Nákupní košík
0
 

TC Electronic Pipeline Tremolo - efektový pedál

 
TC Electronic Pipeline Tremolo
 
 
TC Electronic Pipeline Tremolo
 
(s DPH)

3 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce TC Electronic

 

Pedálový efekt Pipeline Tap Tremolo nabízí jak vřelý zvuk starých tremolo krabiček, tak i modernější, zvukově radikálnější, druhy zvukové modulace. Třípolohový přepínač umožňuje plynulé přecházení mezi jednotlivými zvukovými režimy. Nastavením přepínače do prostřední pozice aktivujete funkci TonePrint.

 

Ovládání v podobě čtyř potenciometrů nabízí standardní funkce v podobě nastavení hlasitosti (krabička disponuje šesti decibely zesílení), rychlosti a míry efektové modulace. Sešlápnutím nožního spínače po dobu dvou sekund aktivujete funkci Tap Tempo. Následným rytmickým vyklepáním určíte tempo efektové modulace, které můžete dále upravovat nastavením příslušného otočného ovladače do jedné ze šesti poloh. K dispozici je opakování ve čtvrťových, osminových, šestnáctinových dobách a jejich variace v triolách. Natočením ovladače do polohy s označením Custom umožňuje pomocí editoru TonePrint upravovat a vytvářet vlastní rytmické patterny, případně smíchat dva různé typy tremolo efektů do jednoho sonického celku.

 

Stejně jako většina efektů TC Electronics i tenhle je zasazený do odolného kovového šasi. Především muzikanti s množstvím pedálů používající dlouhé nástrojové kabely uvítají možnost změnit zapojení z True Bypass na Buffered Bypass.

 

Technologie TonePrint umožňuje stáhnout z vašeho smartphonu, nebo z PC pomocí USB rozhraní, některý ze zvukových presetů, které vytvořili například Bumblefoot, Doug Aldrich, Guthrie Govan, Munky, John Petrucci, Orianthi, Paul Gilbert, Steve Morse, Troy Van Leeuwen a další. A nepotřebujete k tomu wifi připojení/adaptér, Bluetooth ani žádný speciální nástrojový kabel. Stačí propojit kytaru s pedálovým efektem, vybrat ze zvukové databáze aplikace TonePrint žádanou zvukovou stopu, zadat pokyn a přiložit smartphone co nejblíže snímačům kytary.

 

Parametry:

 • typ: tremolo
 • ovládání: Volume, Sped, Depth, Subdivision, Vintage / Toneprint / Square switch
 • true bypass
 • vstupy: 1x mono
 • výstupy: 1x mono
 • napájení: 9 V adaptér, 9V baterie
 • adaptér není součástí balení

Odkazy na stránky výrobce TC Electronic, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce, stránky Google+ výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TC ElectronicNěco o výrobci:
TC Electronic je Dánská firma která byla založena dvěma hudebníky bratry Kim a John Rishoj. Jejich SCF, stala se "Stereo Chorus + Pitch Modulátor & Flanger", klasikou pro svou kvalitu a technický pokrok. Po počátečním úspěchu jejich kytarový efekt pedálů byl zahájen vývoj na 19" rackových procesorů, včetně TC2290. Vydáním v roce 1985 se firma dostala daleko před konkurenci v kvalitě zvuku, zpoždění (až 32 sekund) a modulačních funkcích a stala se klasikou ve studiích pro svůj živý zvuk a profesionální standard na mnoho desetiletí.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :