Nákupní košík
0
 

TC Electronic Quintessence - kytarový harmonizér

 
TC Electronic Quintessence
 
 
TC Electronic Quintessence
 
(s DPH)

4 490 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
     
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Zdvojené riffy, melodické vyhrávky nebo sóla jsou standardní hudební složkou v celé řadě stylů – od country přes rock po heavy metal. K dosažení tohoto efektu je většinou potřeba spolupracovat s dalšími hráči, popř. vrstvit riffy s pomocí looperu a jiných zařízení. S kompaktním kytarovým pedálem Quintessence vytvoříte krásné zdvojené linky zcela sami a v reálném čase.

 

Jedná se o kytarový harmonizer, který pozvedne váš požitek ze hry na další úroveň. Jeho hlavní devizou je využití technologií MASH a TonePrint. K ovládání efektu slouží čtyři otočné ovladače. Mix určuje poměr původního a zefektovaného signálu, ovladačem Key nastavíte tóninu, ve které budete hrát, podobně funkcí Scale nastavíte stupnici. Posledním potenciometrem Harmony určíte interval, ve kterém bude krabička harmonizovat vaši linku; nabízí šest jednohlasých harmonií, dvě dvouhlasé a tři sloty pro aplikaci TonePrint. S pomocí této aplikace můžete vytvářet harmonizující efekty podle vlastních představ, případně do efektu přes USB vstup nebo přiložením smartphonu ke snímači nástroje nahrát některý z presetů z knihovny TonePrint.

 

Zajímavý efekt nabízí footswitchem ovládaná funkce MASH, která aktivováním „vytáhne“ aktuálně harmonizovanou notu k nejbližšímu intervalu v rámci stupnice.

 

Uvnitř krabičky jsou ukryté přepínače Kill / Dry a přepínač pro režimy true bypass a buffered bypass, ve kterých krabička funguje. K jejímu napájení slouží 9V adaptér nebo 9V baterie.

 

 • ovládání: Mix, Key, Scale, Harmony
 • true bypass
 • vstupy: 2x Mono (Stereo)
 • výstupy: 2x Mono (Stereo)
 • napájení: 9V adaptér, 9V baterie (adaptér není součástí)

Odkazy na stránky výrobce TC Electronic, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce, stránky Google+ výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TC ElectronicNěco o výrobci:
TC Electronic je Dánská firma která byla založena dvěma hudebníky bratry Kim a John Rishoj. Jejich SCF, stala se "Stereo Chorus + Pitch Modulátor & Flanger", klasikou pro svou kvalitu a technický pokrok. Po počátečním úspěchu jejich kytarový efekt pedálů byl zahájen vývoj na 19" rackových procesorů, včetně TC2290. Vydáním v roce 1985 se firma dostala daleko před konkurenci v kvalitě zvuku, zpoždění (až 32 sekund) a modulačních funkcích a stala se klasikou ve studiích pro svůj živý zvuk a profesionální standard na mnoho desetiletí.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :