Nákupní košík
0
 

TECH 21 MIDI Mongoose - MIDI kontrolér

 
TECH 21 MIDI Mongoose
 
 
(s DPH)

5 320 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Uživatelsky přívětivý kontrolér MIDI Mongoose umožňuje neuvěřitelně snadné ovládání MIDI zařízení na pódiu a ve studiu, jakož i ovládání DJ techniky pro osvětlení a zvuk. Díky intuitivnímu konceptu, který je pro Tech 21 typický, se nemusíte prokousávat množstvím manuálů, abyste byli schopni MIDI Mongoose využívat naplno.

 

MIDI Mongoose je novou verzí svého předchůdce – oblíbeného MIDI Moose. Navzdory svým kompaktním rozměrům (29,2 [D] × 6,3 [H] × 3,3 [V] cm) však nabízí ještě více funkcí. Kromě 7pólového konektoru pro externí fantomové napájení disponuje dvěma nezávislými vstupy pro kontinuální kontroléry (CC) pro výměnu dat s jinými MIDI zařízeními. Pouhých 5 nožních přepínačů umožňuje bleskurychlé přepínání mezi skupinami po 5 nebo 10 presetových programech. Kontrolér navíc disponuje speciálními funkcemi pro nastavení čísel MIDI kanálu a kanálu pro kontinuální kontroléry (CC) a provedení kalibrace.

 

Kontrolér lze napájet pomocí fantomového napájení, běžné 9V alkalické baterie (není součástí dodávky), která zajistí až 200 hodin nepřetržitého provozu, nebo zvlášť prodávaného síťového adaptéru (Tech 21 model DC4). Dalšími charakteristikami jsou speciální, snadno ovladatelné ovládací prvky, robustní kovové šasi, velký antireflexní LED displej a pravděpodobně „nejkratší“ návod k obsluze v dějinách MIDI zařízení.


Odkaz na stránky výrobce TECH 21.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TECH 21Něco o výrobci:
Firma Tech 21 se představila svými výrobky už v roce 1989. Použili vlastní technologii soustavy F.E.T obvodů emulace lampových zesilovačů pro profesionální použití. SansAmp poskytuje standardní kvalitu zvuku jak do studia, tak pro živá vystoupení. Dodává široké spektrum zvuků lampových zesilovačů z jedné praktické jednotky, pro jakýkoliv druh hudby, od jazzu po metal, a může být použit s různými nástroji - kytarou, basou, klávesami, samplery, dokonce i saxofonem nebo zpěvy. Technologie je designována podle skutečné tradice lampových zesilovačů jako celek, včetně předzesilovače a koncového zesilovače. Zapracovává v sobě harmonické a kreslící charakteristiky vlastní lampovým zesilovačům - SansAmp přejímá veškeré jejich charakteristiky a činí tak dokonce i při nízkém volume.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :