Nákupní košík
0
 

TECH 21 BOOST CHORUS BASS - série SansAmp

 
TECH 21 BOOST CHORUS BASS
 
 
(s DPH)

6 910 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Na Namm Show 2011 americká firma Tech 21 mimo jiné představila, pro ni netradiční, modulační efekt. Jako vždy, když jde o výrobky této firmy, hned vzbudila malé pozdvižení (viz diskuzní fóra po celém světě). O co jde? Tech 21 velmi pečlivě studovala chorusy ze sedmdesátých let, které díky svým obvodům BBE jsou dnes již doslova legendou. Boost Chorus spojuje jejich studiovou i pódiovou výkonost a variabilitu se zábavou. Navíc disponuje nikdy neslyšenými chorusovými zvuky. Slapback, echo, flanging plus dvojitá porce efektů – to vše obsahuje Boost Chorus! Kromě typického rozladění zpožděného signálu vytváří silné a velmi svěží sbory. Pre-Delay přidává zpoždění již před mixáží čímž dosahuje velké šíře efektu od módů flanger/chorus přes standardní chorus až po double chorus. Doslova výbornou záležitostí je přepínač Multi Voice, který přidává zcela nový rozměr tohoto efektu a zahustí zvuk dalšími sbory v analogové kvalitě! Jinak lze pomocí dalších korekcí nastavit stejné nuance zvuku jako u standardních efektů této kategorie – rychlost, sílu/hloubku modulace a celkový mix. Tech 21 představila tento efekt v dvojím provedení a to jak pro kytaru, tak i pro basu tj. pro specifika frekvenčních pásem těchto nástrojů. Oba Boost Chorusy lze napájet buď 9V baterií nebo adaptérem DC.

Odkaz na stránky výrobce TECH 21.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TECH 21Něco o výrobci:
Firma Tech 21 se představila svými výrobky už v roce 1989. Použili vlastní technologii soustavy F.E.T obvodů emulace lampových zesilovačů pro profesionální použití. SansAmp poskytuje standardní kvalitu zvuku jak do studia, tak pro živá vystoupení. Dodává široké spektrum zvuků lampových zesilovačů z jedné praktické jednotky, pro jakýkoliv druh hudby, od jazzu po metal, a může být použit s různými nástroji - kytarou, basou, klávesami, samplery, dokonce i saxofonem nebo zpěvy. Technologie je designována podle skutečné tradice lampových zesilovačů jako celek, včetně předzesilovače a koncového zesilovače. Zapracovává v sobě harmonické a kreslící charakteristiky vlastní lampovým zesilovačům - SansAmp přejímá veškeré jejich charakteristiky a činí tak dokonce i při nízkém volume.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :