Nákupní košík
0
 

UNIVERSAL AUDIO Apollo 16 - zvuková karta Thunderbolt s UAD-2 Quad DSP

 
UNIVERSAL AUDIO Apollo 16
 
 
UNIVERSAL AUDIO Apollo 16
 
UNIVERSAL AUDIO Apollo 16
 
(s DPH)

77 190 Kč

K dispozici

Odešleme

zítra

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 6 190 Kč
Pojištění na 2 roky + 9 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Druhá generace audio rozhraní Apollo s DSP processingem UAD-2
 
Analogový zvuk pro vaše digitální studio
 
Nová generace AD a DA převodníků
 
Možnost použití až 4x Apollo a 6x UAD-2 na jednom počítači s Thunderbolt
 

UAD Apollo 16 je vlajkovou lodí mezi audio rozhraními firmy Universal Audio.  Nabízí 16 analogových in/out s vysokým rozlišením, které přináší pocit a zvuk analogového záznamu. Snoubí se v něm totiž UA analogový přístup s prvotřídní 24-bit/192kHz zvukovou kvalitou doplněnou o plnohodnotný Realtime UAD Processing. Díky němu tak zvukoví producenti a interpreti dostávají do ruky celou škálu klasických UAD analogových emulací - Neve, Studer, Manley, Lexicon, ... - a to pro použití v reálném čase a elegantním pracovním prostředím na platformách Mac a PC. Díky profesionálně řešené konektivitě a možnosti použití až 4 kusů Apollo 16 můžete získat záznamový a efektový systém s 64 analogovými in/out. Analogové vstupy a výstupy jsou řešeny jako multikonektory DB-25 - perfektní pro propojení s mixážními pulty, procesory, patchbay systémy apod. K dispozici je také rozhraní AES/EBU a multikanálové MADI pro propojení s digitálními mixážními pulty a převodníky.


Špičková 24-bit/192kHz zvuková kvalita
Aby mohlo Apollo hrát klíčovou roli v moderních HDR studiích, rozhodli se jeho tvůrci použít opravdu nekompromisní přístup ke zvukové kvalitě. Na základě desetiletí zkušeností s výrobou analogových audio zařízení se tak Apollo může pyšnit extrémě přesným zvukem s nejnižším THD a vysokým dynamickým rozsahem.

UAD Plug-in Processsing pro záznam, mixáž a mastering
Neuvěřitelně čistý a transparentní zvuk nabíraný ze vstupů Apollo můžete rychle obohatit širokou škálou analogových tónu a barev díky Realtime UAD Processingu. Uvnitř se totiž nachází Quad Core DSP akcelerační jednotka, který umožňuje záznam a mixáž skrze UAD akcelerované pluginy, s latencí pod 2 ms, takže tvůrci mohou rychle monitorovat, zkoušet a "tvořit" zvuk za použití klasických analogových emulací od značek Ampex, Lexicon, Manley, Neve, Roland, SSL, Studer a dalších.

Chcete použít několik 1176 kompresorů na bicí, nahrávat vokály skrze NEVE 1073 EQ nebo rovnou celou kapelu skrze Studer A800 tape machine v reálném čase? Bez problému. V tomto jsou zvukové možnosti UAD Apollo skoro neomezené.


Thunderbolt I/O: Nová generace konektivity
Apollo nabízí kompatibilitu s novou technoloií Thunderbolt od Intelu, kterou najdete na nejnovějších počítačích Mac. Thunderbolt získáte výhody tohoto rychlého rozhraní - nižší latenci, menší velikost audio bufferu, vyšší výkon a větší prostor pro UAD pluginy oproti FireWire. A protože Thunderbolt nabízí mnohokrát větší datovou propustnost oproti FW, dovoluje zapojit více zařízení do série s Apollo, včetně HDD, procesorů nebo monitorů.

Hlubší integrace s Cubase, ProTools, Logic
Díky Core Audio a ASIO ovladačům je zajištna kompatibilita se všemi hlavními DAW softwary jako Pro Tools, Logic Pro, Cubase, Live a dalšími. Kromě této základní kompatibility Apollo obsahuje softwarovou konzoli a Console Recall plugin, který zajišťuje kontrolu a volání všech parametrů Apollo a UAD plugin v jednotlivých DAW projektech.


Odkaz na stránky výrobce UNIVERSAL AUDIO.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce UNIVERSAL AUDIONěco o výrobci:
Americká firma zabývající se špičkovou studiovou technikou. Firma vyrábí vynikající studiové preampy, dynamické procesory a DSP karty s velmi kvalitními Plug-iny a jiná digitální zařízení.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :