Nákupní košík
0
 

TC Electronic PolyTune 2 - kytarová ladička s Retina displayem

 
TC Electronic PolyTune 2
 
 
(s DPH)

2 790 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

Záruka:

3 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce TC Electronic


Nástupce slavné ladičky PolyTune. Nově s přesností 0,1 centů a Retina displayem, na který uvidíte za každých podmínek.

• Ladící rozsah: A0 - C8 (27,5Hz-4186Hz)
• A4 frekvence: 435 - 445Hz (kroky po 1Hz)
• Přesnost: ±0,1 centů
• Napájení: 9V, baterie nebo adaptér
• Váha: 300g

Ladit jednu strunu kytary po druhé je celkem zdlouhavý proces, se kterým si poradili v TC Electronic vývojem pedálové ladišky Polytune. Ta sice umí ladit struny jednotlivě, tak jak je to běžné, ale můžete se taky přepnout do “poly” módu, brnknout a naladit celou kytaru najednou …

Zpracování
Kovový obal, ve které je ladička zapouzdřena, je velice bytelný. Pro vložení baterie, je potřeba odšroubovat spodní kryt. Ten drží na jednom šroubu, který má dostatečně velkou hlavu a dá se krásně odšroubovat/zašroubovat pomocí mince, ideálně 5Kč a větší. I přes to, že je zadní kryt připevněný jen jedním šroubem, drží pevně a ani se nehne. Ladička je TrueBypass. V momentě zapnutí přeruší do výstupu signál.

Na horní části části najdeme displej složený z velkého množství LED diod.
ObrázekObrázek
Ladička má senzor na rozpoznáváni jasnosti prostředí a přizpůsobuje ji kontrast displeje. Ladička automaticky rozpoznává, jestli ladíte jednu strunu po druhé, nebo všechny naráz. Bohužel neumí zobrazovat naráz rozladěnost více než šestistrunného nástroje. LED diody svítí rozdílným jasem pro názornějšímu zobrazení rozladění. Hned při prvním zapnutí mě zaujala rychlost, jakých zpracovává příchozí signál. Hrané tóny se na ni zobrazují okamžitě.

Na odlehlé straně najdeme konektor pro připojení napájecího adaptéru 9V a výstup pro kabel daisy chain pro případné napájení dalších krabiček. Přes ladičku můžeme napájet krabičky až o odběru 2A. Samotná ladička průměrně spotřebovává 45mA. Dále se vzadu nachází 2 ovládací tlačítka "displey" a "tuning".

Tlačítko displey slouží k přepínaní zobrazení ladění a výběru zda ladíme baskytaru nebo kytaru. Na výběr jsou dva módy zobrazení. První se nazývá "needle" a připomíná analogovou ručičku kmitající do stran. Při přesném naladění se rozsvítí na obou stranách šipky. Druhý mód je "stream". Proud světel se posouvá doprava pokud je tón příliš vysoký a doleva v opačném případě.

Přes tlačítko displey si můžeme navolit podladění až o 5 půltónů. Všechny nastavení si PolyTune pamatuje i v po odpojení od adaptéru a baterie. Při zapojení jack kabelu do imputu, se na displayi objeví aktuální nastavení.


Odkazy na stránky výrobce TC Electronic, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce, stránky Google+ výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TC ElectronicNěco o výrobci:
TC Electronic je Dánská firma která byla založena dvěma hudebníky bratry Kim a John Rishoj. Jejich SCF, stala se "Stereo Chorus + Pitch Modulátor & Flanger", klasikou pro svou kvalitu a technický pokrok. Po počátečním úspěchu jejich kytarový efekt pedálů byl zahájen vývoj na 19" rackových procesorů, včetně TC2290. Vydáním v roce 1985 se firma dostala daleko před konkurenci v kvalitě zvuku, zpoždění (až 32 sekund) a modulačních funkcích a stala se klasikou ve studiích pro svůj živý zvuk a profesionální standard na mnoho desetiletí.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :