Nákupní košík
0
 

TC Electronic Trinity Reverb T2 - kytarový efekt

 
TC Electronic Trinity Reverb T2
 
 
TC Electronic Trinity Reverb T2
 
(s DPH)

4 190 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Původně byl Trinity Reverb dostupný jen ve velice limitované edici, avšak díky ohromnému zájmu došlo k rozšíření jeho výroby.Stejně jako ostatní produkty TC Electronic, i tento model reverbu se zcela vymyká své konkurenci.

 

Nabízí celkem jedenáct módů, ve kterých dokáže operovat. Kromě těch standardních obsahuje i dva přímo pro tento pedál navržené presety, označené jako Ethereal 1 a Ethereal 2. První z nich zásadně upravuje chování ekvalizéru a parametru decay. Díky tomu je zpožděný signál nevídaně bohatý na vyšší harmonické. Ethereal 2 pak produkuje masivní zvukovou stěnu, na jejímž pozadí dochází k mírnému pulzování dozvuku, připomínající rachot rotoru helikoptéry.

 

 

Nejzajímavější je však mód TonePrint. Ten umožňuje nahrát si do Trinity Reverbu parametry pedálů hvězd světové hudební scény, jakými jsou např. Steve Morse, Paul Gilbert a další. Nejedná se však jen o pouhé hodnoty nastavení stávajících ovladačů. Tyto speciální soubory upravují pracovní rozsahy jednotlivých potenciometrů, čímž neuvěřitelně rozšiřují záběr tohoto efektu. Jsou dostupné elektronicky a lze je snadno nainstalovat pomocí USB rozhraní.
Nastavení je velmi jednoduché a intuitivní. Sestává z běžných ovladačů Mix, Decay a Tone. Ty ovlivňují intenzitu reverbu, délku jeho dozvuku a jeho zabarvení. Mezi nimi se nachází miniaturní přepínač, který určuje, za jak dlouho po zahrání původního tónu nastoupí samotný reverb.

 

 

Pro co největší kompatibilitu je možné zapojit efekt ve stereo i mono módu. Pokud však zrovna pedál nevyužíváte, jistě uvítáte i fakt, že je Trinity Reverb vybaven obvodem True Bypass. Ten zajišťuje nulový vliv obvodu na kvalitu průchozího signálu. Pokud je to ale potřeba, např. při používání velmi dlouhých kabelů, je možné přepojit se na obvod Analog Dry-Through, který je vybavený výstupním bufferem.


Odkazy na stránky výrobce TC Electronic, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce, stránky Google+ výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TC ElectronicNěco o výrobci:
TC Electronic je Dánská firma která byla založena dvěma hudebníky bratry Kim a John Rishoj. Jejich SCF, stala se "Stereo Chorus + Pitch Modulátor & Flanger", klasikou pro svou kvalitu a technický pokrok. Po počátečním úspěchu jejich kytarový efekt pedálů byl zahájen vývoj na 19" rackových procesorů, včetně TC2290. Vydáním v roce 1985 se firma dostala daleko před konkurenci v kvalitě zvuku, zpoždění (až 32 sekund) a modulačních funkcích a stala se klasikou ve studiích pro svůj živý zvuk a profesionální standard na mnoho desetiletí.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :