Nákupní košík
0
 

TECH 21 Roto Choir - rotary speaker pro kytaru

 
TECH 21 Roto Choir
 
 
(s DPH)

9 410 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací: 800 888 448

 
Kytarový efektový pedál typu Rotary Speaker. Pedál nabízí efekt rotujícího reproduktoru, který patří mezi absolutní klasiky vintage zvuku. Roto Choir nabízí detailní nastavení parametrů tohoto efektu. Přední panel je vybaven potenciometrem Level, pro nastavení úrovně výstupní hlasitosti, dvoupásmovým EQ, pro tonální variabilitu, Drive, pro nastavení úrovně zkreslení, Top speed, pro nastavené nejvyšší rychlosti efektu a Postion, pro simulaci nastavení polohy snímajícího mikrofonu. Ovládání doplňují tlačítka Speaker Sim pro simulaci reproboxu a Biamped, pro nastavení metody snímání mezi Single Speaker a Biamped. Efekt se napájí pomocí 9V baterie nebo 9V adaptéru (center negative), který není součástí balení. Pedál je vybaven bufferovaným spínáním pro eliminaci klasických problémů spojených s true bypass spínáním - kliky, ruchy a ztráta signálu při použití dlouhých kabelů nebo velkého množství pedálů.

Odkaz na stránky výrobce TECH 21.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce TECH 21Něco o výrobci:
Firma Tech 21 se představila svými výrobky už v roce 1989. Použili vlastní technologii soustavy F.E.T obvodů emulace lampových zesilovačů pro profesionální použití. SansAmp poskytuje standardní kvalitu zvuku jak do studia, tak pro živá vystoupení. Dodává široké spektrum zvuků lampových zesilovačů z jedné praktické jednotky, pro jakýkoliv druh hudby, od jazzu po metal, a může být použit s různými nástroji - kytarou, basou, klávesami, samplery, dokonce i saxofonem nebo zpěvy. Technologie je designována podle skutečné tradice lampových zesilovačů jako celek, včetně předzesilovače a koncového zesilovače. Zapracovává v sobě harmonické a kreslící charakteristiky vlastní lampovým zesilovačům - SansAmp přejímá veškeré jejich charakteristiky a činí tak dokonce i při nízkém volume.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :