Nákupní košík
0
 

TC Electronic Hall of Fame 2 Reverb - reverb pro elektrickou kytaru

 
TC Electronic Hall of Fame 2 Reverb
 
 
TC Electronic Hall of Fame 2 Reverb
 
(s DPH)

2 997 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

do 3 dnů

Záruka:

2 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce TC Electronic

 

Pedálový efekt Hall of Fame 2 nabízí vše, co předchozí modely, plus nové funkce. Díky použité technologii MASH, kterou aktivujete podržením nožního spínače, v sobě spojuje funkce reverb a expression pedálu. Tato technologie je citlivá na dotyk, takže čím více tlačíte na spínač, tím výraznějšího efektu dosáhnete. Po zvednutí nohy je funkce MASH automaticky v režimu bypass.

 

Na přání mnoha kytaristů byl do nabídky typů efektů přidán Shimmer. Naopak Tile, Gate či Amb reverby na displayi nenaleznete, stále je však můžete pomocí aplikace TonePrint nahrát do jednoho ze TonePrint slotů. Kromě toho nabízí dalších sedm typů reverbu a tři TonePrint sloty, do kterých můžete pomocí aplikace TonePrint nahrát své vlastní verze efektu reverb nebo některý z presetů, které pro TC Electronics vytvořili známí hudebníci.

 

Pro nastavení zvuku zde slouží čtyři ovladače. Decay nastavuje délku odeznívání ozvěn, Tone jejich ekvalizaci a Level jejich hlasitost oproti původnímu signálu. Posledním prvkem, pomineme-li přepínač PreDelay, je přepínač mezi jedenácti zvukovými režimy.

 

Stejně jako většina efektů TC Electronics i tenhle je zasazený do odolného kovového šasi. Především muzikanti s množstvím pedálů používající dlouhé nástrojové kabely uvítají možnost změnit zapojení z True Bypass na Buffered Bypass.

 

Technologie TonePrint umožňuje stáhnout z vašeho smartphonu, nebo z PC pomocí USB rozhraní, některý ze zvukových presetů, které vytvořili například Bumblefoot, Doug Aldrich, Guthrie Govan, Munky, John Petrucci, Orianthi, Paul Gilbert, Steve Morse, Troy Van Leeuwen a další. A nepotřebujete k tomu wifi připojení/adaptér, Bluetooth ani žádný speciální nástrojový kabel. Stačí propojit kytaru s pedálovým efektem, vybrat ze zvukové databáze aplikace TonePrint žádanou zvukovou stopu, zadat pokyn a přiložit smartphone co nejblíže snímačům kytary.

 

Parametry:

 • typ: reverb
 • ovládání: Level, Decay, Tone, Type Selector, Short / Long switch
 • true bypass
 • vstupy: 1x mono, 1x stereo
 • výstupy: 1x mono, 1x stereo
 • napájení: 9 V adaptér, 9 V baterie
 • adaptér není součástí balení

Odkazy na stránky výrobce TC Electronic, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce, stránky Google+ výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TC ElectronicNěco o výrobci:
TC Electronic je Dánská firma která byla založena dvěma hudebníky bratry Kim a John Rishoj. Jejich SCF, stala se "Stereo Chorus + Pitch Modulátor & Flanger", klasikou pro svou kvalitu a technický pokrok. Po počátečním úspěchu jejich kytarový efekt pedálů byl zahájen vývoj na 19" rackových procesorů, včetně TC2290. Vydáním v roce 1985 se firma dostala daleko před konkurenci v kvalitě zvuku, zpoždění (až 32 sekund) a modulačních funkcích a stala se klasikou ve studiích pro svůj živý zvuk a profesionální standard na mnoho desetiletí.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :