Nákupní košík
0
 

TECH 21 QStrip - baskytarový ekvalizér

 
TECH 21 QStrip
 
 
(s DPH)

10 360 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací: 800 888 448

 

QStrip nabízí vysoce kvalitní ekvalizační charakteristiky inspirované těmi nejlepšími mixážními pulty 60. a 70. let. Velikost kompaktního a cenově atraktivního QStripu odpovídá velikosti DI boxu, takže budete moci jeho vysoce kvalitních funkcí pro zpracování zvuku využít opravdu kdekoliv – ať už při živých vystoupeních nebo nahrávání. Srdcem QStripu je 100% analogový tranzistor MOSFET. Ten zajišťuje teplý a mohutný zvuk, který proslavil dodnes velmi oblíbené klasické mixážní konzole. Ekvalizér disponuje čtyřmi pásmy s profesionální zvukovou kvalitou: vedle dvou parametrických středních pásem nabízí také shelvingové filtry pro výšky a basy. Uživatel tak má maximální kontrolu nad tím, jak jeho nástroj bude v konečném mixu znít – ať už se jedná o kytaru, basu, housle nebo jiný nástroj.

 

Filtr horní propusti odstraňuje především při přímém připojení nežádoucí ruchy z basových frekvencí. Filtr dolní propusti tlumí nežádoucí vysoké frekvence a ve spojení s ekvalizační sekcí umožňuje simulaci různých reproduktorových charakteristik. Díky tomu lze distortion a jiné efektové pedály použít také v případě přímého připojení. Mimořádně vysoká vstupní impedance je ideální pro piezo snímače i nízkoimpedanční zdroje. XLR výstup s -20dB padem lze využít k propojení s mikrofonním vstupem nebo výkonovým zesilovačem. Pro 6,35mm jack je k dispozici přepínatelný boost s +10 dB.

 

QStrip lze napájet pomocí fantomového napájení, běžných 9V alkalických baterií (nejsou součástí dodávky) nebo zvlášť prodávaného síťového adaptéru (Tech 21 model DC4). Dalšími charakteristikami jsou speciální, snadno ovladatelné ovládací prvky a robustní kovové šasi.


Odkaz na stránky výrobce TECH 21.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TECH 21Něco o výrobci:
Firma Tech 21 se představila svými výrobky už v roce 1989. Použili vlastní technologii soustavy F.E.T obvodů emulace lampových zesilovačů pro profesionální použití. SansAmp poskytuje standardní kvalitu zvuku jak do studia, tak pro živá vystoupení. Dodává široké spektrum zvuků lampových zesilovačů z jedné praktické jednotky, pro jakýkoliv druh hudby, od jazzu po metal, a může být použit s různými nástroji - kytarou, basou, klávesami, samplery, dokonce i saxofonem nebo zpěvy. Technologie je designována podle skutečné tradice lampových zesilovačů jako celek, včetně předzesilovače a koncového zesilovače. Zapracovává v sobě harmonické a kreslící charakteristiky vlastní lampovým zesilovačům - SansAmp přejímá veškeré jejich charakteristiky a činí tak dokonce i při nízkém volume.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :