Nákupní košík
0
 

TECH 21 Character Series British V2 - Amp simulátor

 
TECH 21 Character Series British V2
 
 
(s DPH)

6 890 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací: 800 888 448

 
 Kytarový efektový pedál ze série Tech 21 Character Series. Pedál British si jako předlohu pro svůj zvuk bere legendární aparáty z Velké Británie. Pokud hledáte zvuk modelů jako Bluesbreaker nebo Plexi, jste na právní adrese. Efekt nabízí typický britský zvuk a díky technologii Sans Amp skvěle simuluje i "greenback" reproduktory, které byly v britských zesilovačích používány. Přední panel nabízí ovládací prvky Level, pro úroveň hlasitosti, třípásmový EQ, ovladač Character, pro nastavení charakteru zvuku a Drive pro nastavení úrovně zkreslení. Samozřejmostí je přepínač pro aktivaci nebo deaktivaci technologie SansAmp. Efekt se napájí pomocí 9V baterie nebo 9V adaptéru (center negative), který není součástí balení. Pedál je vybaven true bypass spínáním.

Odkaz na stránky výrobce TECH 21.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TECH 21Něco o výrobci:
Firma Tech 21 se představila svými výrobky už v roce 1989. Použili vlastní technologii soustavy F.E.T obvodů emulace lampových zesilovačů pro profesionální použití. SansAmp poskytuje standardní kvalitu zvuku jak do studia, tak pro živá vystoupení. Dodává široké spektrum zvuků lampových zesilovačů z jedné praktické jednotky, pro jakýkoliv druh hudby, od jazzu po metal, a může být použit s různými nástroji - kytarou, basou, klávesami, samplery, dokonce i saxofonem nebo zpěvy. Technologie je designována podle skutečné tradice lampových zesilovačů jako celek, včetně předzesilovače a koncového zesilovače. Zapracovává v sobě harmonické a kreslící charakteristiky vlastní lampovým zesilovačům - SansAmp přejímá veškeré jejich charakteristiky a činí tak dokonce i při nízkém volume.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :