Nákupní košík
0
 

TASCAM US 20X20 - externí zvuková karta, USB 3.0 24-bit/192kHz

 
TASCAM US 20X20
 
 
TASCAM US 20X20
 
TASCAM US 20X20
 
(s DPH)

13 157 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

 

 

Novou vlajkovou loď své série zvukových karet představila firma Tascam. Model US-20x20 jak již název napovídá, pracuje s rozhraním USB 3.0 a dokáže nabídnout až 20 vstupů a výstupů (10x analog, 2x S/PDIF a 8x ADAT) při rozlišení 44,1/48 kHz/24-bit. Ještě při rozlišení 192 kHz/24-bit má uživatel k dispozici stále 12 In/Out.

 

Zařízení obsahuje realtimový DSP mixer se 4-pásmovým EQ a kompresory na každém kanálu, interním reverbem a schopností uložení nastavení až do 10 presetů, což mu dovoluje práci i bez připojení k PC v režimech samostatného mikrofonního preampu, nebo digitálního mixu.

 

Vysoké rozlišení s extrémně nízkým šumem (EIN: -125 dBu), nízkolatenční monitoring i odolné šasi umožňující nakloněné stolní umístění i montáž do racku jsou u Tascamu již samozřejmostí. Zvukovka je kompatibilní s platformou PC i Mac.

 

SPECIFIKACE:

vstupy: 8x mikrofonní/linkový (XLR, phantom),

           2x linkový/nástrojový (Jack 6.3),

výstupy: 10x linkový (Jack 6.3),

             2x sluchátka, MIDI IN/OUT, WordClock I/O, ADAT I/O, S/PDIF I/O, iOS kompatibilní, DSP mixer s 10 presety,

 

v ceně síťový zdroj a USB kabel


Odkaz na stránky výrobce TASCAM.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TASCAMNěco o výrobci:
Výrazná značka s japonskou tradicí, Tascam je jednou z několika divizí japonské společnosti TEAC Corporation, která se od svého založení v roce 1953 věnuje vývoji a výrobě zařízení pro záznam a archivaci dat ale i produktům spotřební elektroniky. Tascam, coby jedna z jejích divizí se již od prvopočátku zabýval vývojem inovativním produktům určeným pro oblast hudby a profesionálního zvuku. Více než 30 let vytváří produkty pro každý segment profesionální zvukové techniky. Od high-end profesionálního audia přes výrobky pro post-produkční studia určené studiovým inženýrům a přes produkty zaměřené na profesionální hudebníky až po výrobky určené pro širokou spotřebitelskou veřejnost.Tascam během své dosavadní existence dosáhl na technologickém kolbišti řady úspěchů, například vyrobil první 1/2 palcový 4-stopý kazetový magnetofon první R-DAT rekordér anebo první MiniDisc digital multitrack recorder a CD přehrávač s funkcí "scratch". V začátcích profesionálního recordingu v 70. létech se ve studiích natáčelo na tehdejší světovou "bombu" – 8stopý půlpalcový magnetofon Tascam. Zajímavé je, že v roce 1982 jiná japonská firma Vestax zahájila prodej značek Teac - Tascam. Teprve o pár let později zakládá vlastní pobočku Vestax Fire USA a tím portfolio Teac opouští.
Silnou doménou značky Tascam je také záznamu zvuku v exteriéru. Na tento trend zareagovala firma uvedením na trh přenosných vícestopých rekordérů, ať již se záznamem na HDD nebo na paměťové karty. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, MMR-8 hard disk recorder/player pro filmový průmysl získal v roce 2001 prestižní ocenění Oscar® Academy Awards za vědecký a technický přínos. Portfolio značky Tascam v současné době nabízí digitální i analogové mixážní pulty, MIDI interface a zvukové převodníky, digitální vícestopé studiové i přenosné rekordéry, CD/MiniDisc/DVD přehrávače a rekordéry ale i rozsáhlé příslušenství určené pro hudebníky.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :