Nákupní košík
0
 

TECH 21 GED 2112 - signovaný baskytarový předzesilovač Geddy Lee Signature série SansAmp

 
TECH 21 GED 2112
 
 
TECH 21 GED 2112
 
(s DPH)

15 070 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Legenda skupiny Rush Geddy Lee vystupuje od dob turné Test for Echo v roce 1996 zcela bez pódiových zesilovačů a reproduktorů, místo kterých do pozadí s oblibou umisťuje nejrůznější domácí spotřebiče. Geddy je také známý tím, že k dosažení svého jedinečného, mnohovrstevnatého zvuku používá řadu předzesilovačů. Od roku 2001 jsou tak součástí jeho aparatury například předzesilovače SansAmp RBI a SansAmp RPM. Aby byl jeho setup do budoucna ještě kompaktnější a použitelnější, vyvinul Geddy ve spolupráci s Tech 21 předzesilovač Signature SansAmp GED-2112.

 

Jak sám říká: „GED-2112 je výsledkem mého dlouholetého hledání dokonalého basového zvuku. Toto zařízení kombinuje čisté hluboké tóny s nakřápnutým crunchovým zvukem předzesilovače SansAmp RPM. Díky přepínatelným vstupům A/B a samostatným přímým výstupům pro symetrické a nesymetrické zapojení poskytuje tento efekt bez ohledu na aparaturu základ pro skvělý basový zvuk. A navíc je zelený!“

 

Se dvěma samostatnými interními předzesilovači představuje GED-2112 rovněž novou éru paralelního předzesilování. Předzesilovací sekce Drive se zakládá na mnohostranném předzesilovači SansAmp RPM a otevírá nevídané zvukové možnosti. Předzesilovací sekce Deep zajišťuje tučný, mohutný zvuk zvýrazněním hlubokých basů. Saturaci lze nastavit v rozmezí od čistého zvuku (při nízkém nastavení) přes zvýraznění vysokých tónů až po typickou lampovou kompresi (při vyšších hodnotách). V rámci zachování co nejintuitivnějšího ovládání byla ekvalizační křivka nastavena podle Geddyho osobních specifikací. Každou sekci můžete využít samostatně nebo je smíchat externě přes mixážní pult nebo pomocí dvou zesilovačů.


Odkaz na stránky výrobce TECH 21.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TECH 21Něco o výrobci:
Firma Tech 21 se představila svými výrobky už v roce 1989. Použili vlastní technologii soustavy F.E.T obvodů emulace lampových zesilovačů pro profesionální použití. SansAmp poskytuje standardní kvalitu zvuku jak do studia, tak pro živá vystoupení. Dodává široké spektrum zvuků lampových zesilovačů z jedné praktické jednotky, pro jakýkoliv druh hudby, od jazzu po metal, a může být použit s různými nástroji - kytarou, basou, klávesami, samplery, dokonce i saxofonem nebo zpěvy. Technologie je designována podle skutečné tradice lampových zesilovačů jako celek, včetně předzesilovače a koncového zesilovače. Zapracovává v sobě harmonické a kreslící charakteristiky vlastní lampovým zesilovačům - SansAmp přejímá veškeré jejich charakteristiky a činí tak dokonce i při nízkém volume.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :