Nákupní košík
0
 

TC Helicon VoiceLive Touch 2 - vokální harmonizační/efektový procesor s dotykovým displejem

 
TC Helicon VoiceLive Touch 2
 
 
TC Helicon VoiceLive Touch 2
 
TC Helicon VoiceLive Touch 2
 
TC Helicon VoiceLive Touch 2
 
(s DPH)

13 990 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Unikátní vokální multiefekt VoiceLive Touch se dočkal svého následovníka ve verzi „2“. Stejně jako předchůdce nabízí snadné dotykové ovládání, možnost uchycení na mikrofonní stojan a přes 200 presetů určených pro jednotlivé hudební styly, jež využívají pozoruhodnou paletu vokálních efektů, mezi nimiž najdete i takové perly jako je automatický ekvalizér a kompresor, či korektor intonace. Oproti předchůdci zde však byl prodloužen čas looperu na 168 s, rozšířen počet jeho stop na 6 a přibyly další hodnoty, které je možno řídit pomocí MIDI. Hlavní devizou je však unikátní funkce „Room Sense“, jež umí čistě ze zvuku okolohrající kapely „vyčíst“ tóninu a pomocí ní řídit parametry intonační korekce a harmonizace. Nově se objevila též možnost rychlého spínání vybraných efektů pomocí tlačítka „Mic Control“ na mikrofonu TC Helicon MP-75 nebo Sennheiser E835 fx.

Odkaz na stránky výrobce TC Helicon.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TC HeliconNěco o výrobci:
Firma TC-Helicon je, jak už název napovídá, součástí produkčního řetězce dánského výrobce studiové elektroniky TC Electronic, jež je známá nejen svými studiovými dozvukovými procesory, ale třeba i kytarovými předzesilovači. TC-Helicon je značka představující ve vysoké kvalitě přístroje na zpracování lidského hlasu jak ve studiu, tak na pódiu. Pódiovému, nebo chcete-li živému, efektování hlasu přímo zpěvákem se věnovalo nemálo chytrých hlav s různým výsledkem, nicméně s drtivou většinou stejně zůstává dobarvení syrového zpěvu na omezených bedrech často neznámých zvukařů. A přitom měnit si v reálném čase podle potřeby barvu a prostor vokálu, nebo dokonce využít možností plných akordových vícehlasů, je pro mnohé zpěváky jen neuskutečnitelným snem.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :