Nákupní košík
0
 

TC Electronic G Major 2 - kytarový rackový multi efekt procesor

 
TC Electronic G Major 2
 
 
TC Electronic G Major 2
 
(s DPH)

14 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce TC Electronic


Kytarový multi-efekt G-Major 2, jehož předlohou je legendární platforma G-Major, avšak při jeho vývoji byly zohledněny podněty, připomínky a požadavky amatérských i profesionálních kytaristů. G-Major 2 ve své výbavě nabízí všechny klasické TC Electronic efekty delay, reverb a modulační efekty, k nim navíc přibylo 10 nových efektů, např. Tri-chorus, thourgh-zero-flanger, modulované delaye a Univibe. Pro oblast dynamiky je procesor vybaven Noise Gate, EQ a Compression bloky. Všechny reverb efekty procesoru G-Major 2 jsou klasické TC reverby, které byly nově vyladěny speciálně pro kytaru. Dalším rozšířením výbavy je zcela nový filter/wahblok, převzatý z procesoru G-System, který je považován za vlajkovou loď kytarových multiefektů TC Electronic. K dalším funkcím patří iinteligentní pitch shifting a reverse delay. Procesor G-Major 2 uživatelům poskytuje široké možnosti ovládání, změnu patchů a presetů je možné provádět prostřednictvím MIDI, jinak je ho možné využít v tzv. „stompbox“ režimu, který dovoluje zapínat/vypínat jednotlivé efekty. Dále se nabízí možnost reléového přepínání, díky němuž uživatelé mohou přepínat kanály svého zesilovače přímo z G-Major 2. Další možnosti ovládání poskytují tři různé routingy 6 efektových bloků. K dispozici je Serial Routing (všechny bloky jsou řazeny jako přímá linie pedálů), druhou možností je Semi Parallel (Delay a Reverb jsou zařazeny paralelně) a nakonec možnost Parallel (všechny bloky, kromě bloků Compression a filter MOD, jsou zařazeny sériově). Mezi další přednosti G-Major 2 patří jednoduché a intuitivní editování a ukládání patchů a presetů pomocí PC/Mac editoru, který je dostupný ke stažení na internetových stránkách výrobce. Šasi procesoru je koncipováno ve standardním rozměru 1U do 19“ racku.

Odkazy na stránky výrobce TC Electronic, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce, stránky Google+ výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TC ElectronicNěco o výrobci:
TC Electronic je Dánská firma která byla založena dvěma hudebníky bratry Kim a John Rishoj. Jejich SCF, stala se "Stereo Chorus + Pitch Modulátor & Flanger", klasikou pro svou kvalitu a technický pokrok. Po počátečním úspěchu jejich kytarový efekt pedálů byl zahájen vývoj na 19" rackových procesorů, včetně TC2290. Vydáním v roce 1985 se firma dostala daleko před konkurenci v kvalitě zvuku, zpoždění (až 32 sekund) a modulačních funkcích a stala se klasikou ve studiích pro svůj živý zvuk a profesionální standard na mnoho desetiletí.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :