Nákupní košík
0
 

VESTAX V MIDI - rozhraní CoreMIDI kompatibilní s iOS zařízeními

 
(s DPH)

1 192 Kč

K dispozici

Odešleme

do 14 dnů

Záruka:

2 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Vestax V-MIDI je kompaktní snadno použitelné rozhraní pro zařízení s MIDI. Uvítají je hudebníci, producenti i djové, kteří chtějí propojit USB MIDI hardware s aplikacemi pro iOS zařízení jako Apple iPad®, Apple iPhone® a Apple iPod touch®. Stačí připojit iOS zařízení a to bude automaticky identifikovat Vestax V-MIDI. Je to jednoduché. Slouží k ovládání více jak stovky CoreMIDI kompatibilních aplikací, které jsou k dispozici na App Store. Můžete přehrávat hudbu z vašich aplikací jako jsou drum pads, MIDI syths, DJ controllers apod. Na App Store najdete velkou škálu aplikací pro DAW, syntezátory, bubnování nebo DJing. V-MIDI umožňuje rovněž zesílení výstupního signálu z vašeho iOS zařízení a také umožňuje ovládání hlasitosti velkým potenciometrem pro lepší spolupráci připojených zařízení. Je zde rovněž výstup pro sluchátka (Jack 3,5). Vestax V-MIDI také dokáže napájet celou řadu hardwarových USB MIDI periférií, které by jinak vyžadovali externí napájení. Samozřejmě, že také můžete během práce pomocí V-MIDI pohodlně nabíjet baterii vašeho iOS zařízení.

 

VLASTNOSTI:
 • rozhraní CoreMIDI kompatibilní s iOS zařízeními iPhone ®, iPad ®, iPod touch ®
 • možnost připojení jakéhokoliv standardního zařízení USB MIDI
 • ovládání více než stovky CoreMIDI kompatibilních aplikací z AppStore
 • vestavěný sluchátkový předzesilovač s regulací úrovně signálu
 • indikace přenosu MIDI dat prostřednictvím LED indikátoru
 • stereo výstup/monitoring na sluchátka TRS (Jack 6,3)
 • redukce z Mini DIN (6pin) na USB součástí balení
 • externí napájení adaptérem SDC-6
 • kompaktní provedení

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:
   
Vstupy USB
Výstupy MIDI (Mini DIN 6pin)
HEADPHONES (TRS 6,3)
Rozhraní USB
Napájení 1,5 V (250 mA) / adaptér SDC-6 / USB
Software kompatibilní s aplikacemi z App Store
Rozměry 95 x 95 x 38 mm
Hmotnost 0,2 kg
Příslušenství redukce Mini DIN (6pin) / USB
redukce TRS 6,3 / TRS 3,5
split adaptér TRS 6,3 stereo / 2x RCA
redukce TRS 6,3 stereo / 2x RCA
externí napájecí zdroj SDC-6

Odkaz na stránky výrobce VESTAX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VESTAXNěco o výrobci:
Značka vévodící profesionální technice pro DJ´s Vestax byla založena již v roce 1977 v Tokiu jako Shiino Musical Instruments Corporation. Název Vestax byl inspirován starodávnou mytologií, Vesta byla římská bohyně posvátného ohně. Design loga firmy kombinuje písmena V a X a pochází z japonské herecké tradice Kabuki. Z původní MI firmy, zaměřené v počátcích na výrobu hudebních nástrojů (například světově uznávané japonské elektrické kytary a kytarové předzesilovače) se postupně etablovala společnost s dynamickým vývojem a výrobou profesionální zvukové a nahrávací techniky. V roce 1982 firma zahájila prodej japonských značek Teac (Tascam), o pár let později zakládá vlastní pobočku Vestax Fire USA a od té doby používá stávající ochrannou známku Vestax. Málokdo ví, že Vestax Corporation v roce 1988 zahájila výrobu OEM produktů pro takové značky jako Akai, Clarion, Yamaha a Teac. Ve stejném roce také zakládá další svoji pobočku, tentokrát v Anglii. O tři roky později se svým mixážním pultem PMC-20 vítězí v soutěži a získává v Anglii titul "Nejlepší mix roku" a další úspěchy postupně přicházejí. Celou dobu si Vestax získává stále větší respekt a uznání, až se trvale zapisuje mezi nejlepší značky profesionální techniky pro DJ´s. Vestax výrobky získávají pravidelně různá mezinárodní ocenění "produkt roku". Již před deseti lety se stal mixážní pult PMC-05Pro celosvětově uznávaným standartem coby hip-hopový pult.

Výsadní postavení značky Vestax dokazuje mimo jiné obliba mezi špičkovými profesionály. Se značkou Vestax jsou spojeni takové djské hvězdy jako Mix Master Mike, DJ Qbert, Tigerstyle, D-Styles, Carl Cox, Mijk Van Dijk, Kevin Saunderson, Jeff Mills, a mnoho dalších. Vestax si vždy udržoval a udržuje velmi úzký kontakt s DJ scénou; příkladem toho je i vlastní celosvětová soutěž Vestax Extravaganza. Vestax své výrobky, od počátečního vývoje přes design až po sériovou výrobu navrhuje, konzultuje a důkladně testuje společně s předními světovými deejays i hudebními producenty. Inovace a tvůrčí činnost, to jsou důležité vlastnosti které charakterizují každý nápad Vestaxu i jeho realizaci. Základní filosofií této japonské firmy jsou inovace, vysoká technická kvalita, velmi hodnotný design, spolehlivost, vynikající zvuk.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :