Nákupní košík
0
 

TC Helicon Perform VE - vokální efektový procesor

 
TC Helicon Perform VE
 
 
TC Helicon Perform VE
 
TC Helicon Perform VE
 
(s DPH)

11 990 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Perform-VE je vokální efektový procesor s bicím looperem umožňující svobodnou manipulaci hlasu pomocí syntetizérů, filtrů, pitch shifteru a dalších modulačních efektů. V rámci sekce Extreme Effects (XFX) je k dispozici sedm efektů jako Stutter, Chopper nebo Flanger, které se staly stavebními kameny v současné elektronické hudbě. Chcete znít jako zombie nebo robot? Není problém. Pomocí efektu Morph můžete měnit barvu a výšku vašeho hlasu. MIDI vstup slouží mimo jiné k ovládání efektů Synth Vocoder a Hardtune, které regulují intonaci vašeho hlasu podle tónů získaný z externího MIDI zařízení. Rytmickou sekci vytvoříte pomocí Looperu. Integrované zvuky bicích můžete kombinovat s audio smyčkami a zpětně je „prohánět“ efekty. Další chytrou vychytávkou je sluchátkový výstup, a hlavně zabudovaný mikrofon. Takže i když zapomenete svůj ruční mikrofon ve zkušebně, můžete i tak doma směle cvičit a experimentovat pouze se samotným procesorem. V případě, že si vytvoříte komplikovanější kombinaci efektů lze si ji vždy uložit jako preset do jednoho ze tří volných slotů. Finální zpracování hlasu má na starosti adaptivní kontrola tónu. Ta obsahuje adaptivní ekvalizér, kompresor, de-esser a gate. Perform-VE také funguje jako nízkošumový mikrofonní předzesilovač s fantomovým napájením (48V).

 

Ovládání je velmi jednoduché a ke každé funkci se dostanete rychle. Pokud přeci jenom budete potřebovat volnější ruce, je možné procesor dovybavit nožním pedálem Switch-3 nebo Switch-6 (nejsou součástí balení).

 

Možnosti tohoto procesoru jsou téměř bez hranic a určitě stojí za to jej vyzkoušet.

 

Parametry:

 • typ: Doubling, Pitch Shifter, Vocoder, Drum Looper, Echo, Reverb, Filter, Vocal Synth, Adaptive EQ, Compression, De-esser, Gate
 • ovládání: Set, Double, Morph, Hardtune, Headphone, Looper, Sample, 1/2/3, Tap, XFX, Echo, Filter
 • vstupy: balanced XLR, MIDI, Aux (jack 3,5 mm TRS)
 • výstupy: 2x unbalanced jack 6,3 mm TS, headphones (jack 3,5 mm TRS), pedal
 • napájení: adaptér (adaptér je součástí balení)
 • země výroby: Thajsko

Odkaz na stránky výrobce TC Helicon.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TC HeliconNěco o výrobci:
Firma TC-Helicon je, jak už název napovídá, součástí produkčního řetězce dánského výrobce studiové elektroniky TC Electronic, jež je známá nejen svými studiovými dozvukovými procesory, ale třeba i kytarovými předzesilovači. TC-Helicon je značka představující ve vysoké kvalitě přístroje na zpracování lidského hlasu jak ve studiu, tak na pódiu. Pódiovému, nebo chcete-li živému, efektování hlasu přímo zpěvákem se věnovalo nemálo chytrých hlav s různým výsledkem, nicméně s drtivou většinou stejně zůstává dobarvení syrového zpěvu na omezených bedrech často neznámých zvukařů. A přitom měnit si v reálném čase podle potřeby barvu a prostor vokálu, nebo dokonce využít možností plných akordových vícehlasů, je pro mnohé zpěváky jen neuskutečnitelným snem.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :