Nákupní košík
0
 

UNIVERSAL AUDIO 710 Twin-Finity - Twin-Finity Mic Pre & D.I.

 
UNIVERSAL AUDIO 710 Twin-Finity
 
 
(s DPH)

20 290 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 790 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 890 Kč

Více informací: 800 888 448

 710 Twin Finity je nový UA pream, jedinečně kombinující klasickou „warmth“ UA lampovou část a polovodičové obvody s možností plynulého přechodu mezi nimi, to vše uzavřeno v pevné 2U půl-rackové plechové krabici.  710 byla speciálně vytvořena pro absolutní  všestrannost a vysokou variabilitu zvuku už při základním zpracování pomocí preampu.

Klíčem jeho zvukové flexibility je inovované obvodové zapojení, vyznačující se transinpedančním vstupním zesilovačem, současně s fázově sladěnou lampou a plovodičovým tranzistorem, vše je potom sečteno do jednoho výstupu.  Nastavení poměru mezi 310V napájeným  lampovým stupněm  pracujícím ve třídě A a tranzistorovým stupněm provádíte pomocí míchacího potenciometru. Toto míchání probíhá mezi 100% stavem tranzistorového stupně a 100% stavem lampového stupně a poskytuje tedy nekonečné zvukové možnosti.

Stejně jako všechny ostatní předzesilovače, tak i 710 je po jejich vzoru vybavena kontrolou zisku a kontrolou výstupní úrovně, které mohou radikálně měnit zabarvení a zkreslení tím, že nastavíte vysokou úroveň zisku a nízkou výstupní úroveň. Na UV metru, vybaveného unikátním „drive“ režimem, můžete sledovat, jak moc už je signál zabarven nebo zkreslen.

Všestrannost činí 710 ideálním partnerem pro všechny druhy mikrofonů, plus možnost, díky JFET DI vstupu, připojit i další studiová zařízení nebo přímo nástroje. Kytaristi a baskytaristi především ocení tuto vlastnost a dostanou ze svého nástroje, ať už s pasivními nebo aktivními snímači, ten nejlepší zvuk. 710 Twin-Finity byl navržen a postaven v UA se sídlem v Kalifornii. Součástí balení je i adaptér pro montáž do 19“ racku pro jednu nebo dvě jednotky.

Související produkty:

Universal LA-610 Toft ATC-2 TLaudio 5050MK2 Joemeek OneQ


Odkaz na stránky výrobce UNIVERSAL AUDIO.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce UNIVERSAL AUDIONěco o výrobci:
Americká firma zabývající se špičkovou studiovou technikou. Firma vyrábí vynikající studiové preampy, dynamické procesory a DSP karty s velmi kvalitními Plug-iny a jiná digitální zařízení.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :