Nákupní košík
0
 

VESTAX CF X2 - náhradní digitální bezkontaktní crossfader CF-X2 s magnetickými senzory

 
VESTAX CF X2
 
 
VESTAX CF X2
 
VESTAX CF X2
 
VESTAX CF X2
 
VESTAX CF X2
 
(s DPH)

5 390 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací: 800 888 448

 

CF-X2 je bezkontaktní crossfader nové generace. Přesnost digitálního crossfaderu CF-X2 je založena na precizní detekci pohybu jezdce crossfaderu bezkontaktním způsobem: digitální crossfader používá 4 magnetické snímače k detekci pohybového momentu jezdce a 6 vysoce přesných senzorů (3 na každé straně crossfaderu), které detekují okamžitou změnu polohy jezdce a vestavěný procesor, který počítá polohu jezdce pomocí velmi pokročilého algoritmu.


Pohyblivý segment jezdce crossfaderu je zkonstruován na základě fyzikálních principů mechaniky s širokými opěrnými body. To umožňuje přesně reagovat na dotek prstů ze strany uživatele a jezdec velmi hladce klouže po nosném hřídeli. Hřídel je speciáoní nano technologií leštěna, což poskytuje jezdci mimořádně plynulý pohyb. Otvory hlavního pohyblivého segmentu jezdce crossfaderu jsou tvarovány do oktagramu za účelem minimalizace třecích sil mezi pohyblivým segmentem jezdce a vodícím hřídelem. Tato konstrukce také zvyšuje životnost CF-X2 ve srovnání jinými crossfadery a neumožňuje prachu či nečistotám ovlivnit plynulost pohybu jezdce.


Kovový kryt CF-X2 stabilizuje pohyb hlavního pohyblivého segmentu crossfaderu a současně jej chrání proti vnějším zásahům. Standardně má CF-X2 kovové dorazy. Uživatelé mohou snadno nainstalovat speciální pružné dorazy, navržené tak, aby absorbovaly nežádoucí rázy faderu, když jezdec narazí na konec své dráhy a zastaví jej přesně tam, kde to potřebujete. Součástí balení je také montáží kit BR300.

 

VLASTNOSTI:
 • pro mixážní pult PMC-05ProIV a pro MIDI kontroléry VCI-400, VCI-380, VCI-300MkII
 • precizní japonská kvalita a špičkové parametry značkových crossfaderů Vestax
 • nejnovější technologie implementované u bezkontaktních crossfaderů
 • snadná výměna a široká kompatibilita s přístroji značky Vestax
 • velký výběr náhradních crossfaderů a input a dial faderů
 • možnosti upgrade továrně osazených crossfaderů
 • extrémně dlouhá životnost a spolehlivý provoz

Odkaz na stránky výrobce VESTAX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VESTAXNěco o výrobci:
Značka vévodící profesionální technice pro DJ´s Vestax byla založena již v roce 1977 v Tokiu jako Shiino Musical Instruments Corporation. Název Vestax byl inspirován starodávnou mytologií, Vesta byla římská bohyně posvátného ohně. Design loga firmy kombinuje písmena V a X a pochází z japonské herecké tradice Kabuki. Z původní MI firmy, zaměřené v počátcích na výrobu hudebních nástrojů (například světově uznávané japonské elektrické kytary a kytarové předzesilovače) se postupně etablovala společnost s dynamickým vývojem a výrobou profesionální zvukové a nahrávací techniky. V roce 1982 firma zahájila prodej japonských značek Teac (Tascam), o pár let později zakládá vlastní pobočku Vestax Fire USA a od té doby používá stávající ochrannou známku Vestax. Málokdo ví, že Vestax Corporation v roce 1988 zahájila výrobu OEM produktů pro takové značky jako Akai, Clarion, Yamaha a Teac. Ve stejném roce také zakládá další svoji pobočku, tentokrát v Anglii. O tři roky později se svým mixážním pultem PMC-20 vítězí v soutěži a získává v Anglii titul "Nejlepší mix roku" a další úspěchy postupně přicházejí. Celou dobu si Vestax získává stále větší respekt a uznání, až se trvale zapisuje mezi nejlepší značky profesionální techniky pro DJ´s. Vestax výrobky získávají pravidelně různá mezinárodní ocenění "produkt roku". Již před deseti lety se stal mixážní pult PMC-05Pro celosvětově uznávaným standartem coby hip-hopový pult.

Výsadní postavení značky Vestax dokazuje mimo jiné obliba mezi špičkovými profesionály. Se značkou Vestax jsou spojeni takové djské hvězdy jako Mix Master Mike, DJ Qbert, Tigerstyle, D-Styles, Carl Cox, Mijk Van Dijk, Kevin Saunderson, Jeff Mills, a mnoho dalších. Vestax si vždy udržoval a udržuje velmi úzký kontakt s DJ scénou; příkladem toho je i vlastní celosvětová soutěž Vestax Extravaganza. Vestax své výrobky, od počátečního vývoje přes design až po sériovou výrobu navrhuje, konzultuje a důkladně testuje společně s předními světovými deejays i hudebními producenty. Inovace a tvůrčí činnost, to jsou důležité vlastnosti které charakterizují každý nápad Vestaxu i jeho realizaci. Základní filosofií této japonské firmy jsou inovace, vysoká technická kvalita, velmi hodnotný design, spolehlivost, vynikající zvuk.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :