Nákupní košík
0
 

TC Helicon VoiceLive 3 Extreme - procesor/multiefekt na podlahu

 
TC Helicon VoiceLive 3 Extreme
 
 
(s DPH)

22 390 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 790 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 890 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Dnes již legendární vokální procesor VoiceLive 3 odstartoval revoluci v oblasti zpracování hlasu, a to nejen díky skutečně profesionálním vokálním a kytarovým efektům. S VoiceLive 3 Extreme je však nyní laťka nastavena ještě mnohem výš. VoiceLive 3 Extreme představuje mnohem víc než jen obyčejný upgrade svého předchůdce, má čtyři integrované paměťové jednotky pro přehrávání smyček a hudebního doprovodu. Díky průlomovým automatizačním vlastnostem je vše synchronizováno s podkladem, a tak VoiceLive 3 Extreme dovolí sólovým umělcům a zpěvákům vytvořit nezapomenutelná umělecká vystoupení. Přidejte k tomu 24-bitové stereo nahrávání na připojený USB flash disk, které společně s importem / exportem smyček a hudebních podkladů přes USB představuje jeden ze základních stavebních kamenů každého sólového umělce a zpěváka, kteří chtějí posunout svá vystoupení na ještě vyšší úroveň.

 

Technické parametry:

  • 4 integrované paměťové jednotky pro přehrávání smyček a hudebního doprovodu
  • samostatný sluchátkový mix
  • stereo AUX vstup jack 3,5 mm
  • mikrofonní vstup XLR a jack 6,3 mm
  • XLR Monitor Mix vstup s možností připojení do dalších monitorů

Odkaz na stránky výrobce TC Helicon.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TC HeliconNěco o výrobci:
Firma TC-Helicon je, jak už název napovídá, součástí produkčního řetězce dánského výrobce studiové elektroniky TC Electronic, jež je známá nejen svými studiovými dozvukovými procesory, ale třeba i kytarovými předzesilovači. TC-Helicon je značka představující ve vysoké kvalitě přístroje na zpracování lidského hlasu jak ve studiu, tak na pódiu. Pódiovému, nebo chcete-li živému, efektování hlasu přímo zpěvákem se věnovalo nemálo chytrých hlav s různým výsledkem, nicméně s drtivou většinou stejně zůstává dobarvení syrového zpěvu na omezených bedrech často neznámých zvukařů. A přitom měnit si v reálném čase podle potřeby barvu a prostor vokálu, nebo dokonce využít možností plných akordových vícehlasů, je pro mnohé zpěváky jen neuskutečnitelným snem.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :