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, MMR-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl získal v roce 2001 prestižní ocenění Oscar® Academy Awards za vědecký a technický přínos. Portfolio značky Tascam v současné době nabízí digitální i analogové mixážní pulty, MIDI interface a zvukové převodníky, digitální vícestopé studiové i přenosné rekordéry, CD/MiniDisc/DVD přehrávače a rekordéry ale i rozsáhlé příslušenství určené pro hudebníky.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :